Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Suhak

24 stycznia 2017, 19:05

Tak średnio bym powiedział, skoro koleś chce zginąć w walce to za bardzo starać się nie będzie :V, co innego koleś który nie chce zginąć, tylko na przykład zar*chać. Tego bym się bał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar venomman

24 stycznia 2017, 19:26

@Suhak: Podwójne ryzyko...

Avatar
Konto usunięte

24 stycznia 2017, 19:47

@Suhak: Ale ten co nie będzie chciał zginąć to będzie na tyle defensywny w walce aby samemu nie dostać. No i też jak cuś to może uciec.
A jak ten co chce zginąć będzie dostawać rany to nie będzie uciekał oraz będzie, szarrzować na przeciwnika bo jak wygra to dobrze a jak zginie to też

Avatar Suhak

24 stycznia 2017, 20:22

No nie, jak chcesz ciastko to sprzeczasz się z ciastkarzem i wyzywasz mu matkę od kozich bobów, czy robisz wszystko by w jak najkrótszym czasie dostać ciastko?

Avatar
Konto usunięte

24 stycznia 2017, 20:36

@Suhak: Wiem,że z obrazka wynika że że oni chcą szybko zginąć byle w walce, ale tak naprawdę chodzi o to że oni ,,by nie splamić honoru" muszą dać w walce z siebie wszystko i najlepiej umrzeć w niej podczas walki kilku na jednego (oczywiście być tym jednym)

Avatar Suhak

24 stycznia 2017, 20:52

A tego to już obrazek nie mówi :)

Avatar
Konto usunięte

24 stycznia 2017, 20:56

@Suhak: To się ciesze że się dogadaliśmy ;)

Avatar
Konto usunięte

27 stycznia 2017, 08:00

Jak u orków "Orkowie zawsze wygrywajom. Jak wygrywamy, to wygrywamy. Jak giniemy, to w walce, więc siem nie liczy. Jak uciekamy, to aby nabrać sił i znowu uderzyć."

Avatar Miguelp

27 stycznia 2017, 12:10

@Suhak: oni chca zginac w walce ale tez jak najwiecej rozku*wic

Avatar Suhak

27 stycznia 2017, 14:39

Warhammer 40k?

Avatar
Konto usunięte

27 stycznia 2017, 20:32

@Suhak: Tak

Avatar Suhak

27 stycznia 2017, 21:54

Zawsze zastanawiała mnie moc orków (chodzi o to że jak sobie w coś uwierzy dostateczna ilosc orkow to to dziala) przeciez starczyloby zeby uwierzyly w to ze sa kupa zlomu zmieni je w najinteligętniejsze istoty we wszechswiecie ew. niepokonane i puff WYGRYWAJO :v

Avatar romanow

27 stycznia 2017, 07:52

Stawiam czekoladowe dwa złotych na to że było.

Avatar romanow

27 stycznia 2017, 07:52

@romanow: Ach ten hazard.

Avatar coolskeleton95

24 stycznia 2017, 18:42

Bo jeszcze nie umrze.

Avatar Niszczyiel

24 stycznia 2017, 18:34

Zrobili mnie w HD

Avatar lorax12

24 stycznia 2017, 18:10

A mogę mu chociaż ofikać kozła~?
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar
Konto usunięte

24 stycznia 2017, 18:13

@lorax12: Ma zarobaczonego kozła?

Avatar lorax12

24 stycznia 2017, 18:17

może i ma

Avatar
Konto usunięte

24 stycznia 2017, 18:18

@lorax12: To go nie fikaj lepiej.

Avatar lorax12

24 stycznia 2017, 18:19

:<

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To by wystarczyło

Najbardziej realistyczny spośród modów

Można, tylko trzeba wstawać rano

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Nieuczciwa ocena

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka