Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

1 grudnia 2017, 09:13

Ey! Sylwia Grzeszczak jest nawet fajna, ale bez przesady \_/

Avatar mrofpower

16 stycznia 2017, 14:07

moja mama ma obsesję na punkcie Sylwii Grzeszczak... Muszę jej teraz słuchać bo moja mama ZAWSZE słucha muzyki u mnie w pokoju... Nawet zostałam zmuszona do nauczenia się tego na pianinie :(

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (11)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (11)
Avatar DziwnyPan

21 stycznia 2017, 13:14

nie, bardziej poetyckie podkreślenie mniejszości

Avatar Fluttershy66

1 lutego 2017, 12:56

@mrofpower: Moja siostra ma świra na punkcie gangu albanii. Kazała mi się nauczyć ''Pi**y nad głową''. Help me!

Avatar ptasznik5

16 stycznia 2017, 14:08

wchodzę do knajpy leci cypis idę do innej knajpy

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar Zlodziej_Ziemniakow

17 stycznia 2017, 20:00

@Blachu: O nie, przez przypadek dałem Ci strzałkę w górę, zamiast w dół :<

Avatar Blachu

Edytowano - 18 stycznia 2017, 10:45

@Zlodziej_Ziemniakow: O nie, celowo dałem ci strzałke w dół zamiast w dół. Mocno przepraszam.

Avatar Broski

17 stycznia 2017, 21:23

"Zmów co się da, zdrowaś Mario, Ojcze nasz
Niech ta modlitwa trwa
Chcę jak gosposia z księdzem"

Avatar Donald_Trump

16 stycznia 2017, 17:08

Wchodzę do knajpy, leci mecz Barcelony, wychodzę z knajpy.

Pudło na hejty od fanów Barcelony -----> [_____]

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (15)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (15)
Avatar
Konto usunięte

17 stycznia 2017, 16:44

@Donald_Trump: Generalnie je*ie mnie sport.

Avatar hardkor1129

17 stycznia 2017, 21:04

@Donald_Trump: Miłość powoduje nienawiść.

Avatar luki112b

17 stycznia 2017, 16:26

albo ja wchodzę do knajpy.. a nie zaraz ja nie chadzam po knajpach..

Avatar
Konto usunięte

17 stycznia 2017, 14:58

Sylwia Grzeszczak to jedna z najlepszych polskich piosenkarek, lubię słuchać np. ,,Tęcza" lub ,,Kiedy tylko spojrzę", jednak ,,Tamta dziewczyna" jej nie wyszła i nie lubię tej piosenki.
Cypis, Popek lub ta cała Cleo są gorsi.

\____/ <---- Pudełko na hejty

Avatar Reaper_

17 stycznia 2017, 17:40

Ja też nie lubię popka,cypisa itp.
A Sylwi Grzeszczak nie znam

Avatar Ilovefutbol

17 stycznia 2017, 14:41

jak wchodzę do knajpy i słyszę Zeusa to przysiadam się bliżej głośnika pudełko na hejty -------> |_______|

Avatar Palauball

16 stycznia 2017, 14:06

Avatar marcel22205

17 stycznia 2017, 10:35

@Palauball: *Miau to fakt (musiałem )

Avatar
Konto usunięte

17 stycznia 2017, 11:51

@marcel22205: A czy on przypadkiem nie mówił Meowth a miau?

Avatar
Konto usunięte

16 stycznia 2017, 17:36

Nie wiem czemu ale myślałem że t jest połączone z obrazkiem na dole . Wyjście było by widowiskowe .

Avatar Ashley12c

16 stycznia 2017, 14:06

Sylwia Wrzeszczak*

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To musiało być męczące

Fajnie że odpowiedzieli

Totalnie

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Hobby dla faceta

Żartownisie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka