Kiedy mi to w końcu zdejmą?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Deal życia
Były nóżki, nie ma nóżek
Najbardziej realistyczny spośród modów
Przerwa na herbatkę
Dobrze czasem się oderwać
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 kwietnia 2021, 14:31
Rel miałem aparat, ale teraz czuje się podobnie bo mam stabilizator z tyłu przednich zębów
Odpisz
22 stycznia 2017, 03:23
w sensie ze w ch*j silny i umiejacy sztuki walki?
Odpisz
21 stycznia 2017, 20:07
Noszę aparat około 5 lat, podskoczysz?
Mój policzek wygląda jakby wybuchła tam atomówka ;-;
Odpisz
21 stycznia 2017, 19:18
Odpisz
21 stycznia 2017, 18:33
Kantar też?
Odpisz
20 stycznia 2017, 12:35
Jestem psycholem, którego nie bolą ani dziąsła, ani zęby, który lubi swój aparat i wizyty u ortodonty. Nie przeszkadza mi częste mycie zębów, a ograniczenie w jedzeniu niektórych rzeczy nie sprawia mi problemu. Mój aparat ortopedyczny jest moim kumplem, a ja jestem wybrykiem natury, zakałą ewolucji xD
Odpisz
20 stycznia 2017, 14:46
@Sztywna: Lecz się gościu
Odpisz
20 stycznia 2017, 15:40
@Sztywna: lekarzaaa!
Odpisz
21 stycznia 2017, 16:55
@Sztywna: Ty zwyrolu ;-;
Odpisz
21 stycznia 2017, 17:02
@Sztywna: Częste mycie? Ograniczenie w jedzeniu? Dla mnie nie było różnicy między noszeniem aparatu a czasem kiedy go jeszcze nie miałem. Tylko po wizycie u ortodonty zęby bolały dzień lub dwa ale wszystko do przeżycia.
Odpisz
21 stycznia 2017, 18:31
@wiking101: No jeden co rozumie xD
Odpisz
21 stycznia 2017, 18:16
Truuuu
Odpisz
21 stycznia 2017, 17:48
Ja nie czuje ich, gdy je mam na zębach.
Odpisz
20 stycznia 2017, 07:38
Zazdroszczę aparatu ._.
Odpisz
20 stycznia 2017, 07:44
@lulul: też ._.
Odpisz
20 stycznia 2017, 07:52
@lulul: Dlaczego?
Odpisz
20 stycznia 2017, 07:55
@HuboX600: Jest swego rodzaju przymusem do częstego mycia zębów.
Odpisz
20 stycznia 2017, 08:07
@pavlopavo: JEST KU*WA JE**NYM DRUTEM WOKÓŁ GĘBY, KTÓRY SPRAWIA ŻE MASZ OCHOTĘ WYRWAĆ SOBIE DZIĄSŁA.
Odpisz
20 stycznia 2017, 08:08
@lulul: Uderz się pięścią w zęby, podobne uczucie tylko, że zamiast kilku minut czujesz to kilka lat.
Odpisz
20 stycznia 2017, 08:38
@TheTemplar: A na początku jest taki ból, że przez tydzień nie możesz jeść niczego prócz gerberków, a dodatkowo masz poranione dziąsła. I jedzenie zostaje w aparacie.
Odpisz
20 stycznia 2017, 08:56
Najgorzej jest ku*wa rano...
Odpisz
20 stycznia 2017, 09:42
@TheTemplar: Ja mam aparat, ale zęby bolą mnie tylko po ligaturowaniu.
Odpisz
Edytowano - 20 stycznia 2017, 14:48
@TheTemplar: Kilka lat a potem proste zęby, np. Ją będę miał dolną dwójkę przechyloną o 60 stopni do końca życia ._.
Odpisz
20 stycznia 2017, 15:07
@lulul: Ja mam krzywy zgryz, ale nie przeszkadzało mi to, a teraz muszę męczyć się z tym gównem na zębach.
Odpisz
20 stycznia 2017, 16:00
@lulul: Ja miałam za wąską szczękę, w wieku 12 lat wychodziły mi siódemki, a kły przesunęły się do góry. A teraz moje zęby są proste i yay.
Odpisz
21 stycznia 2017, 17:03
@TheTemplar: Ziomek, masz słabą odporność na ból.
Odpisz
21 stycznia 2017, 20:10
@lulul: Zazdrościsz bólu, który promieniuje na całą głowę, nie pozwala spać po nocach, a jedynym posiłkiem, który możesz jeść to słoiczki dla niemowlaków, budyń i kisiel?
Odpisz
21 stycznia 2017, 23:23
@kotosuni: Już pisałem, że sam miałem aparat i jadłem normalnie.
Odpisz
22 stycznia 2017, 00:37
@kotosuni: Yyy... Mam już aparat 3 lata i 2 tygodnie temu miałem zakładany dół. Ból czułem przez 1 tydzień (i nie promieniował na całą głowę). Może to kwestia ułożenia zębów przed założeniem, nie wiem. Dziękuję Pozdrawiam
Odpisz
20 stycznia 2017, 08:11
hura! nowy obrazek! nie będę się nudził! ;-;
Odpisz
20 stycznia 2017, 08:18
@benben7: piona
Odpisz
20 stycznia 2017, 08:20
żółwik
Odpisz