Tak się kończy przedawkowanie anime
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Były nóżki, nie ma nóżek
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Powodzenia
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 marca 2017, 22:21
Tak czy siak wyszło na to samo. Podobno tęcza jest szybsza niż samochód.
Odpisz
28 marca 2017, 07:29
Teraz jest za bardzo Star Butterfly aby prowadzić.
Odpisz
17 stycznia 2017, 22:24
Ta dziewczyna jest chyba zakochana ;)
Odpisz
17 stycznia 2017, 23:24
Albo pijana w trzy dupy.
Odpisz
18 stycznia 2017, 05:33
@TheTemplar: Te zjawiska są zaskakująco do siebie zbliżone.
Odpisz
20 stycznia 2017, 11:05
tru
Odpisz
19 stycznia 2017, 22:27
naiwniaki... to po prostu ssj god
Odpisz
19 stycznia 2017, 23:30
@revan21: super saian gotto
Odpisz
19 stycznia 2017, 23:37
@PimpekLord: jeśli już to Sūpā Saiya-jin Goddo
Odpisz
19 stycznia 2017, 23:49
@revan21: Ta, ssj rak
Odpisz
19 stycznia 2017, 23:49
@Diabolo1: dlaczego?
Odpisz
20 stycznia 2017, 08:55
@revan21: ssij
Odpisz
19 stycznia 2017, 19:03
Ja jestem połączeniem tsundere i daandere.
Odpisz
19 stycznia 2017, 21:20
@Creepyqueen: Jestem wybuchowym połączeniem tsundere, kuudere i yandere.
Odpisz
19 stycznia 2017, 21:25
@XDemon666: Super kombo.
Odpisz
19 stycznia 2017, 23:49
@Creepyqueen: Widze że użytkownicy na tej stronie to nie gorsze mangozjeby
Odpisz
20 stycznia 2017, 00:12
@Diabolo1: Ej...nie bądź taki wredny.
Odpisz
20 stycznia 2017, 07:38
@Creepyqueen: Nie. Nie jesteś tsundere nie wie że jest tsundere, to się tyczy też dandere, więc jesteś weeaboo! Gratulacje!
Odpisz
20 stycznia 2017, 10:40
@Black_Kitty: Cicho...B-bakajaro...
Odpisz
20 stycznia 2017, 10:49
@Black_Kitty: nie jestem aż takim mangozjebem,żeby być weeaboo bo ja nie narzekam,że moja kultura jest gorsza od japońskiej,nie robię cosplayów i nie oglądam codziennie anime.Skoro się nie znasz to się zamknij :)
Odpisz
20 stycznia 2017, 10:57
@Creepyqueen: No cóż nie jesteś aż tak zje**na. Ale nie mów: "O wiesz jestem tsundere!" lub "Ale się dzisiaj czuje Yandere!" lub "Ale z niego baka" Bo to ku*wa głupie
Odpisz
Edytowano - 20 stycznia 2017, 11:21
@Black_Kitty: przecież tak nie mówię.Odpie**ol się ode mnie.Się ku*wa przyczepiłaś i będziesz teraz wyrażać ból dupy.
Odpisz
20 stycznia 2017, 11:47
@Creepyqueen: "Ja jestem połączeniem tsundere i daandere." i " Cicho...B-bakajaro..." To nic? Ok
Odpisz
19 stycznia 2017, 21:18
T-to nie tak, że koniecznie chcę prowadzić i was wszystkich pozabijać... BAKA!
Odpisz
17 stycznia 2017, 20:17
Baka Baka BAKA!
Odpisz
17 stycznia 2017, 20:34
@PrzypadkowyJejowicz:
Odpisz
17 stycznia 2017, 20:54
@erykhim44: Noble senpai? Czo ty tu?
Odpisz
17 stycznia 2017, 22:41
@erykhim44: on jest przykładem tego że lepiej uważać na to co robisz lub mówisz
Odpisz
19 stycznia 2017, 19:43
@erykhim44: A myślałem, że tylko ja tutaj oglądam go
Odpisz
19 stycznia 2017, 19:56
On jest popularny w anime-youtuberach, a nawet da się go nazwać memem.
Odpisz
Edytowano - 19 stycznia 2017, 20:52
@erykhim44: Czy tylko dla mnie on jest weeaboo bez życia który mówi byle jakie słowa? I tak go lubie
Odpisz
19 stycznia 2017, 20:53
@Black_Kitty: On jest weeb'em ironicznie.
Odpisz
19 stycznia 2017, 20:58
@erykhim44: Ale czasami zachowuje się.... yhm ...... "dziwnie"
Odpisz
19 stycznia 2017, 20:15
Czytając komentarze czułem się odosobniony, bo nie lubię anime.
Odpisz
19 stycznia 2017, 19:00
a ja jestem zbyt yandere
ratujcie
Odpisz
19 stycznia 2017, 19:24
@Wika_xD: Nie przejmuj się, ja też. I myślę że da się z tym żyć.
Odpisz
19 stycznia 2017, 19:25
@hardkor1129:
Odpisz
19 stycznia 2017, 19:31
@Wika_xD: NOTICE ME
Odpisz
19 stycznia 2017, 19:15
A przedawkowanie Yaoi kończy się homoseksualizmem ;-;
Odpisz
18 stycznia 2017, 11:54
dla niego jest tylko jedno wyjście:
Odpisz
17 stycznia 2017, 22:20
Tsugoi desu ne.
Odpisz
17 stycznia 2017, 21:33
Osoby Tsundere. Łączmy się!
Odpisz
17 stycznia 2017, 21:06
Ten ostatni obrazek jest uroczy.
Odpisz
17 stycznia 2017, 19:34
Anime is REAL
Odpisz