memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
19 stycznia 2017, 22:48
Jakbym był miśkiem to bym chodził w dresie. Takim z Adidasa.
Odpisz
21 stycznia 2017, 14:03
ale żeby chodzić w dresie adidasa nie musisz być miśkiem
21 stycznia 2017, 14:04
@ptasznik5: Ale jakbym był miśko-dresem to nie byłbym zajebisty? No byłbym przecież...
21 stycznia 2017, 14:19
@ptasznik5: Spójrz tylko...
21 stycznia 2017, 18:44
IT'S KU*WA BJURIFUL
21 stycznia 2017, 14:11
Dres team ku*wa.
21 stycznia 2017, 14:33
@mortzmargonem: Dres team ku*wa.
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież19 stycznia 2017, 22:48
Jakbym był miśkiem to bym chodził w dresie. Takim z Adidasa.
Odpisz
21 stycznia 2017, 14:03
ale żeby chodzić w dresie adidasa nie musisz być miśkiem
Odpisz
21 stycznia 2017, 14:04
@ptasznik5: Ale jakbym był miśko-dresem to nie byłbym zajebisty?
No byłbym przecież...
Odpisz
21 stycznia 2017, 14:19
@ptasznik5: Spójrz tylko...
Odpisz
21 stycznia 2017, 18:44
IT'S KU*WA BJURIFUL
Odpisz
21 stycznia 2017, 14:11
Dres team ku*wa.
Odpisz
21 stycznia 2017, 14:33
@mortzmargonem: Dres team ku*wa.
Odpisz