Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Angielskie śmieszki
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 stycznia 2017, 20:00
Zawsze mnie zastanawiało, czy gdyby przez dwa dni nie jeść i nie pić nic oprócz wody i suchego chleba... Czy to by była dobra taktyka odchudzania?
Odpisz
17 stycznia 2017, 20:13
@sylwon1234: Gdybyś potem wrócił do normalnego jedzenia nastąpił by efekt jojo.
Odpisz
17 stycznia 2017, 20:24
@szynszyla369: Czyli bym jadł za trzech?
Odpisz
17 stycznia 2017, 20:25
@sylwon1234: Nie, za to strasznie osłabiłbyś organizm i przyzwyczaił go do mocno ograniczonych rezerw, przez co, jak już powiedziała przedmówczyni, przy powrocie do normalnego odżywiania zacząłby sporą część materii odkładać.
Odpisz
Edytowano - 17 stycznia 2017, 20:26
@darcus: Czyli głodówka byłaby złym pomysłem, gdybym miał nadwagę?
Odpisz
17 stycznia 2017, 20:28
@sylwon1234: Złym? Nie. Fatalnym.
Odpisz
17 stycznia 2017, 20:29
@darcus: Jestem bogatszy o kolejną dawkę wiedzy niepotrzebnej (chciałoby się powiedzieć bezużytecznej). Może kiedyś mi się przyda. Dziękuję ślicznie.
Odpisz
17 stycznia 2017, 20:30
@sylwon1234: Pamiętaj, żadna wiedza nie jest bezużyteczna.
Odpisz
17 stycznia 2017, 20:31
@darcus: Zapamiętam.
Odpisz
17 stycznia 2017, 22:55
@darcus: a,, jak se wsadzić palec w dupę nie brudządz go gównem " ?
Odpisz
17 stycznia 2017, 22:57
@masterhardkore: Zrobić lewatywę.
Odpisz
18 stycznia 2017, 07:59
@darcus: masterhardkore wyczyścić i można
Odpisz
6 czerwca 2025, 19:02
@sylwon1234: Nie. Dwa dni to zdecydowanie za mało, nawet nic nie jedząc, nie zdołałbyś w ciągu nich zżucić nawet pół kilo, co więcej chleb jest wisoce energetyczny więc nawet na samym chlebie możesz przytyć, no i pozbawiłbyś się wszystkich witamin
Odpisz
18 stycznia 2017, 12:06
"-To teraz do Maca na obiad. Zasłużyłam"
Odpisz
Edytowano - 17 stycznia 2017, 19:18
na początku przeczytałem: you've earned 12 kalories
Odpisz
17 stycznia 2017, 20:00
@loloja: Jadła śnieg. ❄
Odpisz
17 stycznia 2017, 21:04
pycha też kiedyś jadłem
Odpisz
17 stycznia 2017, 21:59
@loloja: a żółty ponoć strasznie dobry
Odpisz
17 stycznia 2017, 22:05
@trolem: Smakuje jak japko.
Odpisz
17 stycznia 2017, 22:17
@trolem: tego nie próbowałem i wolałbym nie próbować
Odpisz
17 stycznia 2017, 20:26
Jeszcze jakby te wskaźniki były rzetelne, to byłoby świetnie.
Odpisz
17 stycznia 2017, 19:55
po co komu idchudzanie... ja wole jeść😆
wiem jestem zly
Odpisz
17 stycznia 2017, 19:03
A dużo to zmieni?
Odpisz
17 stycznia 2017, 19:16
@Donald_Trump: pytam o to samo?
Odpisz
17 stycznia 2017, 19:17
@Donald_Trump: Nie.
Odpisz
17 stycznia 2017, 19:20
@Donald_Trump: Jak się nie mylę to 1kg =7000 cal
Odpisz