Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar lilMateuszeq

17 kwietnia 2021, 14:31

Rel miałem aparat, ale teraz czuje się podobnie bo mam stabilizator z tyłu przednich zębów

Avatar Mr_Manster

22 stycznia 2017, 03:23

w sensie ze w ch*j silny i umiejacy sztuki walki?

Avatar kotosuni

21 stycznia 2017, 20:07

Noszę aparat około 5 lat, podskoczysz?
Mój policzek wygląda jakby wybuchła tam atomówka ;-;

Avatar Sadistic_Lady

21 stycznia 2017, 19:18

Avatar
Konto usunięte

21 stycznia 2017, 18:33

Kantar też?

Avatar Sztywna

20 stycznia 2017, 12:35

Jestem psycholem, którego nie bolą ani dziąsła, ani zęby, który lubi swój aparat i wizyty u ortodonty. Nie przeszkadza mi częste mycie zębów, a ograniczenie w jedzeniu niektórych rzeczy nie sprawia mi problemu. Mój aparat ortopedyczny jest moim kumplem, a ja jestem wybrykiem natury, zakałą ewolucji xD

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar wiking101

21 stycznia 2017, 17:02

@Sztywna: Częste mycie? Ograniczenie w jedzeniu? Dla mnie nie było różnicy między noszeniem aparatu a czasem kiedy go jeszcze nie miałem. Tylko po wizycie u ortodonty zęby bolały dzień lub dwa ale wszystko do przeżycia.

Avatar Sztywna

21 stycznia 2017, 18:31

@wiking101: No jeden co rozumie xD

Avatar Yashire

21 stycznia 2017, 18:16

Truuuu

Avatar
Konto usunięte

21 stycznia 2017, 17:48

Ja nie czuje ich, gdy je mam na zębach.

Avatar lulul

20 stycznia 2017, 07:38

Zazdroszczę aparatu ._.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (13)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (13)
Avatar wiking101

21 stycznia 2017, 23:23

@kotosuni: Już pisałem, że sam miałem aparat i jadłem normalnie.

Avatar MAXIODON

22 stycznia 2017, 00:37

@kotosuni: Yyy... Mam już aparat 3 lata i 2 tygodnie temu miałem zakładany dół. Ból czułem przez 1 tydzień (i nie promieniował na całą głowę). Może to kwestia ułożenia zębów przed założeniem, nie wiem. Dziękuję Pozdrawiam

Avatar benben7

20 stycznia 2017, 08:11

hura! nowy obrazek! nie będę się nudził! ;-;

Avatar
iqhawe

20 stycznia 2017, 08:18

@benben7: piona

Avatar benben7

20 stycznia 2017, 08:20

żółwik

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Deal życia

Były nóżki, nie ma nóżek

Najbardziej realistyczny spośród modów

Przerwa na herbatkę

Dobrze czasem się oderwać

Młodzi gniewni

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka