Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

25 lutego 2017, 15:04

Ale jak w wordzie się kliknie x to wtedy można zapisać albo anulować

Avatar Soberker

Edytowano - 25 stycznia 2017, 22:57

Kiedy chcesz wyłączyć komputer (0 włączonych programów): "CZY NA PEWNO, DEFINITYWNIE ALE W TYM WŁAŚNIE MOMENCIE CHCESZ WYŁĄCZYĆ KOMPUTER? MOŻE SIĘ ZASTANÓW, ZAPOMNIAŁEŚ CZEGOŚ ZROBIĆ! BĘDZIESZ TEGO ŻAŁOWAŁ!"

Kiedy przez przypadek klikniesz power palcem u stopy (78 kart w przeglądarce, pobieranie programu, odpalona gra i przy okazji skanowanie antywirusa): Komputer się wyłącza w 0.10294 sekundy bez żadnego "ALE NA PEWNO?!"

Avatar Monster_

26 stycznia 2017, 10:49

@Soberker: Jak mu prąd odetniesz to raczek nie za bardzo będzie miał jak cię ostrzec ;)

Avatar MatiF

30 stycznia 2017, 20:36

@Monster_: Przycisk zasilania nie odłącza dopływu prądy do komputera, a jedynie daje sygnał włączenia/wyłączenia płycie głównej

Avatar Monster_

30 stycznia 2017, 20:50

@MatiF: Tak, tylko jest taki jeden szczegół... Jak wyłączysz "manualnie" (przyciskiem na obudowie) to komputer wyłącza się raczej odrazu ;)

Avatar MatiF

30 stycznia 2017, 21:29

@Monster_: Od kiedy przycisk zabezpieczający zasilacz można nacisnąć przez przypadek nogą, skoro znajduje się on z tyłu obudowy? Bo pierwsze słyszę żeby jakikolwiek inny przycisk miał możliwość natychmiastowego wyłączenia systemu. (I nie, przycisk reset nie wyłącza systemu, a RESETUJE hardware)

Avatar Monster_

30 stycznia 2017, 22:06

@MatiF: A przycisk ktorym włączasz komputer?

Avatar MatiF

30 stycznia 2017, 22:19

@Monster_: Wysyła jedynie sygnały wyłączenia do płyty głównej. To od BIOSu zależy czy wyświetli się monit, ale działanie przycisku jest takie samo jak opcji "zamknij" w windowsie, tzn nie spowoduje on wyłączenia systemu podczas zapisu na dysku lub przy zawieszonym systemie

Avatar Monster_

31 stycznia 2017, 06:29

@MatiF: Powiedz to mojemu komputerowi :D

Avatar Sadistic_Lady

30 stycznia 2017, 21:53

"X" na myszce? Ciekawe, ciekawe.

Avatar ctgs113

30 stycznia 2017, 22:54

@Sadistic_Lady: chodzi o ten czerwony w prawym górnym rogu...

Avatar Sadistic_Lady

30 stycznia 2017, 23:00

@ctgs113: Shh, komentarz musi mieć sens, a to "x" i to "x"

Avatar
Konto usunięte

30 stycznia 2017, 19:20

Powinieneś się cieszyć, nie wydajesz hajsu na głupoty.

Avatar ZnawcaLiteraturyPolskiej

25 stycznia 2017, 22:31

Czy coś jest nie tak z mają myszką? Bo nie mogę znaleźć na niej "X"

Avatar Alvino

25 stycznia 2017, 22:34

@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Chodzi o ten czerwony w prawym górnym rogu ,np jak korzystasz z Microsoft Word

Avatar ZnawcaLiteraturyPolskiej

25 stycznia 2017, 22:35

@Alvino: Da się przypadkiem to nacisnąć? ;-;

Avatar wiking101

25 stycznia 2017, 23:48

@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Życzę, żebyś się nigdy o tym nie musiał przekonać ale tak, da się

Avatar NAPSTABLOOK22

26 stycznia 2017, 01:18

@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Mi się ciągle to zdarza kiedy chcę zminimalizować okno myszka magicznym ruchem przesuwa się na prawo i klika w "X"

Avatar Monster_

26 stycznia 2017, 10:51

@NAPSTABLOOK22: Ale przecież jak masz nie zapisane zmiany w dokumencie, to pokazuje się okienko z ostrzeżeniem, czy chcesz na pewno zamknąć... Więc niezbyt rozumiem ten bul dupy :D

Avatar Anielka999

30 stycznia 2017, 19:00

@Monster_: Ale jak masz zapisane, to ci się okienko nie pokaże. 5 minut na ponowne włączenie.

Avatar Masz_

Edytowano - 31 stycznia 2017, 07:28

@Anielka999: ale tu chodziło chyba o to że ci się zmiany nie zapiszą a nie że ponowne włączanie trwa tak długo :/

Avatar Mijak

30 stycznia 2017, 18:13

Kiedy mama wejdzie do pokoju podczas nauki anatomii

Avatar Brungwa

26 stycznia 2017, 07:40

to nie zmieniaj dpi jak po#ebany i bedzie gut

Avatar
Konto usunięte

30 stycznia 2017, 18:05

@Brungwa: nie dpi a czułość.

Avatar Ziemniaczanka

Edytowano - 25 stycznia 2017, 22:33

Kiedy zza ściany w CS-ie wybiega przeciwnik na pełnej pompie. (ślimak)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fajnie że odpowiedzieli

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Mało znany szczegół

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Powodzenia

Ładne rzeczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka