Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie zadzieraj z bobrami
Trzeba brać osobną torbę
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Dobrze czasem się oderwać
Fajnie że odpowiedzieli
Jeszcze jak
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 stycznia 2018, 20:11
Odpisz
6 maja 2016, 17:40
Moje zwierzątko jest prawdziwe! Afrykański pająko-skorpion z jadem wszystkich gówien razem wziętych żyjących na tej planecie!
Odpisz
19 stycznia 2016, 18:06
Ja już dawno zaczęłabym się drzeć i miotać XDD
Odpisz
Edytowano - 30 maja 2015, 11:19
Ej a jakby wam takie coś usiadło na policzku?
Odpisz
3 lutego 2013, 20:40
co to jest ?
Odpisz
3 lutego 2013, 20:47
@MvM4q1: Dobre pyranie
Odpisz
3 lutego 2013, 22:13
@MvM4q1: no pająk
Odpisz
10 lutego 2013, 09:26
@MvM4q1: zaraz ci dam nazwe tego pająka
Odpisz
10 lutego 2013, 09:31
@MvM4q1: to jest kosarz! na wikipedi sprawdź sobie
Odpisz
10 lutego 2013, 09:34
@saskacz: LOL
Odpisz
10 lutego 2013, 09:36
@MvM4q1: co?
Odpisz
10 lutego 2013, 09:38
@saskacz: nic,nic... :]
Odpisz
10 lutego 2013, 09:42
@MvM4q1: ok ▬▬▬> spoko
Odpisz
10 lutego 2013, 10:28
@Rav239: Dobre pyranie?O_____o
Odpisz
10 lutego 2013, 10:39
@Tupek111: Nie no bo żadnemu innemu człowiekowi na ziemi nie zdarzy się błąd, masz rację
Odpisz
10 lutego 2013, 10:47
@Rav239: No mi się nieprzydaża
Odpisz
10 lutego 2013, 10:52
@saskacz: Jak to kosarz? Kosarze są małe i mają długie, cienkie nogi.
Chyba, że to jest jakiś inny gatunek kosarza... lepiej już sobie pójdę...
<tup, tup, tup>
Odpisz
10 lutego 2013, 11:11
@amekninja555: papa
Odpisz
10 lutego 2013, 11:36
@saskacz: powiem jedno: pająk i kosarz to co innego
Odpisz
10 lutego 2013, 11:54
@darcus: przecież wiem
Odpisz
10 lutego 2013, 14:38
@Tupek111: :P
Odpisz
10 lutego 2013, 16:53
@Tupek111: Co za ironia:) A jednak ci sie przydarza:) Pisze sie "nie przydarza"
Odpisz
10 lutego 2013, 18:53
@Tupek111: Jeśli zamierzasz poprawiać każdy komentarz w którym jedna literka
została przez przypadek pomylona, to masz przed sobą kupę pracy (:
Odpisz
10 lutego 2013, 22:53
@saskacz: <tup, tup, tup> Wróciłem!
Odpisz
11 lutego 2013, 10:09
@amekninja555: <facepalm> no co tak długo
Odpisz
11 lutego 2013, 15:17
@saskacz: Nie wiem o co Ci chodzi. :/
Odpisz
11 lutego 2013, 17:50
@amekninja555: o nic<facepalm>
Odpisz
13 lutego 2013, 12:26
Dobra dobra :D
Odpisz
27 grudnia 2013, 23:06
wymienił tą literkę jedną, bo zaczął się tak samo czepiać
Odpisz
25 grudnia 2013, 14:58
koleś ma jaja :p chciałbym zobaczyć to na żywo
Odpisz
6 kwietnia 2013, 19:16
Jezu co za odwaga ja bym sie bał ze mnie dziabnie widzićie jego sczęki?(bo to chyba sczęki co?)
Odpisz
26 lutego 2013, 23:14
hej to mój mały brat oddawaj go zboczeńcu
Odpisz
15 lutego 2013, 13:36
Komaroskorpionopajak? Gdzie sie kupuje takie malenstwa? xP
Odpisz
10 lutego 2013, 11:02
Pół biedy co to za pająk ale jak się tam znalazł !
Odpisz
10 lutego 2013, 22:22
@Mnich1: hmmm... zakład z kolegami?
Odpisz
10 lutego 2013, 16:26
WTF is this !? Mam arachnofobię i na pewno nie odważyłabym się na coś takiego
Odpisz
10 lutego 2013, 14:29
Pająk jak z jakiejś nieodkrytej jaskini
Odpisz
10 lutego 2013, 11:43
co to za cholerstwo i jak się tam znalazło
Odpisz
3 lutego 2013, 21:50
O mój Boże, co to jest?!
Odpisz
3 lutego 2013, 20:16
..... straszne
Odpisz