Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Drewniany kominek
Dwa oblicza
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To będzie bolało
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 stycznia 2017, 19:53
Ja to bym chciał wylać wodę i łapać ją.
Odpisz
25 stycznia 2017, 20:29
@RadzieckiPiesel: A ja nasikać.
Odpisz
25 stycznia 2017, 23:43
Tam sikanie jest w luj niebezpieczne ;-;
Odpisz
26 stycznia 2017, 00:01
Czemu.
Odpisz
26 stycznia 2017, 00:09
Podczas sikania, zwyczajnie odrzuciło by cię. Trochę jak to urządzenie, taki "plecak odrzutowy" tyle że wodny. A i też kichnięcie mocno odrzuca. Gazy też.
Odpisz
26 stycznia 2017, 00:27
Zabiorę ze sobą więcej sików.
Odpisz
26 stycznia 2017, 00:59
Czyli mam rozumieć że jak kichniesz to lecisz na ścianę a jak pierdniesz walisz łbem w sufit?...
Odpisz
26 stycznia 2017, 02:58
@Piket: Na stacji kosmicznej tak. Ale akurat z gazami to jest mały odrzut. Z kichnięciem największy.
Odpisz
26 stycznia 2017, 07:15
Z kichnięciem to i tak ledwo co ;-;
Odpisz
26 stycznia 2017, 10:47
Jak kichniesz, zaczynasz robić bardzo szybkie "fikołki". Można się wtedy zabić.
Odpisz
Edytowano - 26 stycznia 2017, 12:57
To absurdalne XD
Obejrzyj to video v
youtu be/7Qw0ykbOt6I
tylko dodaj kropke
Odpisz
Edytowano - 25 stycznia 2017, 19:35
Chciałabym być Astronautką.
Na aktualne wymagania NASA muszę być conajmniej 4 lata starsza, potrzebuję przynajmniej licencjatu z biologii, fizyki lub matmy + cztery lata praktyki w zawodzie lub 1000 godzinzt doświadczenia jako pilot samolotu. Oraz test czy w ogóle dam radę fizycznie, a ja praktycznie mięsni nie mam.
Odpisz
25 stycznia 2017, 19:54
Z biologii to izi
Odpisz
25 stycznia 2017, 23:45
Przykro mi, ale już większe jest prawdopodobieństwo, że spadnie na ciebie samolot przepełniony dildochami.
Odpisz
26 stycznia 2017, 01:31
Raczej nie.
Odpisz
26 stycznia 2017, 02:41
To taka metafora. Większe prawdobodobieństwo że wygrasz w loterii- za te pieniądze możesz polecieć w kosmos bez aż tak długiego szkolenia, a przy okazji masz pieniądze na co tylko zapragniesz. Ja osobiście nie leciałbym w kosmos, tylko zwiedził świat, wspomógł bezdomnych i zaczął bym się rozwijać, aby te pieniądze później samemu zdobywać. Uważam, że w orbicie Ziemi jest pięknie, ale są piękniejsze miejsca na Ziemi. Warto wspomnieć, że bycie poza atmosferą jest bardzo niebezpieczne.
Odpisz
25 stycznia 2017, 19:22
Właśnie przez takie filmy chciałbym polecieć w kosmos
Odpisz
15 stycznia 2017, 18:43
Jakby ktoś tego ku*wa nie widzial
Odpisz
25 stycznia 2017, 19:05
@Furelie: no tego że w statkach kosmicznych nie zporzywa się przygotowanych wcześniej liofilizowanych racji żywnościowych, a zabiera się jedynie zapakowane składniki można było nie wiedzieć. Niestety świat tak nie działa. To że ty to wiedziałeś nie znaczy że każdy to wie
Odpisz
15 stycznia 2017, 18:33
Co on wpiernicza ?
Odpisz
15 stycznia 2017, 18:36
chyba taco
Odpisz
15 stycznia 2017, 18:37
@siemak: Smaka mi narobiłeś.
Odpisz