Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Najbardziej realistyczny spośród modów
Można, tylko trzeba wstawać rano
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 stycznia 2017, 19:05
Tak średnio bym powiedział, skoro koleś chce zginąć w walce to za bardzo starać się nie będzie :V, co innego koleś który nie chce zginąć, tylko na przykład zar*chać. Tego bym się bał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
24 stycznia 2017, 19:26
@Suhak: Podwójne ryzyko...
Odpisz
24 stycznia 2017, 19:47
@Suhak: Ale ten co nie będzie chciał zginąć to będzie na tyle defensywny w walce aby samemu nie dostać. No i też jak cuś to może uciec.
A jak ten co chce zginąć będzie dostawać rany to nie będzie uciekał oraz będzie, szarrzować na przeciwnika bo jak wygra to dobrze a jak zginie to też
Odpisz
24 stycznia 2017, 20:22
No nie, jak chcesz ciastko to sprzeczasz się z ciastkarzem i wyzywasz mu matkę od kozich bobów, czy robisz wszystko by w jak najkrótszym czasie dostać ciastko?
Odpisz
24 stycznia 2017, 20:36
@Suhak: Wiem,że z obrazka wynika że że oni chcą szybko zginąć byle w walce, ale tak naprawdę chodzi o to że oni ,,by nie splamić honoru" muszą dać w walce z siebie wszystko i najlepiej umrzeć w niej podczas walki kilku na jednego (oczywiście być tym jednym)
Odpisz
24 stycznia 2017, 20:52
A tego to już obrazek nie mówi :)
Odpisz
24 stycznia 2017, 20:56
@Suhak: To się ciesze że się dogadaliśmy ;)
Odpisz
27 stycznia 2017, 08:00
Jak u orków "Orkowie zawsze wygrywajom. Jak wygrywamy, to wygrywamy. Jak giniemy, to w walce, więc siem nie liczy. Jak uciekamy, to aby nabrać sił i znowu uderzyć."
Odpisz
27 stycznia 2017, 12:10
@Suhak: oni chca zginac w walce ale tez jak najwiecej rozku*wic
Odpisz
27 stycznia 2017, 14:39
Warhammer 40k?
Odpisz
27 stycznia 2017, 20:32
@Suhak: Tak
Odpisz
27 stycznia 2017, 21:54
Zawsze zastanawiała mnie moc orków (chodzi o to że jak sobie w coś uwierzy dostateczna ilosc orkow to to dziala) przeciez starczyloby zeby uwierzyly w to ze sa kupa zlomu zmieni je w najinteligętniejsze istoty we wszechswiecie ew. niepokonane i puff WYGRYWAJO :v
Odpisz
27 stycznia 2017, 07:52
Stawiam czekoladowe dwa złotych na to że było.
Odpisz
27 stycznia 2017, 07:52
@romanow: Ach ten hazard.
Odpisz
24 stycznia 2017, 18:42
Bo jeszcze nie umrze.
Odpisz
24 stycznia 2017, 18:34
Zrobili mnie w HD
Odpisz
24 stycznia 2017, 18:10
A mogę mu chociaż ofikać kozła~?
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
24 stycznia 2017, 18:13
@lorax12: Ma zarobaczonego kozła?
Odpisz
24 stycznia 2017, 18:17
może i ma
Odpisz
24 stycznia 2017, 18:18
@lorax12: To go nie fikaj lepiej.
Odpisz
24 stycznia 2017, 18:19
:<
Odpisz