Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
To się nie może nie udać
Lekko nie będzie
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Przyszłość jest piękna
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 stycznia 2017, 21:55
Województwo łódzkie ! ferie w tamtym roku jako ostatni mieliśmy a w tym roku pierwsi poza tym mama każe się uczyć do konkursu
Odpisz
17 stycznia 2017, 13:16
@marek20004: "każe" po co się zgłaszałeś na konkurs, skoro nie chcesz się uczyć z własnej woli?
Odpisz
17 stycznia 2017, 13:58
@TheHunterMikiPL: z własnego doświadczenia wiem że nauczyciele mogą sami zgłosić do konkursu ;-;
Odpisz
17 stycznia 2017, 18:16
@DaKnight: Nie mogą.
A gdyby mnie zgłosili bez mojej zgody ( co jest niemożliwe i nielegalne ) to bym powiedział, że się nie zgłaszałem i nie napisał.
Odpisz
17 stycznia 2017, 21:11
@TheHunterMikiPL: ale czego mam się uczyć ? ile to 2+2 ?
Odpisz
17 stycznia 2017, 21:24
@marek20004: To na konkursie będzie jedno pytanie z działaniem 2+2?
Odpisz
18 stycznia 2017, 13:15
@TheHunterMikiPL: wszystko jest możliwe a poza tym już od nauczycielki dostałem materiały na ten konkurs a mama i tak każe mi się uczyć
Odpisz
18 stycznia 2017, 13:41
@marek20004: Weź ty w ogóle przeczytaj co piszesz ...
Odpisz
18 stycznia 2017, 21:39
@TheHunterMikiPL: co jest dla ciebie niezrozumiałe ?
Odpisz
18 stycznia 2017, 21:45
@marek20004: To co piszesz.
Odpisz
18 stycznia 2017, 22:32
@TheHunterMikiPL: ale co dokładnie ?
Odpisz
19 stycznia 2017, 00:20
@marek20004: Mówię Ci, że powinieneś się uczyć...
A ty ale czego mam się uczyć ile to jest 2+2?
No to już sam powinieneś zrozumieć, czemu trudno to zrozumieć, ale jeśli nie. Na konkursie są różne zadania i materiały... Więc ten komentarz jest niezmiernie głupi.
Wszystko jest możliwe. Tak na pewno będą same zadania 2+2 na sprawdzianie... A zaraz potem, że dostałeś materiały... No to chyba już wiesz czego masz się uczyć i że nie będzie to 2+2!
Odpisz
20 stycznia 2017, 09:14
@TheHunterMikiPL: dobra widzę swoje błędy teraz napisze bardziej zrozumiale:
mama każe mi się uczyć w ferie na konkurs ale już zrobiłem te materiały to każe mi pobrać kolejne z internetu
Odpisz
20 stycznia 2017, 12:30
@marek20004: To twój konkurs. Powiedz, że nie i tyle.
Odpisz
Edytowano - 22 stycznia 2017, 22:25
@TheHunterMikiPL: A ja tam mam tak, że nie chcę iść na konkurs, ale w końcu i tak idę.. I dzięki temu wygrałam kilka dosyć ciekawych nagród, typu puzzle z księżniczkami, różowe spinki, januszową torbę z krajobrazem Krakowa...
Odpisz
22 stycznia 2017, 23:31
Jak nie chcesz to nie idź. Mnie by tam nie zmusili no chyba, że szantaż, ale też nie daje 100% gwarancji, że "przekonają" mnie.
Odpisz
23 stycznia 2017, 10:04
@TheHunterMikiPL: Ale gdy mówię mojej mamie, że w szkole jest jakiś konkurs (musimy o tym powiadomić rodziców) to mama mówi żebym poszła.. I nie chcę pójść, ale i tak idę.
Odpisz
23 stycznia 2017, 11:08
Jak musicie? Dafuq? Ja bym i tak nie poszedł. A jakby mnie skutecznie zmuszała to bym nie mówił.
Odpisz
23 stycznia 2017, 11:12
@TheHunterMikiPL: W sumie, to tak było w 3 klasie. Teraz wszystko mam gdzieś. I miałam obowiązek, bo nauczyciele mnie akurat już zgłosili i to przez to. I teraz jedyny konkurs, na który chodzę to Kangurek :P
Odpisz
23 stycznia 2017, 11:28
Ale nauczyciele nie mogą Cię zgłosić bez zgody.
Odpisz
23 stycznia 2017, 17:33
@TheHunterMikiPL: Wiesz, to zbyt skomplikowane i nie chcę mi się tłumaczyć...
Odpisz
15 stycznia 2017, 15:30
gdy mama mówi że jutro idziesz do szkoły, a ty masz 38.9°C
Odpisz
15 stycznia 2017, 15:31
@BudowniczyMakaronu: Jak będziesz miał za kilka lat pracę to nawet z 39 stopniową temperaturą pójdziesz bo inaczej cię wypie**olą
chyba że będziesz miał wyrozumiałego szefa, wtedy nie
Odpisz
17 stycznia 2017, 13:17
@TypowyPolak: Szkoła to nie praca.
Odpisz
17 stycznia 2017, 13:39
@TheHunterMikiPL: Ale trzeba zacząć się przyzwyczajać.
Odpisz
17 stycznia 2017, 18:17
@Ciemnomi: Co tu jest do przyzwyczajania?
Odpisz
18 stycznia 2017, 17:14
@TheHunterMikiPL: To, że musisz iść spełniać swoje obowiązki, bez względu na gorączkę.
Odpisz
18 stycznia 2017, 17:29
@Ciemnomi: 1. Nie zawsze.
2. I dlatego mam chodzić do szkoły kiedy jestem chory?
3. Można nie pracować.
Odpisz
18 stycznia 2017, 17:50
@TheHunterMikiPL: Jasne, najlepiej całe życie przeżyć na garnuszku rodziców, albo wykorzystywać dziewczynę, bo HEJ CZEMU BY PRACOWAĆ.
Odpisz
18 stycznia 2017, 18:27
@Ciemnomi: twoja logika jest gópja
Odpisz
23 stycznia 2017, 11:15
@BudowniczyMakaronu: Moja koleżanka chciała mieć nagrodę z frekwencji i przychodziła do szkoły nawet gdy była na antybiotyku. Higienistka dawała jej leki na przerwie. W końcu skończyło się tym, że była tak chora, że nie przychodziła do szkoły 1,5 miesiąca.
Odpisz
23 stycznia 2017, 11:27
Ej a to jest głupie, że ktoś nawet jak nie był 1 raz i ma zwolnienie od lekarza, to już nie ma 100%...
Odpisz
17 stycznia 2017, 13:26
Ten moment kiedy wszyscy pierdzielą o feriach a tobie zaczynają się 30 ;-;
Odpisz
17 stycznia 2017, 13:30
@Pengux: Tem moment kiedy wszyscy pierdzielą o feriach a tobie zaczynają się 13 lutego ;_;
Odpisz
17 stycznia 2017, 16:45
@PanZiemniak03: Pjona
Odpisz
17 stycznia 2017, 17:29
Też dopiero 13 lutego,ehhh
Odpisz
17 stycznia 2017, 18:21
@Reaper_: Jakie województwo?
Odpisz
17 stycznia 2017, 21:49
Ja Mazowieckie :P
Odpisz
17 stycznia 2017, 21:59
@PanZiemniak03: Ja też
Wawka?
Odpisz
17 stycznia 2017, 22:07
No niestety ja wawka. 13 lutego dopiero ;_;
Odpisz
17 stycznia 2017, 22:10
@WhySoSerious: Targówek?
Odpisz
18 stycznia 2017, 07:10
ja Warszawa, Wola :P
Odpisz
18 stycznia 2017, 18:11
@PanZiemniak03: Ja wielkopolskie i... cierpcie se ja 30 mam co roku ;-;
Odpisz
15 stycznia 2017, 15:30
Kujawsko-Pomorskie dopiero 30 stycznia :^)
Odpisz
15 stycznia 2017, 15:36
@TypowyPolak: Wieliczka też! :I
Odpisz
15 stycznia 2017, 15:43
@Krzyniu: Ja też!
Odpisz
15 stycznia 2017, 20:36
@TypowyPolak: ja tez
Odpisz
17 stycznia 2017, 14:11
@TypowyPolak: Wielkopolskie też :|
Odpisz
17 stycznia 2017, 16:44
@TypowyPolak: A co można powiedzieć o Mazowieckim? 13 luty!
Odpisz
17 stycznia 2017, 16:31
Kto lubelskie?
Odpisz
15 stycznia 2017, 15:52
Odpisz
15 stycznia 2017, 15:53
@Klulik: teraz
Odpisz
15 stycznia 2017, 15:54
@Klulik: ja za miesiąc jednak bo nie przeczytałem tej dwójki ;-;
Odpisz
15 stycznia 2017, 15:56
@benben7: za 15 dni...
Odpisz
15 stycznia 2017, 16:03
@Klulik: Mazowieckie województwo [*]
Odpisz
15 stycznia 2017, 16:06
@Klulik: #Teamfioletowy
Odpisz
15 stycznia 2017, 16:23
@Klulik: U nas w Niemczech skurczybyki połączyli ferie świąteczne i zimowe. ;-; Więc nie mam ferii. :')
Odpisz
17 stycznia 2017, 13:16
@Klulik: ja mam od 13 ale że weekend to od 10 lutego
Odpisz
17 stycznia 2017, 13:32
@generalpartyzantkijeja: 10 to piątek.
Odpisz
17 stycznia 2017, 13:54
@ewelkapl: właśnie
Odpisz
17 stycznia 2017, 13:31
Ale mama nie powinna Ci mówić, kiedy masz się uczyć, bo uczysz się dla siebie nie dla niej.
Odpisz
17 stycznia 2017, 13:04
Dania, tutaj ferie są cały rok (prawie zero zadań domowych itp.).
Odpisz
17 stycznia 2017, 13:20
@kasjan132pl: I jeszcze gdzieś słyszałem, że jest 1 miesiąc dodatkowo wolny od szkoły z okazji dnia ziemniaka.
Odpisz
17 stycznia 2017, 13:21
@TheHunterMikiPL: #ZiemniakiIWyrobyZNichMasterRace
Odpisz
Edytowano - 17 stycznia 2017, 14:37
@Vlodziu: Czyli frytki i wódka :)
Odpisz
Edytowano - 17 stycznia 2017, 16:41
@TheHunterMikiPL: tydzień*
kiedyś w ten tydzień były wykopki, i wszyscy zbierali zimnioki na polach
Odpisz
15 stycznia 2017, 16:29
Małopolska [*]
Odpisz
Edytowano - 15 stycznia 2017, 15:29
zachodniopomorskie here
ferie od lutego ;_;
Odpisz
15 stycznia 2017, 15:33
@UkradliMiNick: Ale potem będziecie sie śmiali z reszty Polski :v
Odpisz
15 stycznia 2017, 15:39
@UkradliMiNick: Łącze się w bólu ;_;
Odpisz
15 stycznia 2017, 15:39
@UkradliMiNick: właściwie to nawet lepiej dla nas
Odpisz
15 stycznia 2017, 15:50
@UkradliMiNick: również zachodniopomorskie
Odpisz
15 stycznia 2017, 15:52
@UkradliMiNick: Mam to samo kuzyn do mnie przyjechał a ja do szkoły chodzę *__*
Odpisz