Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Rel
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Trzeba brać osobną torbę
Szybki jak błyskawica
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 lipca 2023, 17:15
Odpisz
15 września 2017, 12:02
Było. Ja to robiłam
Odpisz
24 stycznia 2017, 16:54
2 może 3 tygodnie temu miałem taką sytuację.Miałem pisać 3 spr. na max 3 możliwe w tygodniu.Babka od histori w szkole jest na 20 dni może 5.I po miesiącu udało nam się zrobić 3 tematy.Ona wiedząc,że może jej nie być zapisała kartkówkę.No dobra spoko,kartkówka jest łatwiejsza niż sprawdzian.Na lekcji dostajemy kartkę A4 zapisaną z dwóch stron i mówi:"Macie 40 minut na to i waga będzie z tego 3 (3 to max za spr.)
I jeszcze jakby oceniła to w ciągu 3 dni to jeszcze spoko.Ale od tych 2,3 tyg. dalej nie mamy ku*wa ocen!
Odpisz
25 stycznia 2017, 00:27
@Klulik: Ja od grudnia czekam aż mi polonistka oceni recenzje. ._.
Odpisz
24 stycznia 2017, 15:35
powinno być: były 2 sprawdziany to teraz praca klasowa, jutro druga, a potem jeszcze 2 testy
Odpisz
24 stycznia 2017, 15:30
Ja w tym tygodniu mam cztery sprawdziany i dwie kartkówki ...
Odpisz
24 stycznia 2017, 11:07
2? A czasami nie może być maksymalnie jeden sprawdzian na dzień?
Odpisz
24 stycznia 2017, 11:21
3
Odpisz
24 stycznia 2017, 15:04
Wiesz w każdej szkole działa to inaczej
Odpisz
24 stycznia 2017, 14:21
Typowy każdy nauczyciel zawsze.
Odpisz
24 stycznia 2017, 10:37
@Konto usunięte: Serio to była beka? Nie zauważylem wiesz?
Odpisz
24 stycznia 2017, 09:57
*3
Odpisz
24 stycznia 2017, 09:45
U mnie było podobnie
Odpisz
24 stycznia 2017, 09:36
Logika mojej nauczycielki -.-
Odpisz
24 stycznia 2017, 08:57
To będzie kartkówka wagi 5. I jest najważniejszą kartkówką w tym roku. Oczywiście, że zadecyduje o waszej średniej, no co za pytanie!
Odpisz
21 stycznia 2017, 12:11
Jak masz z tym problem to idź do dyrektor'ki/a'...
Odpisz
21 stycznia 2017, 17:38
@TheHunterMikiPL: A jak dyrektorka tak robi?
Odpisz
21 stycznia 2017, 19:47
@NightFox: To do kuratorium.
Odpisz
21 stycznia 2017, 08:17
"kartkówka o zwiększonej wadze"
Odpisz
21 stycznia 2017, 07:01
U nas często, jak w Librusie brakuje miejsca (max dwa dziennie) to pani dopisuje na następny dzień, a robi tego samego.
Odpisz