Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Samotny14

1 maja 2017, 03:20

Nie żebym się czepiał ale po japońsku to się nawet tego napisać nie da :/

Avatar McLayer

22 stycznia 2017, 17:08

Samsung jest wietnamski... Kolo, spaliłeś.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Komandor_Brytania

3 lutego 2017, 21:16

@McLayer: Bo pewnie został wyprodukowany w Wietnamie. "Grupa Samsung – jedna z największych południowokoreańskich grup biznesowych zrzeszających firmy produkcyjne i usługowe działające w wielu branżach, oraz instytucje finansowe."

Avatar gwiyomi_galaxy0507

11 lutego 2017, 13:00

@McLayer: Koreański....

Avatar
Captain_0bvious

22 stycznia 2017, 14:16

Samsung to firma koreańska.

Avatar kasjan132pl

22 stycznia 2017, 14:21

cii... nikt nie musi wiedzieć

Avatar McLayer

27 stycznia 2017, 12:30

@kasjan132pl: Niech wiedzą, chyba, że nasza rasa w przyszłości ma być bandą debili i nieuków.

Avatar kasjan132pl

27 stycznia 2017, 12:40

@McLayer: już jest(niestety), to tak jakby próbować zapobiegać rozbiciu talerza już po rozbiciu

Avatar
Captain_0bvious

27 stycznia 2017, 14:33

@kasjan132pl: sklejmy talerz

Avatar McLayer

27 stycznia 2017, 12:32

Widział ktoś kiedykolwiek kontenerowiec Samsunga, chociażby na zdjęciach.

Avatar
Konto usunięte

19 stycznia 2017, 12:32

Nie wiedzialem, ze mój telefon ma takie smutne życie....

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (14)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (14)
Avatar
Konto usunięte

22 stycznia 2017, 22:59

S7 :v

Avatar
Konto usunięte

23 stycznia 2017, 06:38

Nope, tate dostał mój telefon od szefa jako telefon roboczy, ale mój kopnął w kalendarz ( Nie z mojej winy, teoretycznie z winy tate ), więc mam teraz ten.

Avatar InsaneFOX13

22 stycznia 2017, 20:54

kapitanie oczywisty pomusz

Avatar
Konto usunięte

22 stycznia 2017, 16:25

Mój telefon taki biedny

Avatar PimpekLord

22 stycznia 2017, 15:13

Avatar Lopmon

22 stycznia 2017, 14:59

Jak już to koreański wdowiec, ale niech będzie.

Avatar
Konto usunięte

19 stycznia 2017, 12:20

Wody !

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar venomman

19 stycznia 2017, 16:18

Alkohol szybciej paruje, więc lepiej chłodzi, chyba że niewłaściwie zaaplikowany, to rozgrzewa.

Avatar Czeran

22 stycznia 2017, 14:03

@AshleyRiddle: To był Żywiec ?

Avatar
Konto usunięte

19 stycznia 2017, 13:15

czuje że ten suchar powoduje globalne ocieplanie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ch-chesz wyparować...?

Trzeba brać osobną torbę

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Pozdrawiam świetliki

Ładne rzeczy

Nie zadzieraj z bobrami

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka