Rozmowa z kimś inteligentnym
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
Niezniszczalne
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Z klasą się trzeba urodzić
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 maja 2020, 11:25
Mam taki napis w sali do Angielskiego
Odpisz
24 stycznia 2017, 00:28
Genialne
Odpisz
23 stycznia 2017, 21:09
Jak gram w gry to rozmawiam ze sobą
Odpisz
23 stycznia 2017, 19:01
Gorzej jak się sam ze sobą pokłócisz .
Odpisz
23 stycznia 2017, 20:46
zdarzalne
Odpisz
Edytowano - 23 stycznia 2017, 20:50
@daglasio: Gdy kłócisz się ze sobą, że fapałeś już dzisiaj trzy razy i na dzisiaj już nie powinieneś, ale ta druga strona chce jeszcze raz. Kolega mi opowiadał, mówił, że ch*jowe uczucie.
Odpisz
23 stycznia 2017, 20:53
@sylwon1234: tego nie znam
Odpisz
23 stycznia 2017, 20:55
@daglasio: Ja też nie. Ale znam, gdy mam postanowienie - ,,Tydzień bez fapania", a nagle mi się zachce i walczę sam ze sobą ;-;
Odpisz
23 stycznia 2017, 20:56
@sylwon1234: nie ze sobą tylko z penisem
Odpisz
23 stycznia 2017, 20:58
@daglasio: Można tak to ująć...
Odpisz
23 stycznia 2017, 21:02
@sylwon1234:
(Ty)-T
(Penis)-P
T- Postanawiem że mnie będę walił w tym tygodniu
P- Zwal mnie
T- Za późno, już postanowione
P- Zwal mnie
T- Nie
P- ZWAL MNIE KU*WA
T- No dobra
Odpisz
23 stycznia 2017, 21:08
@daglasio: Autentycznie xD
Dokładnie ku*wa tak samo, dzięki, kisnę dzięki tobie xD
Odpisz
23 stycznia 2017, 20:53
Ja często mówię sam do siebie. Praktycznie za każdym razem, gdy jestem sam dłużej niż 30 minut, nad czymś pracuję albo gram.
Odpisz
23 stycznia 2017, 20:28
No ba. Przecież każdy z nas jest ekspertem.
Odpisz
22 stycznia 2017, 12:45
Trzeba porozmawiać z kimś mądrym
Odpisz
22 stycznia 2017, 13:06
@Jasnowidz: Dlatego z tobą nie rozmawiam.
Odpisz
22 stycznia 2017, 13:24
Odpisz
23 stycznia 2017, 19:03
Odpisz
23 stycznia 2017, 19:21
uuu, cwaniak_alert !!!
Odpisz
22 stycznia 2017, 13:39
Tru
Odpisz
22 stycznia 2017, 14:09
@Midonik: .
Odpisz
22 stycznia 2017, 14:34
?
Odpisz
22 stycznia 2017, 14:37
@Midonik: skawki
Odpisz
22 stycznia 2017, 15:34
@Midonik: Teraz nikt nie może dokończyć bo postawilem kropkę.
Odpisz
23 stycznia 2017, 06:50
Odpisz
23 stycznia 2017, 10:41
A,to ok.
Odpisz
22 stycznia 2017, 12:33
Staaare
Odpisz
22 stycznia 2017, 14:54
ale jare
Odpisz
22 stycznia 2017, 15:10
@Chyba_Rak: No pewnie
Odpisz