Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dwa oblicza
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Co to takiego?
Płać pan
Nie znoszę kleszczy
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 stycznia 2017, 12:10
Mogłeś chociaż czekoladę kupić...
Odpisz
22 stycznia 2017, 12:11
@wizajn: Bardzo fajny avek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
22 stycznia 2017, 12:14
@wizajn: Powiadasz że głęboko w czoko?( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
22 stycznia 2017, 12:21
@maxiu1244: ona robi szpagad ale jej nie wyszedł i wywaliła mu z dyni w nos
Odpisz
22 stycznia 2017, 13:08
@wizajn: skąd masz avka? Kolega pyta
Odpisz
Edytowano - 22 stycznia 2017, 13:17
@kloklo1: .<----- taktyczna kropka obserwowania tematu, bo jestem na apce.
Odpisz
22 stycznia 2017, 13:25
@wizajn: fajna tapetka 😆
Odpisz
22 stycznia 2017, 14:26
@wizajn: Czemu ona tak to lubi.
Odpisz
Edytowano - 22 stycznia 2017, 16:48
@wizajn: Daj tutaj zdjęcie swojego avka.
Odpisz
22 stycznia 2017, 22:36
@wizajn: Avek plz
Odpisz
22 stycznia 2017, 22:43
Nie wieżę że jesteście tak leniwi że nie chcę się wam wpisać rule34 Star_Butterfly.
Odpisz
22 stycznia 2017, 22:44
@wizajn: ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
Edytowano - 23 stycznia 2017, 07:30
@Lukasgda123: dokładnie 😆
Odpisz
23 stycznia 2017, 15:05
@wizajn: sa ciekawsze
Odpisz
23 stycznia 2017, 15:39
@wizajn: Wieża? Gdzie?
Odpisz
23 stycznia 2017, 15:42
@baarts: w Pizie ku*wa
Odpisz
23 stycznia 2017, 15:44
@Miguelp: Stonoga aproven
Odpisz
23 stycznia 2017, 15:59
@wizajn: wpisałam i wyszło coś dziwnego...
Odpisz
23 stycznia 2017, 17:13
@Miguelp: Tak.
Odpisz
23 stycznia 2017, 17:25
nie jest zle
Odpisz
23 stycznia 2017, 18:04
(lenny)
Odpisz
23 stycznia 2017, 19:57
Ale co wpisałaś?
Odpisz
Edytowano - 23 stycznia 2017, 20:10
@dawidos1212: Star butterfly 34
Odpisz
23 stycznia 2017, 20:35
Też chce.
Odpisz
23 stycznia 2017, 20:39
O nie.
Na dodatek przy szukaniu star znalazłem Gumballa,Sponeboba, Wodogrzmoty małe i Adam i Ewa rule 34 ;---;
Odpisz
23 stycznia 2017, 21:40
@dawidos1212: po czterech minutach?
Odpisz
23 stycznia 2017, 21:46
Tak ;-;
Odpisz
23 stycznia 2017, 22:00
@dawidos1212: uuuuu... tsss... ajajajaj ;____;
Odpisz
24 stycznia 2017, 08:28
@wizajn: Przyje**łbym się do ortografii, ale podałaś źródło avka, więc przemilczmy ten temat.
Odpisz
23 stycznia 2017, 22:27
Kiedy odpalasz TES Arena na minimalnych
Odpisz
22 stycznia 2017, 16:48
Ale Elite!
Odpisz
22 stycznia 2017, 12:34
guma po.
Odpisz