@PozajmowaliNajlepszeNicki: jednak co do czego ale Nick mówi dużo o osobie, oczywiście nick mógł zostać utworzony kilka lat wcześniej (tak jak w moim przypadku) but still
Ja. Wiem, że nikt mnie nie kojarzy, ale ogółem samo pokazanie panelu użytkownika oraz tego iż jest to aplikacja jeja może być o tyle pomocne co sam nick.
No cóż, możesz mieć takie zdanie, ale chyba znajdziesz tu kogoś z "nie najlepszym gustem". Takie 10 osób na pewno będzie. Popatrz na mnie. Zostało już 9.
@tomek123321: Co to w ogóle znaczy dobry gust? Najczęściej za wyrażeniem "dobry gust" kryją się słowa "gust taki sam, jak mój". Nie może być lepszego i gorszego, po prostu każdy ma swój.
@UkradliMiNick: Ten moment kiedy użytkownicy na których narzekałeś, zaczynają narzekać na nowych, czyli robią to samo z czym kiedyś się nie zgadzali.
Interpretacja:To spoko, ale jednak lepiej nie wrzucać wszystkich nowych do jednego wora.
Komentarze
Odśwież22 stycznia 2017, 21:29
Ja się z tym kryje bo miałabym przypał gdyby ktoś z mojej szkoły się dowiedział.
Odpisz
Edytowano - 22 stycznia 2017, 21:31
@wizajn: Ze mnie i tak mają pośmiewisko, a gdyby dowiedzieli się o mnie na jeja ... To był miał jeszcze gorzej niż teraz.
Odpisz
Edytowano - 22 stycznia 2017, 22:50
@FuryGaming: gdyby ktoś pogrzebał w moich komentarzach ;_;
Odpisz
22 stycznia 2017, 22:59
@daglasio: moi koledzy z klasy jakoś nic nie mają do tego że jestem jejowiczem, wręcz przeciwnie chętnie oglądają ze mną memy na przerwach
Odpisz
23 stycznia 2017, 12:22
@daglasio: Oj, daglasio, w naszych rozmowach :/
Odpisz
Edytowano - 23 stycznia 2017, 15:04
ćśśś
Odpisz
7 lipca 2019, 21:52
@FuryGaming: Ja cię szanuję bo avatara nie zmieniasz
Odpisz
17 lipca 2019, 21:39
@baarts: Dziękuję, ale ja to nic w porównaniu do innych.
Odpisz
22 stycznia 2017, 21:27
Czasami mam wrażenie że jestem jedynym udzielającym się jejakiem z mojego miasta ;-;
Odpisz
22 stycznia 2017, 21:27
@TypowyPolak: Nie tylko Ty bracie ...
Odpisz
22 stycznia 2017, 21:28
@TypowyPolak: Też tak mam...
Odpisz
22 stycznia 2017, 21:29
@TypowyPolak: Mi tu.
Odpisz
22 stycznia 2017, 21:35
@TypowyPolak: A ja znam dwie osoby z mojego miasta które są na Jeja. W sumie sam ich do tego nakłoniłem
Odpisz
22 stycznia 2017, 21:44
@TypowyPolak: Łączmy się.
Odpisz
22 stycznia 2017, 21:46
A ja 3 :v
Odpisz
23 stycznia 2017, 15:45
@TypowyPolak: ty jesteś jedynym w mieście, ja jestem jedyny w kraju
Odpisz
23 stycznia 2017, 18:55
@normalnynick: :|
Odpisz
23 stycznia 2017, 21:32
@TypowyPolak: Ja też tak myślę ;-;...
Odpisz
9 maja 2018, 19:31
@kasjan132pl: W jakim mieszkasz kraju?
Odpisz
9 maja 2018, 21:21
@PozajmowaliNajlepszeNicki: Dania
Odpisz
10 maja 2018, 13:14
@kasjan132pl: W Danii mieszka sporo Polaków- jesteś pewien, że tylko ty tu masz konto na Jeja?
Odpisz
10 maja 2018, 18:26
@kasjan132pl:
Odpisz
10 maja 2018, 20:26
@PozajmowaliNajlepszeNicki: do ludzi o takich nickach wole się nie przyznawać
Odpisz
10 maja 2018, 20:59
@kasjan132pl: A co ma do tego nick?
Odpisz
11 maja 2018, 06:17
@PozajmowaliNajlepszeNicki: jednak co do czego ale Nick mówi dużo o osobie, oczywiście nick mógł zostać utworzony kilka lat wcześniej (tak jak w moim przypadku) but still
Odpisz
11 stycznia 2018, 15:45
Pozdrawiam Sieradz
Odpisz
4 stycznia 2018, 21:27
k
ja mam wrażenie że krzyniu jest in maj szkoła
Odpisz
22 czerwca 2017, 14:39
Ktoś z Wierzbicy? ;_;
Odpisz
24 stycznia 2017, 10:57
Warszawa anyone?
Odpisz
6 maja 2017, 19:11
Ja!
Odpisz
6 maja 2017, 19:14
@mruwka1234: ^^
Odpisz
6 maja 2017, 19:14
@mruwka1234: Jaka dzielnica?
Odpisz
6 maja 2017, 21:19
Ursus
Odpisz
6 maja 2017, 21:20
@mruwka1234: A ty?
Odpisz
6 maja 2017, 23:53
@mruwka1234: Ja siedze na brodnie, pradze i grochowie czasami targowek
Odpisz
13 marca 2017, 17:23
Ktoś z Kielc?
Odpisz
23 stycznia 2017, 22:28
heh, jedyny jejak na wsi :D
Odpisz
7 lutego 2017, 17:03
@avalon3440: nie ty jedyny
Odpisz
7 lutego 2017, 22:21
@lolkowski: w sensie w mojej
Odpisz
7 lutego 2017, 22:48
@avalon3440: aaaa ok
Odpisz
23 stycznia 2017, 23:00
To moze ktos z Chorzowa? :----)
Odpisz
23 stycznia 2017, 21:41
Jest to dziwne, bo niby jest nas tak około... no powiedzmy kilka tysięcy, a jeden drugiego nie spotkał. Mógł oczywiście go widzieć, ale kto wie.
Odpisz
Edytowano - 23 stycznia 2017, 21:13
Wszyscy Jejowicze z Krakowa ujawnijcie się w odpowiedziach! '='
Odpisz
22 stycznia 2017, 21:27
a kto dodał
Odpisz
22 stycznia 2017, 21:28
Ja. Wiem, że nikt mnie nie kojarzy, ale ogółem samo pokazanie panelu użytkownika oraz tego iż jest to aplikacja jeja może być o tyle pomocne co sam nick.
Odpisz
23 stycznia 2017, 09:49
@Szymon123PL: Ja akurat Cię kojarzę. Sam czasem tak robię ale jeszcze nigdy się nie udało.
Odpisz
23 stycznia 2017, 15:51
@Kapitan_Jack_Sparrow: U mnie też nie... Bez skutku :/. I cieszy mnie, że ktoś mnie kojarzy.
Odpisz
23 stycznia 2017, 14:31
Te uczucie, gdy CAŁA szkoła nie ma konta na jeja...
Odpisz
23 stycznia 2017, 14:38
@Ashley12c: Znam to.
Odpisz
Edytowano - 23 stycznia 2017, 15:00
Ja tam w sumie nie wiem... Nie pytałem czy ktoś ma jeja...
Odpisz
23 stycznia 2017, 14:59
No dobra, ktoś tutaj jest jejakiem?
...
Zaraz, chwila...
Odpisz
22 stycznia 2017, 21:55
Na jeja wchodzą tylko osoby z najlepszym gustem,ciężko takich znaleźć.
Odpisz
22 stycznia 2017, 22:01
@tomek123321: Tylko osoby z najlepszym gustem? Alkatraz dla przykładu?
Odpisz
Edytowano - 22 stycznia 2017, 23:12
@tomek123321: - osoby z najlepszym gustem
- jeja
xD
kiedyś może i tak, ale teraz... coraz gorzej ;_;
Odpisz
23 stycznia 2017, 01:24
@UkradliMiNick: dawno cię tu nie widziałem
Odpisz
23 stycznia 2017, 07:39
@Piotro165: codziennie tu wchodzę, lol
Odpisz
23 stycznia 2017, 10:31
@UkradliMiNick: może rzadziej komentujesz
Odpisz
23 stycznia 2017, 12:33
Alkatraz to ziom gościu
Odpisz
23 stycznia 2017, 12:36
No cóż, możesz mieć takie zdanie, ale chyba znajdziesz tu kogoś z "nie najlepszym gustem". Takie 10 osób na pewno będzie. Popatrz na mnie. Zostało już 9.
Odpisz
23 stycznia 2017, 13:16
Alkatraz to stan umysłu.
Odpisz
23 stycznia 2017, 13:22
@UkradliMiNick: tru
Odpisz
23 stycznia 2017, 13:41
@tomek123321: Co to w ogóle znaczy dobry gust? Najczęściej za wyrażeniem "dobry gust" kryją się słowa "gust taki sam, jak mój". Nie może być lepszego i gorszego, po prostu każdy ma swój.
Odpisz
23 stycznia 2017, 14:19
@UkradliMiNick: Ten moment kiedy użytkownicy na których narzekałeś, zaczynają narzekać na nowych, czyli robią to samo z czym kiedyś się nie zgadzali.
Interpretacja:To spoko, ale jednak lepiej nie wrzucać wszystkich nowych do jednego wora.
Odpisz