Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
Angielskie śmieszki
Co za przypadek
Niezniszczalne
Nie są aż takie pyszne
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 stycznia 2017, 10:16
gabe the dog to martwy mem
Odpisz
21 stycznia 2017, 13:18
I to dosłownie .-.
Odpisz
26 stycznia 2017, 08:52
legenda
Odpisz
20 lipca 2019, 13:34
ku*wa gabe zdechł szacunku troche dla zmarłego psa
Odpisz
12 lutego 2017, 13:44
Świetne
Odpisz
7 lutego 2017, 19:02
ILLUMINATI
Odpisz
25 stycznia 2017, 16:56
[*]
Odpisz
21 stycznia 2017, 22:03
Niech ktoś podniesie nie z podłogi. XD
Odpisz
21 stycznia 2017, 15:30
[*]
Odpisz
21 stycznia 2017, 12:14
Sweet
Odpisz
21 stycznia 2017, 12:05
Zapalmy znicz dla legendy internetu [*]
Odpisz
18 stycznia 2017, 20:57
1 włącz ,,we are number one but it is borked by gabe the dog"
2 ustaw polskie napisy
3 spróbuj sie nie śmiać.
Odpisz
18 stycznia 2017, 21:06
@qaz123: slabe, w ogole sie nie zadmialam :p
Odpisz
18 stycznia 2017, 21:16
@qaz123: patrzcie na ten hał
Odpisz
18 stycznia 2017, 21:17
@Sebzer: Mała lekcja w hałowni (nie wiem jak to przetłumaczyć XD)
Odpisz
18 stycznia 2017, 21:19
@qaz123: Megaaaa
Odpisz
18 stycznia 2017, 21:20
@AshleyRiddle: Po angielsku też jest wspaniałe.
Odpisz
18 stycznia 2017, 23:23
@qaz123: ta lekcja przejdzie do hał
Odpisz
19 stycznia 2017, 14:31
@qaz123: *Pozdrawiam mame*
Odpisz
21 stycznia 2017, 08:30
@qaz123: K
Odpisz
21 stycznia 2017, 10:08
@qaz123: i jeszcze to
Odpisz
21 stycznia 2017, 11:28
@qaz123: jebłam
Odpisz
21 stycznia 2017, 11:30
@qaz123: jeszcze to
Odpisz
21 stycznia 2017, 11:19
Dafuq
Odpisz
21 stycznia 2017, 11:23
@Diabolo1: zareagowałam tak samo jak ty
Odpisz
21 stycznia 2017, 10:57
jebuam
Odpisz
21 stycznia 2017, 10:48
kto nie skacze ten nie pieseł hop hop hop
Odpisz
21 stycznia 2017, 08:56
szkoda ze zmarł (*)
Odpisz
21 stycznia 2017, 10:11
@Nilciaxd: Kto?
Odpisz
21 stycznia 2017, 10:12
Ten biały pies
Odpisz
21 stycznia 2017, 10:15
@MlKicia: Holy fuck
Odpisz
21 stycznia 2017, 08:28
jak ta muza się nazywa ?
Odpisz
21 stycznia 2017, 08:14
Gabe skacze w piesełowym niebie razem z piesełem[^] R.I.P
Odpisz