Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Jasnowidz

21 stycznia 2017, 10:10

Walentynki. Ciekawe czy w tym roku jakąś dostane

Avatar
Konto usunięte

21 stycznia 2017, 10:12

@Jasnowidz: Ja nie dostanę :v

Avatar Jasnowidz

21 stycznia 2017, 10:14

Ja przez 6 lat nie dostawałem i mam przeczucie że w tym dostane

Avatar
Konto usunięte

21 stycznia 2017, 10:14

@Jasnowidz: Nadzieja, hmmmmmmm

Avatar Jasnowidz

Edytowano - 21 stycznia 2017, 10:23

Krótka historia z wtorku:
<Bądź mną
<Lvl 14
<Przybij piątke z rok starszą koleżanką
<Ona mówi: ,,Już nigdy nie umyje tej ręki"

Avatar mateczek123

21 stycznia 2017, 10:44

@Jasnowidz: Jesteś Jasnowidzem, więc powinieneś wiedzieć czy coś dostaniesz

Avatar Myszkapl

21 stycznia 2017, 10:53

@Jasnowidz: Ja daję walentynki każdemu w klasie :)

Avatar erykhim44

21 stycznia 2017, 11:54

@Myszkapl: ...
Ale dlaczego?

Avatar Myszkapl

21 stycznia 2017, 12:37

@erykhim44: Bo kocham wszystkich moich przyjaciół i przyjaciółki :)

Avatar erykhim44

21 stycznia 2017, 12:41

@Myszkapl: Popatrz na to z drugiej strony.
Im większej ilości osób dajesz taką walentynkę tym bardziej traci ona na wartości.

Avatar Myszkapl

21 stycznia 2017, 13:03

@erykhim44: Jeśli matka ma 10 dzieci, to czy kochając wszystkie, nie kocha żadnego? Czy powinna wybrać tylko jedno, które będzie kochać?

Avatar
Konto usunięte

21 stycznia 2017, 13:05

@Myszkapl: Powinna wybrać jedno.

Avatar erykhim44

21 stycznia 2017, 13:42

@Myszkapl: Jak matka ma 10 dzieci to ma za dużo dzieci.

Avatar wampirra107

27 stycznia 2017, 21:59

@Jasnowidz: ja dostaje zawsze
ale tylko od kuzynki...

Avatar TypowaPolkaZPolski

21 stycznia 2017, 10:22

I tak minie szybko kilka lat i będzie pogrzeb gdzieś jeszcze wciśnięty...

Avatar OMGZosiaIdzie

18 stycznia 2017, 22:54

od razu skojarzyło mu się "litr wodki i pół wina, koniec lipca, za chwilę już znów zima"

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trzeba brać osobną torbę

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Deal życia

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Rel

A, okej

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka