Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Bagietkaczosnkowa

18 maja 2021, 10:33

A ostatecznie powstał Half-Life Alyx

Avatar Spider007

10 lipca 2021, 14:45

@Bagietkaczosnkowa: czekamy na nowy portal, oby nie okazał się taki jak alyx

Avatar SansGranie69

19 sierpnia 2021, 07:38

Avatar Murarzowa

25 listopada 2021, 15:37

@Spider007: portal w vr byłby najbardziej popie....onym pomysłem jaki istniał

Avatar Xenomorph12

22 stycznia 2017, 10:25

ddhl cp"co-8'u)#oxit-85-otxpyz9-lydotpv.0xoy#0:l,)'9p"lcp )vp"9 p")cpup"0fu ochocoojchoch c7-8:--85-8:'

Avatar TheMJawesome

9 marca 2017, 20:19

@Xenomorph12: Tak.

Avatar Rafik005

7 grudnia 2017, 19:25

Avatar Park_Jiminnie

22 stycznia 2017, 20:57

NEEEEEEEEEEEEEEEEE!

Avatar themrkefirek

Edytowano - 19 stycznia 2017, 22:34

Ale przecież powiedział że jest tylko szansa więc nie koniecznie potwierdzone bo ta szansa może wynosić 0,000000000001%

Avatar MnieTuNieBylo

19 stycznia 2017, 21:28

Haäåæāăąàáâãhą!

Avatar wampirra107

19 stycznia 2017, 17:47

HL3 Confirmed? !
Ci sie wzielo i stanelo?

Avatar damian2500

19 stycznia 2017, 17:45

Wszyscy tak czekacie na HL3, a on pewnie zrobi od razu czwórkę i cały misterny plan w pi**u.

Avatar
Konto usunięte

19 stycznia 2017, 17:26

Tak i powiedział też, że nie wolno wypowiadać liczby 3

Avatar Marequel

Edytowano - 19 stycznia 2017, 17:24

A Gaben i tak zrobi nas w ch*ja i zrobią tylko potral 3 albo operacje to CS o nazwie ,,Headcrab invazion"

Avatar
Konto usunięte

18 stycznia 2017, 16:18

Half-Life 2 Epizod 2.5
DLC z rękawiczkami dla Headcrabów już wkrótce.
Planowane są też opcjonalne mikrotransakcje w postaci ekskluzywnej broni, dodatkowego miejsca w magazynku, przepustki sezonowej, skinów dla postaci, płatnego trybu co-op i skrzynek z losowymi rzeczami wymienionymi powyżej. Czy wspomniałem o czapeczkach?

Avatar
Konto usunięte

18 stycznia 2017, 18:32

Ku*wa mać, żal mnie bierze...

Avatar
Konto usunięte

18 stycznia 2017, 19:20

Widać że nie jestem jedyny

Avatar
Konto usunięte

18 stycznia 2017, 19:47

Żal mnie bierze na Twoje słowa.

Avatar kot_astronauta

19 stycznia 2017, 17:21

zapomniałeś o płatnym odnowieniu energii do stroju Gordona

Avatar
Konto usunięte

18 stycznia 2017, 16:01

A nikt mi nie wierzył, jak mówiłem, że Half-Life 3 to kwestia czasu.

Avatar Mati129

18 stycznia 2017, 16:54

Bo to jest kwestia czasu.

Avatar AurelionSol

Edytowano - 19 stycznia 2017, 17:05

ten avek... Pasuje idealnie

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 18 stycznia 2017, 20:20

Volvo z grami single?
-Nie, dziękuję
/

Avatar bylejakbylegdzie

18 stycznia 2017, 17:48

może będzie kontynuacja half life
ale nie koniecznie musi być to half life, przecież to może też być nowa seria w tym samym świecie

Avatar TimekPL123

18 stycznia 2017, 16:04

Leo ma Oscara, HL3 confirmed, teraz tylko sesja Watson.

Avatar
Konto usunięte

18 stycznia 2017, 16:58

@TimekPL123: Tak, proszę

Avatar NightFox

18 stycznia 2017, 16:22

,,czy jest SZANSA"

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pozdrawiam świetliki

Ostry ten sędzia

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Młodzi gniewni

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

A, okej

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka