Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
To będzie bolało
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Ostry ten sędzia
Nieuczciwa ocena
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 stycznia 2017, 14:21
Nie ma to jak podać sobie dłoń lewą ręką!
Odpisz
22 stycznia 2017, 13:09
Smutne że ci pszczelarze ciągle ze sobą walczą na miecze.
Odpisz
20 stycznia 2017, 16:49
Nowy mem wyczuwam
Odpisz
20 stycznia 2017, 17:09
@popek9001: ja dysleksje wyczówam
Odpisz
20 stycznia 2017, 17:29
@DziwnyPan: Tylko że on nie popełnił żadnego błędu ortograficznego.
Odpisz
20 stycznia 2017, 17:52
@Mycha2001: Może mówił o sobie?
Odpisz
20 stycznia 2017, 18:00
o ku*wa jakim zjebem jestem pobijamy rekord strzałem w dół
Odpisz
20 stycznia 2017, 18:29
@DziwnyPan: trochę to będzie trudne...
Odpisz
22 stycznia 2017, 12:12
@DziwnyPan: Te irytujące uczucie, kiedy ktoś dostał 10 w dół i żeby się dowartościować pisze, że będzie rekord. Zwykle brakuje mu jednak jeszcze 1000.
Odpisz
22 stycznia 2017, 12:22
jaka by miał 10
to by brakowało ~1450
Odpisz
20 stycznia 2017, 18:53
Miód pitny to chyba mój ulubiony alkohol :D serio polecam spróbować(pełnoletnim) jeśli jeszcze nie próbowaliście. Najlepszy jest na Słowacji i w Czechach od niewielkich producentów.
Odpisz
20 stycznia 2017, 18:15
Chętnie~
Odpisz
20 stycznia 2017, 16:51
Każdy może się pogodzić jeśli się tego chce
Odpisz
20 stycznia 2017, 16:38
Pszczelarze dobre ziomki, nawet po dobrej napi**dalance mogą się pogodzić.
Odpisz
20 stycznia 2017, 16:33
A jednak się pogodzili
Odpisz