Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Trzeba brać osobną torbę
Nie są aż takie pyszne
A, okej
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 stycznia 2017, 20:00
Zawsze mnie zastanawiało, czy gdyby przez dwa dni nie jeść i nie pić nic oprócz wody i suchego chleba... Czy to by była dobra taktyka odchudzania?
Odpisz
17 stycznia 2017, 20:13
@sylwon1234: Gdybyś potem wrócił do normalnego jedzenia nastąpił by efekt jojo.
Odpisz
17 stycznia 2017, 20:24
@szynszyla369: Czyli bym jadł za trzech?
Odpisz
17 stycznia 2017, 20:25
@sylwon1234: Nie, za to strasznie osłabiłbyś organizm i przyzwyczaił go do mocno ograniczonych rezerw, przez co, jak już powiedziała przedmówczyni, przy powrocie do normalnego odżywiania zacząłby sporą część materii odkładać.
Odpisz
Edytowano - 17 stycznia 2017, 20:26
@darcus: Czyli głodówka byłaby złym pomysłem, gdybym miał nadwagę?
Odpisz
17 stycznia 2017, 20:28
@sylwon1234: Złym? Nie. Fatalnym.
Odpisz
17 stycznia 2017, 20:29
@darcus: Jestem bogatszy o kolejną dawkę wiedzy niepotrzebnej (chciałoby się powiedzieć bezużytecznej). Może kiedyś mi się przyda. Dziękuję ślicznie.
Odpisz
17 stycznia 2017, 20:30
@sylwon1234: Pamiętaj, żadna wiedza nie jest bezużyteczna.
Odpisz
17 stycznia 2017, 20:31
@darcus: Zapamiętam.
Odpisz
17 stycznia 2017, 22:55
@darcus: a,, jak se wsadzić palec w dupę nie brudządz go gównem " ?
Odpisz
17 stycznia 2017, 22:57
@masterhardkore: Zrobić lewatywę.
Odpisz
18 stycznia 2017, 07:59
@darcus: masterhardkore wyczyścić i można
Odpisz
6 czerwca 2025, 19:02
@sylwon1234: Nie. Dwa dni to zdecydowanie za mało, nawet nic nie jedząc, nie zdołałbyś w ciągu nich zżucić nawet pół kilo, co więcej chleb jest wisoce energetyczny więc nawet na samym chlebie możesz przytyć, no i pozbawiłbyś się wszystkich witamin
Odpisz
18 stycznia 2017, 12:06
"-To teraz do Maca na obiad. Zasłużyłam"
Odpisz
Edytowano - 17 stycznia 2017, 19:18
na początku przeczytałem: you've earned 12 kalories
Odpisz
17 stycznia 2017, 20:00
@loloja: Jadła śnieg. ❄
Odpisz
17 stycznia 2017, 21:04
pycha też kiedyś jadłem
Odpisz
17 stycznia 2017, 21:59
@loloja: a żółty ponoć strasznie dobry
Odpisz
17 stycznia 2017, 22:05
@trolem: Smakuje jak japko.
Odpisz
17 stycznia 2017, 22:17
@trolem: tego nie próbowałem i wolałbym nie próbować
Odpisz
17 stycznia 2017, 20:26
Jeszcze jakby te wskaźniki były rzetelne, to byłoby świetnie.
Odpisz
17 stycznia 2017, 19:55
po co komu idchudzanie... ja wole jeść😆
wiem jestem zly
Odpisz
17 stycznia 2017, 19:03
A dużo to zmieni?
Odpisz
17 stycznia 2017, 19:16
@Donald_Trump: pytam o to samo?
Odpisz
17 stycznia 2017, 19:17
@Donald_Trump: Nie.
Odpisz
17 stycznia 2017, 19:20
@Donald_Trump: Jak się nie mylę to 1kg =7000 cal
Odpisz