Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Ostry ten sędzia
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Młodzi gniewni
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 maja 2021, 10:33
A ostatecznie powstał Half-Life Alyx
Odpisz
10 lipca 2021, 14:45
@Bagietkaczosnkowa: czekamy na nowy portal, oby nie okazał się taki jak alyx
Odpisz
19 sierpnia 2021, 07:38
@Bagietkaczosnkowa: hueh
Odpisz
25 listopada 2021, 15:37
@Spider007: portal w vr byłby najbardziej popie....onym pomysłem jaki istniał
Odpisz
22 stycznia 2017, 10:25
ddhl cp"co-8'u)#oxit-85-otxpyz9-lydotpv.0xoy#0:l,)'9p"lcp )vp"9 p")cpup"0fu ochocoojchoch c7-8:--85-8:'
Odpisz
9 marca 2017, 20:19
@Xenomorph12: Tak.
Odpisz
7 grudnia 2017, 19:25
@Xenomorph12: tak
Odpisz
22 stycznia 2017, 20:57
NEEEEEEEEEEEEEEEEE!
Odpisz
Edytowano - 19 stycznia 2017, 22:34
Ale przecież powiedział że jest tylko szansa więc nie koniecznie potwierdzone bo ta szansa może wynosić 0,000000000001%
Odpisz
19 stycznia 2017, 21:28
Haäåæāăąàáâãhą!
Odpisz
19 stycznia 2017, 17:47
HL3 Confirmed? !
Ci sie wzielo i stanelo?
Odpisz
19 stycznia 2017, 17:45
Wszyscy tak czekacie na HL3, a on pewnie zrobi od razu czwórkę i cały misterny plan w pi**u.
Odpisz
19 stycznia 2017, 17:26
Tak i powiedział też, że nie wolno wypowiadać liczby 3
Odpisz
Edytowano - 19 stycznia 2017, 17:24
A Gaben i tak zrobi nas w ch*ja i zrobią tylko potral 3 albo operacje to CS o nazwie ,,Headcrab invazion"
Odpisz
18 stycznia 2017, 16:18
Half-Life 2 Epizod 2.5
DLC z rękawiczkami dla Headcrabów już wkrótce.
Planowane są też opcjonalne mikrotransakcje w postaci ekskluzywnej broni, dodatkowego miejsca w magazynku, przepustki sezonowej, skinów dla postaci, płatnego trybu co-op i skrzynek z losowymi rzeczami wymienionymi powyżej. Czy wspomniałem o czapeczkach?
Odpisz
18 stycznia 2017, 18:32
Ku*wa mać, żal mnie bierze...
Odpisz
18 stycznia 2017, 19:20
Widać że nie jestem jedyny
Odpisz
18 stycznia 2017, 19:47
Żal mnie bierze na Twoje słowa.
Odpisz
19 stycznia 2017, 17:21
zapomniałeś o płatnym odnowieniu energii do stroju Gordona
Odpisz
18 stycznia 2017, 16:01
A nikt mi nie wierzył, jak mówiłem, że Half-Life 3 to kwestia czasu.
Odpisz
18 stycznia 2017, 16:54
Bo to jest kwestia czasu.
Odpisz
Edytowano - 19 stycznia 2017, 17:05
ten avek... Pasuje idealnie
Odpisz
Edytowano - 18 stycznia 2017, 20:20
Volvo z grami single?
-Nie, dziękuję
/
Odpisz
18 stycznia 2017, 17:48
może będzie kontynuacja half life
ale nie koniecznie musi być to half life, przecież to może też być nowa seria w tym samym świecie
Odpisz
18 stycznia 2017, 16:04
Leo ma Oscara, HL3 confirmed, teraz tylko sesja Watson.
Odpisz
18 stycznia 2017, 16:58
@TimekPL123: Tak, proszę
Odpisz
18 stycznia 2017, 16:22
,,czy jest SZANSA"
Odpisz