Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

3 stycznia 2010, 09:18

Trochę głupie 3/5

Avatar Archeologwinternetach

8 sierpnia 2016, 16:27

No chyba nie.

Avatar January

16 marca 2018, 21:48

@Archeologwinternetach: trochę tak

Avatar
Konto usunięte

10 marca 2021, 21:21

@January: jednak nie

Avatar Terno86_

14 października 2023, 01:06

@Archeologwinternetach: no chyba ta

Avatar
Konto usunięte

12 grudnia 2010, 22:05

fotomonraż
nie dam oceny , bo to nawet na -1111111111111111/10 nie zasługuje

Avatar pit123

15 stycznia 2010, 19:23

-10/10

Avatar pit123

15 stycznia 2010, 19:22

ten samolot to rozpadający się złom i z tyłu mają obciążenie

Avatar SzymonekKPL

9 stycznia 2010, 10:44

-.- na pewno by podnieśli...

Avatar roozowy

8 stycznia 2010, 13:33

Kopaka ty jak widać jesteś tym głupcem pomyśl sobie gdzie niby są te liny o tego twojego żurawia . ? coś ci ten twój przekaż nie wyszedł.

Avatar MERC1995

7 stycznia 2010, 20:49

Strog Man xD 4/5

Avatar Kopaka

5 stycznia 2010, 19:00

@ Marcuise
Nikt nie jest takim głupcem żeby tak myśleć. Przecież widać że ten samolot to złom (nawet trochę z przodu już ułupane jest) więc siłą rzeczy wisi na jakimś żurawiu bo takich żeby się nie obciąża, a oni go poprostu rzecznie demontują...
Na pomysł 4 :D

Avatar Z1mny

4 stycznia 2010, 21:58

LoL. Taki samolot pierwsza klasa ;). 3/5

Avatar serser

4 stycznia 2010, 19:36

Pozowane, ale fajne ^^.
Wents, proszę, Caps lock wyłącz i słownik do ręki...

Avatar Stasiek_1996

4 stycznia 2010, 14:38

hhahaha dobre 5/5

Avatar wents

3 stycznia 2010, 20:31

NIE KTÓRZY LUDZIE BOWIEDZIELI BY ZE TO SIESZNE ALBO/I FAJNE.ALE JA DO TAKICH LUDZI NIE NALERZE DAJE -5/5

Avatar Marcuise

3 stycznia 2010, 20:02

Samolot startuje? Nikt nie jest takim głupcem, by podejść pod startujący samolot i złapać koło... I to nie makieta... Mi to wygląda na to, że samolot z tyłu jest czymś obciążony, a oni tylko 'niby' go podnoszą.

Avatar ktos27

3 stycznia 2010, 19:10

samolot po prostu startuje!!!!!!

Avatar
Konto usunięte

3 stycznia 2010, 17:01

to nie fotomontaż tylko z tyłu jest pewnie przyczepione czy coś 4/5( to są irakijczycy a nie jankesi). zresztą to i tak makieta a okna w kokpicie są wybite przód rozwalony...itp itd

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Rel

Należy się za piękne oczy

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Totalnie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka