Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

17 stycznia 2017, 18:32

Czyli jak zfriendzone'ować kobietę.

Avatar SteelFoxi

17 stycznia 2017, 19:56

nie znam uczucia

Avatar Donald_Trump

17 stycznia 2017, 20:40

@SteelFoxi: Ale pewnie wiesz jak to jest być we friendzone.

Avatar kamykPL

18 stycznia 2017, 15:17

Czy tylko ja znam te uczucie?

Avatar
arbuziec

26 stycznia 2018, 20:46

@kamykPL: otóż nie

Avatar kamykPL

26 stycznia 2018, 20:59

Niezły zapłon

Avatar
arbuziec

26 stycznia 2018, 21:03

@kamykPL: podróżuje po losowych

Avatar
Konto usunięte

26 stycznia 2018, 21:30

cześć

Avatar
arbuziec

26 stycznia 2018, 22:31

zgadzam się

Avatar
Konto usunięte

25 września 2017, 21:44

Właściwie nie ma różnic ale tylko prawie Mustang szybko pojedzie laska szybko powie 1000 słów ;p

Avatar
Konto usunięte

18 stycznia 2017, 13:10

no chyba ją poyebało..

Avatar SideSwipe

18 stycznia 2017, 20:04

i to srogo

Avatar generalpartyzantkijeja

17 stycznia 2017, 18:41

mustang ważniejszy od wszystkiego, ten Ford jest symbolem męskości

Avatar sylwon1234

Edytowano - 17 stycznia 2017, 19:24

@generalpartyzantkijeja: Mustang to piękny wóz. Choć moim zdaniem jedyne dobre Mustangi (mam na myśli wygląd) to I, V i VI generacja. II, III i IV to porażki :/

Avatar generalpartyzantkijeja

17 stycznia 2017, 19:45

@sylwon1234: najlepsze są roczniki 1970-1990 i 2012

Avatar sylwon1234

17 stycznia 2017, 19:47

@generalpartyzantkijeja: Ja od 2012 wolę 2005 GT, ale masz rację.

Avatar Monster_

18 stycznia 2017, 13:12

@sylwon1234: Orientujesz się może ile kosztuje pierwsza generacja mustanga?

Avatar BudowniczyMakaronu

18 stycznia 2017, 13:34

@Monster_: zależy jaki stan, przebieg, itd.

Avatar Monster_

18 stycznia 2017, 14:39

@BudowniczyMakaronu: Niecałe 200 tyś za prawie nówkę z '66 r? Myślałem że drożej chodzą :D

Avatar BudowniczyMakaronu

18 stycznia 2017, 14:51

@Monster_: teraz i tak podrożały. przez tan podatek na zabytkowe wozy czy jak on się tam zwie.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nigdy na to nie wpadną

Przypałowo

No to posłuchane

Tymi się chodzi

Nieuczciwa ocena

Phi!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka