Oczywiście, że dla widoków!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
Dobrze czasem się oderwać
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Nigdy na to nie wpadną
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 lutego 2022, 20:45
*nurkuję dla fabuły*
Odpisz
9 lutego 2017, 17:45
może po to żeby klepnąć dat ass ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja bym klepnął ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
26 stycznia 2017, 16:31
Aby zanurkować jeszcze głębiej...
Odpisz
27 stycznia 2017, 14:28
@niggiddu: Co to jest?
Odpisz
26 stycznia 2017, 21:15
Po co nurkować skoro można się utopić.
Odpisz
26 stycznia 2017, 18:58
Po co jej rurka pod wodą?
Odpisz
26 stycznia 2017, 18:37
Odpisz
26 stycznia 2017, 16:41
żeby pokonać rekina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
19 stycznia 2017, 11:27
Żeby zgw*łcić
Odpisz
18 stycznia 2017, 21:46
Może po ten tyłek? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
18 stycznia 2017, 16:26
A po co w ogóle pływać? Po to żeby nam to sprawiło radość (z nurkowaniem jest tak samo).
Sprawiło to tb radość? No jasne że tak!
Cel został osiągnięty, możesz wracać na plaże przeglądać jeja.
Odpisz