Irakijczycy podnieśli samolot
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Rel
Należy się za piękne oczy
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 stycznia 2010, 09:18
Trochę głupie 3/5
Odpisz
8 sierpnia 2016, 16:27
No chyba nie.
Odpisz
16 marca 2018, 21:48
@Archeologwinternetach: trochę tak
Odpisz
10 marca 2021, 21:21
@January: jednak nie
Odpisz
14 października 2023, 01:06
@Archeologwinternetach: no chyba ta
Odpisz
12 grudnia 2010, 22:05
fotomonraż
nie dam oceny , bo to nawet na -1111111111111111/10 nie zasługuje
Odpisz
15 stycznia 2010, 19:23
-10/10
Odpisz
15 stycznia 2010, 19:22
ten samolot to rozpadający się złom i z tyłu mają obciążenie
Odpisz
9 stycznia 2010, 10:44
-.- na pewno by podnieśli...
Odpisz
8 stycznia 2010, 13:33
Kopaka ty jak widać jesteś tym głupcem pomyśl sobie gdzie niby są te liny o tego twojego żurawia . ? coś ci ten twój przekaż nie wyszedł.
Odpisz
7 stycznia 2010, 20:49
Strog Man xD 4/5
Odpisz
5 stycznia 2010, 19:00
@ Marcuise
Nikt nie jest takim głupcem żeby tak myśleć. Przecież widać że ten samolot to złom (nawet trochę z przodu już ułupane jest) więc siłą rzeczy wisi na jakimś żurawiu bo takich żeby się nie obciąża, a oni go poprostu rzecznie demontują...
Na pomysł 4 :D
Odpisz
4 stycznia 2010, 21:58
LoL. Taki samolot pierwsza klasa ;). 3/5
Odpisz
4 stycznia 2010, 19:36
Pozowane, ale fajne ^^.
Wents, proszę, Caps lock wyłącz i słownik do ręki...
Odpisz
4 stycznia 2010, 14:38
hhahaha dobre 5/5
Odpisz
3 stycznia 2010, 20:31
NIE KTÓRZY LUDZIE BOWIEDZIELI BY ZE TO SIESZNE ALBO/I FAJNE.ALE JA DO TAKICH LUDZI NIE NALERZE DAJE -5/5
Odpisz
3 stycznia 2010, 20:02
Samolot startuje? Nikt nie jest takim głupcem, by podejść pod startujący samolot i złapać koło... I to nie makieta... Mi to wygląda na to, że samolot z tyłu jest czymś obciążony, a oni tylko 'niby' go podnoszą.
Odpisz
3 stycznia 2010, 19:10
samolot po prostu startuje!!!!!!
Odpisz
3 stycznia 2010, 17:01
to nie fotomontaż tylko z tyłu jest pewnie przyczepione czy coś 4/5( to są irakijczycy a nie jankesi). zresztą to i tak makieta a okna w kokpicie są wybite przód rozwalony...itp itd
Odpisz