Czołgiem nie da rady driftować
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Niezniszczalne
Rel
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Trzeba brać osobną torbę
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 marca 2021, 21:51
Normalnie jak gra na II tierach w WoT.
Odpisz
Edytowano - 21 stycznia 2017, 20:24
Dlaczego nie obrucił lufy i nie podniósł czołgu spowrotem na gąsienice :D
Odpisz
22 stycznia 2017, 00:20
@kapi238: Mechanizm wieży nie ma tyle siły
Odpisz
23 października 2018, 18:16
@kapi238: fajny avatar
Odpisz
23 października 2018, 19:47
@trolli: A dziękuje
Odpisz
8 stycznia 2018, 21:49
B Y Ł O
Odpisz
16 stycznia 2017, 18:45
jeśli ktokolwiek twierdzi że czołgi nie driftują to na pewno nie grał w war thunder
Odpisz
21 stycznia 2017, 16:16
@generalpartyzantkijeja: Dokładnie, najlepiej driftuje się ruskimi :D
Odpisz
21 stycznia 2017, 16:49
@Filen_5: ja gram tylko hamerykańskimi
Odpisz
Edytowano - 22 stycznia 2017, 22:24
@generalpartyzantkijeja: Napisz pełną nazwę nacji tych czołgów.
Hamery?
Odpisz
21 stycznia 2017, 18:40
To się wyklepie.
Odpisz
21 stycznia 2017, 17:17
Brakuje tylko de ja vu
Odpisz
21 stycznia 2017, 15:37
Ale się Andrzej zdenerwuje... prsecież tego się już ku*wa nie wyklepie!
Odpisz
21 stycznia 2017, 16:43
@kenway1999: Ale da się wyklepać .
Odpisz
21 stycznia 2017, 15:29
deja vu
Odpisz
21 stycznia 2017, 15:41
@hehineji: I łos dis plejs bifor
Odpisz
17 stycznia 2017, 11:35
ivan putin się wku*wi
Odpisz
16 stycznia 2017, 20:46
Nie wiem czego się spodziewałem.
Odpisz
16 stycznia 2017, 18:38
De ja vu!
Odpisz
16 stycznia 2017, 19:00
@Soberker:
Odpisz