Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Dwa oblicza
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Brawo za czujność!
Angielskie śmieszki
Drewniany kominek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 stycznia 2017, 18:20
Nekromanci nie istnieją.
Odpisz
16 stycznia 2017, 18:50
A nauczycielki od matmy ?
Odpisz
16 stycznia 2017, 18:53
nowy?
Odpisz
16 stycznia 2017, 19:12
A kto wskrzesił panią od historii?
Odpisz
16 stycznia 2017, 19:44
Istnieją. Matematyka sama do głowy nie wchodzi (niestety).
Odpisz
16 stycznia 2017, 19:45
@maxmaxi123: Nie, wyprany w Perwolu.
Odpisz
16 stycznia 2017, 14:36
O co chodzi?
Odpisz
16 stycznia 2017, 18:07
@TheHunterMikiPL: No i teraz admin zmienił treść i wygląda to jakbym był totalnym debilem...
Odpisz
16 stycznia 2017, 18:04
A nie na odwrót?
Przecież zombie jedzą ludzi
Odpisz
15 stycznia 2017, 23:12
Barwne palenie na stosie dla autora:
Odpisz
15 stycznia 2017, 23:26
@TheTemplar: co autor ćpał?
Odpisz
15 stycznia 2017, 23:49
@siemak: Tu masz oryginał.
Odpisz
16 stycznia 2017, 08:43
@TheTemplar: chyba mamy robote pod tym obrazkiem
Odpisz
15 stycznia 2017, 23:13
nekromancja to HEREZJA! A co robimy z herezją?
Odpisz
15 stycznia 2017, 23:17
@Raczysko: Popieramy wolność słowa?
Odpisz
15 stycznia 2017, 23:18
@Davido: Palimy na stosie!
Odpisz
15 stycznia 2017, 23:27
@Raczysko: Z punktu widzenia heretyków, jesteśmy heretykami, więc chyba moja propozycja jest lepsza.
Odpisz
15 stycznia 2017, 23:38
@Davido: tylko w teorii, w praktyce nie ma czegoś takiego jak wolność słowa
Odpisz
15 stycznia 2017, 23:49
@Raczysko: Istnieje wszystko. Po prostu w różny sposób.
Odpisz
15 stycznia 2017, 23:57
@Davido: wolność słowa jest ograniczona
dlatego zabijam templariuszy bez powodu
Odpisz
16 stycznia 2017, 08:37
@mrklorens: Altair leci cie pochwalić do Miszcza
Odpisz
16 stycznia 2017, 08:42
@Raczysko: widze ze bede mial czym palic w kominku
Odpisz
16 stycznia 2017, 07:34
"Oto stałem się śmiercią, niszczycielem światów"
Odpisz
16 stycznia 2017, 07:28
ja jak mogę to w grze biorę. maga lub nekro FILA
Odpisz
16 stycznia 2017, 01:56
chciałbym być nekromantą
Odpisz
16 stycznia 2017, 00:14
Dlatego nie należy wykonywać żadnych gestów, najlepiej nie mówić, nie oddychać, a najlepiej to umrzeć i wskrzesić się samemu!
Odpisz
15 stycznia 2017, 23:34
Zapamiętam gdybym miał kiedyś przyzywać.
Odpisz