Polak w oczach obcokrajowców
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy to pożyją
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
To się nie może nie udać
Brawo za czujność!
Angielskie śmieszki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 lipca 2018, 02:01
Zgadza się w 100% w moim przypadku. Może poza krzyżykiem.
Odpisz
27 stycznia 2017, 08:46
Tylko Lech!
Odpisz
24 stycznia 2017, 13:48
Tru szorty.
Odpisz
22 stycznia 2017, 22:29
Polacy do bardzo ciekawy naród.W obecnych czasach podzielili się oni na januszów,dresów i bardzo tajemniczych istot zwanych rakami.Janusze charakteryzują się niską odpornością na opla sąsiada.Są oni w stanie dostrzegać promocje w ułamek sekundy.Na codzień piją tzw.browar który podwyższa morale ale osłabia kondycję.Druga grupa to dresy.Dzierżą oni kołczan prawilności który jest w stanie pomieścić prawie wszystko,kij beasbalowy i czapkę wpie**olke która daje +100 armoru i +1000 prawilności.Na codzień jadają oni tzw. Kebsa.Ostatnia grupa to tajemnicze raki.Zostali oni w dzieciństwie opentani przez demona facebooka który dał im filtr pieska który pozyskany od snapchata.Atakują oni postami z filtrem pieska i cytatami o życiu co czyni je bardzo groźnymi istotami.
Odpisz
23 stycznia 2017, 06:42
@revan21: Są jeszcze wszechobecne cebuke które uważają się za doskonałe pod kazdym szgledem nic im nie mozna zarzucić i ich żyłach płynie sok z cebuli są idealni bezbłędni ale przede wszystkim arogandzcy.
Odpisz
23 stycznia 2017, 16:47
@revan21: są jeszcze jejowicze którzy na codzień wzmacniają się sporą dawką memów. Parę z nich zdobyło tajemniczy artefakt kubek jeja który daje +150 do szpanu.
Odpisz
23 stycznia 2017, 16:53
@Lolum: a Janusze chyba mają niższą odporność na passata sąsiada nie Opla
Odpisz
23 stycznia 2017, 16:58
@Matexustrix: to miało być do revana
Odpisz
23 stycznia 2017, 17:51
@Lolum: serio jest kubek jeja? !
Odpisz
23 stycznia 2017, 18:04
@maxmaxi123: był do wygrania kiedyś
Odpisz
Edytowano - 23 stycznia 2017, 22:12
@revan21: ten uczuć kiedy piszesz komentarz a czujesz się jak gdybyś pisał nowego wiedźmina
Odpisz
24 stycznia 2017, 01:13
@revan21: tak szczerze, są w interncie 3 rodzaje Polaków: lewaki, narodowcy, i trolle (pomijając dzieci i laski z filtrem psa)
Odpisz
Edytowano - 23 stycznia 2017, 23:59
Brakuje pierogów
Odpisz
Edytowano - 23 stycznia 2017, 23:02
i ten monitor Ku*wa Displays XD.
Odpisz
23 stycznia 2017, 20:47
Pierdzielony Jet Crew ;_;
Odpisz
23 stycznia 2017, 22:04
@PrawdziwyHulk: PĆĆĆĄĄĄĄĄG #Whereismypieku*wa
Odpisz
23 stycznia 2017, 21:42
A gdzie pierogi?
Odpisz
23 stycznia 2017, 21:11
Prawda jest taka że Polacy są podzieleni na taką rzeszę podgrupek że nie da się tego przedstawić na jednym obrazku.
Odpisz
23 stycznia 2017, 21:24
@Krzyniu: Myśle, że w każdym kraju tak jest
Odpisz
23 stycznia 2017, 19:35
jeszcze maczeta
Odpisz
23 stycznia 2017, 18:52
Jakbym widział siebie.
Odpisz
23 stycznia 2017, 17:11
Takie true...
Odpisz
22 stycznia 2017, 21:35
Kurde sama bym se walneła Piłsudskiego na ścianie.
Odpisz
22 stycznia 2017, 21:36
@wizajn: Albo takiego Hitlera, Dudę, Stalina albo chociaż Lenina.
Odpisz
22 stycznia 2017, 21:39
@Zakapturzony13579: Bardziej jakiś fanart na którym Piłsudski odpija loszkę Dmowskiemu podczas tańca.
Odpisz
23 stycznia 2017, 16:16
@wizajn: Ja tam mam znaczek Adidasa nad biurkiem.
Odpisz
23 stycznia 2017, 16:43
@wizajn: Ja bym walnął Stalina.
Odpisz
23 stycznia 2017, 16:59
@wizajn: Ja mam Gabena w ramce przed monitorem.
Odpisz
Edytowano - 23 stycznia 2017, 13:22
chyba jestem niepełnosprawny ale jeszcze nigdy tego nie widziałem żeby na ścianie mieć zdjęcie Piłsudskiego ?
Odpisz
23 stycznia 2017, 16:58
*obraz
Odpisz
23 stycznia 2017, 16:54
Polski Kaloryferek XD
Odpisz