Ja w drodze do szkoły na 8 rano
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Z klasą się trzeba urodzić
Totalnie
Nigdy na to nie wpadną
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
To musiało być męczące
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 stycznia 2017, 17:14
Jak chcę wyprowadzić mojego królika na smyczy to wygląda tak samo
Odpisz
20 stycznia 2017, 16:55
Ferie #podkarpackieteam #nobodycares
Odpisz
20 stycznia 2017, 14:03
Ja do szkoły wstaję o 5:30. Nie narzekajcie ;)
Odpisz
15 stycznia 2017, 20:39
Ja mam ferie.
#NikogoTonieobchodzi
Odpisz
15 stycznia 2017, 20:41
Ja nie #smutek
Odpisz
Edytowano - 15 stycznia 2017, 20:42
A ja się będę z was śmiał bo mam ostatni!
Odpisz
15 stycznia 2017, 20:42
#BulIRzal (błędy specjalnie)
Odpisz
Edytowano - 15 stycznia 2017, 20:44
@ciamciol: 13.02-26.02?
Odpisz
15 stycznia 2017, 20:45
o cholera tego się nie spodziewałem. 30.01 do któregoś tam.
Odpisz
15 stycznia 2017, 21:00
@ciamciol: hehe
Odpisz
20 stycznia 2017, 12:15
{*} świeczki dla wszystkich jejaków którzy nie mają ferii
Odpisz
20 stycznia 2017, 12:07
ją mam do szkoły na 7.45
Odpisz