Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Pilne
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Ikony
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 lutego 2020, 15:51
Jeszcze lepsza konsola.
Odpisz
24 stycznia 2017, 19:13
Fajne ma skarpetki
Odpisz
24 stycznia 2017, 19:22
@Jasnowidz: Takie pasiaste i w ogóle.
Odpisz
24 stycznia 2017, 19:22
Lubie pasiaste skarpetki i inne takie
Odpisz
24 stycznia 2017, 19:26
@Jasnowidz: Pasiaste skarpetki są mym fetyszem.
Odpisz
24 stycznia 2017, 19:30
Moim też. Pasiaste skarpetki is love and life
Odpisz
24 stycznia 2017, 19:32
@Jasnowidz: I musza byc bardzo wygodne!
Odpisz
27 stycznia 2017, 10:03
@Jasnowidz: To dlatego masz taki ch*jowy, pasiasty awatar?
Odpisz
27 stycznia 2017, 14:06
w sensie że masturbujesz się skarpetami?
Odpisz
27 stycznia 2017, 14:08
@Marequel: Gdybym chciała, to owszem.
Odpisz
17 marca 2017, 07:48
co.
Odpisz
17 marca 2017, 11:40
Wiele.
Odpisz
26 grudnia 2018, 10:46
@Jasnowidz: takie skarpety z animal jam
Odpisz
5 lipca 2018, 17:52
Nie tyknoł bym jej patykiem z gównem
Odpisz
24 stycznia 2017, 18:08
co to za konsola?
Odpisz
24 stycznia 2017, 18:13
@PanSernik: Jakaś stara.
Odpisz
24 stycznia 2017, 18:13
@PanSernik: japoński snes
Odpisz
24 stycznia 2017, 18:59
@PanSernik: A to nie Pegazus?
Odpisz
24 stycznia 2017, 19:05
@Edward713: to oryginalny SNES
Odpisz
24 stycznia 2017, 19:38
Amerykański snes*
Odpisz
24 stycznia 2017, 19:39
@Edward713: Sam jesteś ku*wa pegazus
Odpisz
24 stycznia 2017, 20:08
@Toldii: japoński
Odpisz
24 stycznia 2017, 20:53
japoński był szary i kolorowy a amerykański biało fioletowy. Jestem pewien że amerykański.
Odpisz
24 stycznia 2017, 21:08
@Toldii: raczej nie... można sobie poczytać... japoński był bardziej poważny
Odpisz
24 stycznia 2017, 22:07
@Dark123456: Księga jeja mówi jasno: Za błąd płaci się strzałkami w dol
Odpisz
24 stycznia 2017, 23:07
@Dark123456: Spokojnie Darkusiu, on tylko się pomylił...
Odpisz
24 stycznia 2017, 23:39
To jest japoński. Podobny? nie zasługuje na strzałki w dół.
Odpisz
25 stycznia 2017, 03:55
W Japoni nie było SNES'a tylko Super Famicon
Odpisz
25 stycznia 2017, 09:22
@Toldii: raczej nie
Odpisz
27 stycznia 2017, 11:05
I ch*j... poszło na główną i mam 6 strzałek w dol więcej
Odpisz
27 stycznia 2017, 12:38
@Edward713: A ja parę więcej w górę :D
Odpisz
Edytowano - 27 stycznia 2017, 14:12
Nie masz racji ten snes na zdjęciu to wersja NTSC, amerykańska szaro-niebieska, Japonia (i Europa) mają wersję PAL okrąglejszą i biało-kolorową (dla niewiedzacych te wersję różniły się kształtem kartów jak i konsoli oraz wydawanymi tytułami, zostały dwie wersję ze względu na blokadę kontynentalną)
Odpisz
30 stycznia 2017, 18:58
@PanSernik: To jest amerykańska wersja konsoli Super Nintendo
Odpisz
31 stycznia 2017, 09:40
@PanSernik: SNES,przyjacielu,SNES
Odpisz
31 stycznia 2017, 11:39
@triad23: ehhhhh... snes to skrót od super nintendo enternaiment system
Odpisz
31 stycznia 2017, 11:40
@PolishPikachu: wiem o tym...kiedyś miałem...kot zepchnął i się zniszczyło
Odpisz
15 lutego 2017, 19:34
@triad23: Ubilbym skurczybyka
Odpisz
16 lutego 2017, 08:43
@arenak1111: a gdzie tam...kot pożałował....tydzień bez whiskasa
Odpisz
15 lutego 2017, 16:30
Nikt tego nie zobaczy
Odpisz
2 lutego 2017, 16:11
Wybredny nie r*cha ;)
Odpisz
24 stycznia 2017, 18:12
prawdziwe gry są na pc
.
.
.
(tak wiem shitstorm, ale wolę PC)
Odpisz
24 stycznia 2017, 18:28
@pomada: PC MASTER RACE! WRUAAAAAAAA!
Odpisz
24 stycznia 2017, 19:42
Pegazus Master Race
Odpisz
Edytowano - 24 stycznia 2017, 19:44
1. Pegasus*
2. Ale ty wiesz, że to nie jest pegasus?
Odpisz
27 stycznia 2017, 19:55
*snes
Super
Nintendo
Entertainment
System
Pozdro
Odpisz
Edytowano - 27 stycznia 2017, 20:58
@pomada: Je**c plebs pc master race tak samo jak conscole master race
prawdziwy master race to ci ktorzy graja na wszystkich konsolach bo potrafia zauwazyc potencjal wszystkich konsol
(wszystkich konsolach w sensie pc konsole telefony itd
Odpisz
28 stycznia 2017, 00:19
@pomada: pu**y masterrace
Odpisz
30 stycznia 2017, 18:57
@pomada: Ku*wa wy debile nie wie cie że mozna grac jednocześnie na konsolach jak i PC? Szok co nie?
Odpisz
2 lutego 2017, 14:31
@arenak1111: wlasnie to napisalem ...
Odpisz
30 stycznia 2017, 11:50
Na tym drugim zdjęciu, pasek z tekstem wygląda jak cenzura ( ͡o ͜ʖ ͡o)
Odpisz
27 stycznia 2017, 11:45
Powiem to w najlepszy możliwy sposób...
😃🔫
Odpisz
27 stycznia 2017, 12:05
@TheTemplar: 😂🔫
Odpisz
27 stycznia 2017, 16:19
@Wojgalazka: 😂🗡
Odpisz
27 stycznia 2017, 18:33
@Wojgalazka: właściwie to profilowe pana Wojgalazka najlepiej opisuje to co teraz czuję
Odpisz
28 stycznia 2017, 18:49
@TheTemplar:
Odpisz
28 stycznia 2017, 13:07
przez ten napis wyglonda to jak film dla dorosły...
Odpisz
27 stycznia 2017, 15:33
Ale r*chable
Odpisz
27 stycznia 2017, 13:33
Biały prostokąt w dobrym miejscu czyni zdjęcie o wiele lepsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
27 stycznia 2017, 14:45
@Dexterek: hehhe no ten no....
Odpisz
27 stycznia 2017, 11:55
powiem to w najprostszy możliwy sposób
Ona go strollowała.
Odpisz
27 stycznia 2017, 10:42
Odpisz
27 stycznia 2017, 10:27
Już myślałem, że znowu hejtowanie XBoxa.
Odpisz