Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dwa oblicza
Były nóżki, nie ma nóżek
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zdeklasowani znowu
Drewniany kominek
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 stycznia 2017, 01:00
To najlepiej wziąć i odejść, taka degustacja to zazwyczaj sprytna manipulacja, która wręcz zmusza do kupna produktu.
Działa to mniej więcej tak:
>"panie spróbuj pan mamy promocję, no niech pan spróbuje"(powiedziała ładna dziewczyna w wieku ok 20 lat z oczami kota ze Shreka)
>pan wziął i zaczyna myśleć "kurdabela, spróbowałem to tak wstyd teraz nie wziąć"
>pan kupuje produkt(uznajmy, że są to ciastka)
>producent zadowolony, bo przy małym nakładzie środków(zazwyczaj w degustacji jest baaaaardzo mały kawałek profuktu) znajduje sobie dużą liczbę klientów
>pan Janusz orientuje się, że w sumie to przepłacił za te ciastka, mógł wziąć lepsze lub podobne w niższej cenie, ale jak już dali spróbować te to głupio byłoby wziąć inne
Odpisz
24 stycznia 2017, 03:33
No chyba, że jest się mną i nie wie się co to owy "wstyd".
Odpisz
Edytowano - 24 stycznia 2017, 06:28
Ja zawsze dziękuję i odchodzę jeśli już się skuszę na darmową degustacje. A w sumie teraz dałeś mi pomysł... Zacznę mówić, że konkurencja lepsza.
Odpisz
25 stycznia 2017, 17:21
*pjona* W lidlu była degustacja pasztetów to chyba z 6 kanapek wpie**oliłem
Odpisz
25 stycznia 2017, 15:25
Odpisz
Edytowano - 25 stycznia 2017, 13:21
i przechodzisz obok stoiska 3 razy
Odpisz
24 stycznia 2017, 08:58
Kiedyś jak byłem w Kauflandzie, to Roko dawało każdemu 6-pak tego napoju dla dzieci + dla chętnych zdjęcie z maskotką. XD
Odpisz
24 stycznia 2017, 00:38
*poszukiwania zdjęć jasnowidza*
Odpisz
23 stycznia 2017, 22:50
chyba nie
Odpisz
23 stycznia 2017, 22:52
@Dark123456:
Odpisz