Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Dobrze czasem się oderwać
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Najbardziej realistyczny spośród modów
To się nie może nie udać
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 stycznia 2017, 19:01
Bawisz się z telefonem w łóżku (lennyface).
Odpisz
31 stycznia 2017, 11:26
@Ptasznik: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
20 stycznia 2017, 12:15
Albo jak korzystasz z telefonu leżąc i ten spada ci prosto na twarz.
Odpisz
21 stycznia 2017, 19:58
@Donald_Trump: gorzej jak to nokia.Jeb i nos złamany
Odpisz
21 stycznia 2017, 20:14
@Lolum: Jak to Nokia to już po twarzy
Odpisz
21 stycznia 2017, 20:16
@Donald_Trump: i po łóżku
Odpisz
Edytowano - 21 stycznia 2017, 21:59
@Lolum: i po mieście
Odpisz
21 stycznia 2017, 22:00
@PrawdziwyHulk: I po kraju
Odpisz
21 stycznia 2017, 22:14
@polskigracz8: i po chinach
Odpisz
21 stycznia 2017, 23:04
I śmieszkach :D.
Odpisz
21 stycznia 2017, 23:27
@Andrzej_Duda: I po Dudzie
Odpisz
Edytowano - 21 stycznia 2017, 23:45
@Donald_Trump: dziura była by tak wielka jak ta którą zrobił aktor próbując skoczyć z okna
Odpisz
21 stycznia 2017, 23:57
@Donald_Trump: Nie,bo jestem nieśmiertelny C:.
Odpisz
22 stycznia 2017, 11:35
@Andrzej_Duda: I po ku*wa świecie
Odpisz
22 stycznia 2017, 12:42
@Lolum: I po układzie słonecznym.
Odpisz
22 stycznia 2017, 14:33
@polskigracz8: I po kosmosie
Odpisz
22 stycznia 2017, 14:46
I Multiversum.
Odpisz
22 stycznia 2017, 17:01
@Andrzej_Duda: i po 2 nokii lol
Odpisz
21 stycznia 2017, 19:47
Donald Trump
Odpisz
21 stycznia 2017, 22:49
@ojciecpolecial: Czego?
Odpisz
22 stycznia 2017, 10:38
@Donald_Trump: co robisz na zdjęciu?
Odpisz
22 stycznia 2017, 11:36
@ojciecpolecial: 2 możliwości 1.fapfap
2.pffffffffffhttttttt
Odpisz
22 stycznia 2017, 08:34
Ja tak kiedyś miałam z tabletem...
Odpisz
21 stycznia 2017, 22:12
telefonem? jasne...
Odpisz
21 stycznia 2017, 19:19
Tak
Odpisz
20 stycznia 2017, 17:41
Tylko mi wygląda jak połączenie Jabby i Trumpa?
Odpisz
20 stycznia 2017, 14:14
Chciałem napisać śmieszny komentarz z lennym, ale zorientowałem się, że to już nie jest śmieszne. Co jest ze mną nie tak?
Odpisz
20 stycznia 2017, 11:36
Jabba?
Odpisz