Tylko jedno małe ciasteczko...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przyszłość jest piękna
Mało znany szczegół
Pilne
Lekko nie będzie
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 26 stycznia 2017, 14:32
(chyba) Te herbatniki są najlepsze (z mlekiem)
Odpisz
26 stycznia 2017, 19:56
Z herbatą Earl Grey polecam
Odpisz
26 stycznia 2017, 20:14
@TheUltimateBrony: próbowałam kiedyś, blee, z mlekiem o niebo lepsze, ale i tak dzięki za 'poradę'
Odpisz
27 stycznia 2017, 15:49
W sumie ja muszę spróbować z mlekiem ;-;
Odpisz
27 stycznia 2017, 16:30
@TheUltimateBrony: tylko polecam wziąć normalne mleko, a nie tą 'wodę' ze sklepu
Odpisz
26 stycznia 2017, 12:48
Widać, że lubi duże rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
26 stycznia 2017, 06:40
Nie kumam, jak można maczać ciastka w herbacie/kawie/czymś, oprócz mleka.. herbatniki w mleku kumam, ale coś innego..?
¤ fuuuu
< to moja opinia, w końcu mamy wolność słowa >
Odpisz
26 stycznia 2017, 10:00
A z czymś chociaż spróbowaleś/aś?
Odpisz
26 stycznia 2017, 10:28
@mateczek123: tak, próbowałam, wszystko lipa, z mlekiem jeszcze ujdzie, ale po mleko nie zawsze chce się ruszyć rzyć..
Odpisz
26 stycznia 2017, 10:42
Ale to że tobie to nie przypadło do gustu nie znaczy że innym też ma nie przypaść.To że komuś przypadnie a komuś nie to może być też po prostu wina tego w czym maczasz te herbatniki i jakie one są
Odpisz
26 stycznia 2017, 14:30
@mateczek123: napisałam, że to tylko moja opinia, czyli że nie koniecznie komuś może to przypaść do gustu, nie musi.. Radzę ciastka jak już maczać to tylko w mleku, z herbatą są ciulowe, a tu babka w czymś innym niż mleko macza..
Ja kupuje te zwykłe herbatniki.. Może znajdę i wstawie obrazek jakie..
Odpisz
26 stycznia 2017, 14:32
Sama sobie zaprzeczasz, właśnie napisałaś że są ciulowe, wcześniej że są ,,fuuu" i że nie kumasz jak można maczać ciastka w herbacie
Odpisz
26 stycznia 2017, 14:36
@mateczek123: no w herbacie/czymś innym niż mleko, jest fuuuu.. w mleku też jest fuu, ale takie mniejsze..
Odpisz
26 stycznia 2017, 14:39
I znów sobie przeczysz. Napisałaś że to twoja opinia a teraz znów fuuu... Mi na przykład smakują z herbatą
Odpisz
26 stycznia 2017, 16:12
@mateczek123: no moja opinia jest taka, że są fuuu w herbacie/czymś
Odpisz
23 stycznia 2017, 20:37
toja
Odpisz
24 stycznia 2017, 05:13
Mają kiepski internet. Nie polecam.
Odpisz
24 stycznia 2017, 19:50
@Chyba_Rak: wiem. niestety mam
Odpisz
23 stycznia 2017, 20:05
Najgorzej jak wpadnie do kubka.
Odpisz
23 stycznia 2017, 19:46
Odpisz
23 stycznia 2017, 19:51
GIFom się tego orderu nie daje.
Odpisz