Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Tymi się chodzi
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Nie idź!
Przypałowo
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 stycznia 2017, 15:32
o co chodzi? nigdy nie byłam w ikei. *Gorzów jest daleko od Poznania*
Odpisz
24 stycznia 2017, 15:33
@mrofpower: najpierw myślałam że się te ołówki kupuje... jak się je kradnie?
Odpisz
24 stycznia 2017, 15:41
@mrofpower: jak najszybciej i jak najwięcej
Odpisz
26 stycznia 2017, 19:17
@Lordu: czyli? one gdzieś leżą do podpisywania czy co?
Odpisz
26 stycznia 2017, 20:12
@mrofpower: Jak byłem ostatnio w Ikei to były w takim przeźroczystym pojemniku przy wejściu. Podobno służą do robienia notatek.
Odpisz
27 stycznia 2017, 13:03
@Lordu: k. rozumiem
Odpisz
26 stycznia 2017, 19:46
Trza się zemścić za lujowe łóżka
Odpisz
25 stycznia 2017, 00:32
Kiedyś z kuzynką naładowałyśmy sobie bluzy ołówkami. Było ich powyżej 70. ;w;
Odpisz
24 stycznia 2017, 15:11
Nudziło mi się i policzyłem te ołówki, 29
Odpisz
24 stycznia 2017, 19:29
@Donald_Trump: az sprawdzilem
Odpisz
24 stycznia 2017, 19:40
@Miguelp: Czy ty masz mnie za kłamcę?
Odpisz
24 stycznia 2017, 19:48
@Donald_Trump: nie wiem
Odpisz
24 stycznia 2017, 20:22
@Donald_Trump: 29 1/8
Odpisz
24 stycznia 2017, 21:11
@WielkiBanan: wut?
Odpisz
24 stycznia 2017, 17:47
Ludzie, ale wiecie że ołówki z IKEI są darmowe? Bo sądząc po komentach troszku zwątpiłem
Odpisz
24 stycznia 2017, 15:40
CZEMU MI STARZY NIE POZWALAJA ?!
Odpisz
Edytowano - 24 stycznia 2017, 15:24
Łóżko trzeba było podje**ć a nie tam jakieś ołówki.
Odpisz
24 stycznia 2017, 15:20
Tak w ogóle, nigdy nie wiedziałem, jakie to ołówki? Myślę, że HB, ale nie jestem pewien. ;-;
Odpisz
23 stycznia 2017, 23:24
Mój kolega raz 10 za***ał. ;-;
#Wiemżenikogotonieinteresuje
Odpisz
23 stycznia 2017, 23:53
Szczerze to nie jest jakaś imponująca liczba.
Odpisz
23 stycznia 2017, 23:55
@wiking101: Jak na mojego kolegę, tak.
Odpisz
24 stycznia 2017, 15:03
No... Fajnie. W takim razie czemu to piszesz, skoro wiesz, że nikogo to nie interesuje?
Odpisz
24 stycznia 2017, 15:08
Kiedy byłam w przedszkolu, ciocia (tak na przedszkolankę mówiliśmy) rozdała całej naszej grupie po ołówku. Nikt nie przejął się tym, że te ołówki były dziwnie krótkie i miały logo Ikei. W grupie było nas 25. Tyle samo ołówków musiała zabrać ciocia ze sklepu. A ty mi tu o 10 piszesz.
Odpisz
24 stycznia 2017, 18:12
@ZabojczaPelnia: "Moja ciocia jest fanatykiem ołówków..."
Odpisz
24 stycznia 2017, 21:14
@Sir_Snoge: (;^;)
Odpisz
24 stycznia 2017, 22:37
@Sir_Snoge: fetysz ołówków
Odpisz