Uczucia to prawdziwy skarb
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
To musiało być męczące
Fajnie że odpowiedzieli
Przyszłość jest piękna
Nie znoszę kleszczy
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 marca 2021, 22:43
Aż mam łezkę w oku •́ ‿ ,•̀
Odpisz
3 marca 2021, 10:10
sadge memes
Odpisz
31 października 2019, 21:25
Ojej za krótkie ;)
Odpisz
15 grudnia 2020, 13:29
@GokuBartes: xd
Odpisz
15 grudnia 2020, 13:29
@GokuBartes: drugi raz ci się nie uda
Odpisz
30 grudnia 2020, 10:10
@GokuBartes: uczysz się na błędach
Odpisz
26 stycznia 2021, 09:10
@GokuBartes: więcej w górę niż w dół?
Odpisz
2 marca 2021, 11:09
@GokuBartes: legenda
Odpisz
2 marca 2021, 12:09
@janekelo: goku odpisz pls
Odpisz
2 marca 2021, 13:00
@GokuBartes: Zrehabilitowałeś się.
Odpisz
25 stycznia 2017, 23:23
Smuteczek
Odpisz
24 listopada 2018, 09:10
witaj Eeevee, moje rodzeństwo
Odpisz
24 listopada 2018, 09:25
@DeerEevee666: O, hej Eevee
Odpisz
24 listopada 2018, 13:30
witaj bracie/siostro. Czy chcesz stworzyć poke-rebelię?
Odpisz
14 maja 2019, 17:41
@DeerEevee666: nie
Odpisz
25 lutego 2018, 13:31
cena nieśmiertelności
Odpisz
25 stycznia 2017, 23:28
żeby docenić śmieszne obrazki potrzebujemy czasem czegoś co nas zasmuci by docenić to z czego się cieszymy
Odpisz
26 stycznia 2017, 13:33
@siemak: ~ siemak 2k17
Odpisz
28 stycznia 2017, 21:39
@siemak: To było głębokie, jak miejsce gdzie ukrywasz historię przeglądarki
Odpisz
28 stycznia 2017, 21:41
głebokie jak gardło Sashy Grey
Odpisz
28 stycznia 2017, 23:28
@Airot: Nie "K" tylko "0", KU*WA!
Odpisz
31 stycznia 2017, 15:56
@siemak: a co jeżeli ona nie ma gardła?
Odpisz
31 stycznia 2017, 15:59
@login00: hmm... prosto do przełyku ciekawa teoria
Odpisz
31 stycznia 2017, 16:00
@siemak: nie teoria tylko spisek ku*wa
Odpisz
7 sierpnia 2017, 16:11
@siemak: To gówno z jeji mnie nie śmieszy.
Odpisz
7 sierpnia 2017, 23:51
@MajaNocnaFuria: *jeja
Odpisz
8 sierpnia 2017, 10:19
Wiesz, to tak samo jak mówienie "Internety", także...
Odpisz
8 sierpnia 2017, 23:12
@MajaNocnaFuria: A to był na poważnie komentarz?
Odpisz
9 sierpnia 2017, 09:40
Tak.
Odpisz
9 sierpnia 2017, 16:29
@MajaNocnaFuria: A ironiczny?
Odpisz
9 sierpnia 2017, 19:54
Nie.
Odpisz
9 sierpnia 2017, 19:57
@MajaNocnaFuria: To czemu źle napisałaś skoro tak?
Odpisz
9 sierpnia 2017, 20:47
Z przyzwyczajenia do: "Internety" "Jeje" itp. Za dużo spędzania czasu na stronach przesiąkniętych rakiem....
Odpisz
9 sierpnia 2017, 20:47
bo jest upośledzony
Dziękuje dobranoc
Odpisz
9 sierpnia 2017, 20:49
@login00: Nie jesteś śmieszny, także, lepiej poćwicz humor.
Odpisz
Edytowano - 28 stycznia 2017, 23:10
"Wejdź na jeja mówili, będzie śmiesznie mówili." Miałam chwilową depresję, teraz mam jeszcze większą T-T
Odpisz
7 sierpnia 2017, 16:13
Nie wiesz co to depresja.
Odpisz
Edytowano - 7 sierpnia 2017, 17:02
@MajaNocnaFuria: Chodziło mi bardziej o doła. Nic nie mam do depresji wiem, że to poważna choroba. Po prostu tak napisałam. Przerysowałam moje złe poczucie.
Odpisz
7 sierpnia 2017, 17:06
OK.
Odpisz
8 sierpnia 2017, 12:51
@MajaNocnaFuria: Przepraszam jeśli Cię uraziłam.
Odpisz
8 sierpnia 2017, 13:00
Nie szkodzi.
Odpisz
25 stycznia 2017, 23:27
Co to z stworzenie to z tą maską
Odpisz
25 stycznia 2017, 23:37
@Dyrektorx: Dobre pytanie, a nawet tym nie pomyślałem
Odpisz
19 maja 2017, 19:03
@Dyrektorx: Homunkulus!
Odpisz
19 maja 2017, 23:58
@Mikatrix: teraz to żeś dopierdo*ił
Odpisz
7 sierpnia 2017, 16:10
@Mikatrix: Wybacz, nie jesteś śmieszny.
Odpisz
7 maja 2017, 17:08
Łeeeeeeeeee moje serduszko boli. bardzo boli.
Odpisz
12 kwietnia 2017, 18:14
Właśnie dlatego nieśmiertelność jest do dupy ;-;
Odpisz
19 lutego 2017, 22:03
1.Try to not be sad 2. Be sad...
Odpisz
28 stycznia 2017, 22:24
I po raz kolejny "His Theme"/"Memory" w tle spotęgowało by smuteg.
Ehh...
Odpisz
2 lutego 2017, 21:07
@RumekFuria: hmm... Undertale?
Odpisz
2 lutego 2017, 23:04
@pianino: Yup
Odpisz
1 lutego 2017, 20:42
Zmudne
Odpisz
31 stycznia 2017, 16:14
@KontoUsunięte: to nie fejsbuk
Odpisz
29 stycznia 2017, 20:36
było kiedyś chyba
jeszcze za czasów filmików
Odpisz