Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar jejapl

28 stycznia 2017, 14:06

Bez kofeiny Jeja by nie przetrwała.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar kicius23

29 stycznia 2017, 10:55

@jejapl: Ok, już kumam.

Avatar Nokia_701

21 sierpnia 2020, 11:10

@jejapl: zrobie wam

Avatar Krzyniu

28 stycznia 2017, 13:38

Ja tak mam z herbatką.

Avatar DaKnight

28 stycznia 2017, 13:52

@Krzyniu: #TeamHerbata

Avatar
Konto usunięte

14 maja 2017, 16:02

@Krzyniu: Piąteczka, to samo

Avatar XDgierman

25 sierpnia 2017, 10:45

herbata też ma w sobie kofeinę

Avatar
Konto usunięte

19 kwietnia 2017, 19:08

Wolę herbatę

Avatar bylejakbylegdzie

28 stycznia 2017, 13:57

ja nie piję kawy

Avatar
Konto usunięte

28 stycznia 2017, 18:16

@bylejakbylegdzie: A co masz w tym kubku?

Avatar bylejakbylegdzie

Edytowano - 28 stycznia 2017, 21:04

herbata

Avatar
Konto usunięte

28 stycznia 2017, 22:20

@bylejakbylegdzie: #teamtylkoherbata

Avatar ToJeAmelinium

28 stycznia 2017, 14:30

nie wspominał nic o kokainie

Avatar Snax_

28 stycznia 2017, 13:19

Kofeina jest narkotykiem * dzwoni na 997* Policja? Tak, chcę żeby zaaresztować całą Polskę za zażywanie narkotyków

Avatar kolkav5

28 stycznia 2017, 13:24

@Snax_: Kofeina to substancja psychoaktywna, tyle mogę Ci powiedzieć.

Avatar Nanook

28 stycznia 2017, 13:33

@Snax_: No właściwie to prawda. Każdy choć raz w życiu zażył lub zażyje jakiś narkotyk, więc można powiedzieć, że wszyscy jesteśmy ćpunami.

Avatar
Konto usunięte

28 stycznia 2017, 13:55

@Snax_: Wszystkie substancje psychoaktywne i odużające są narkotykami np. lokomotiw.

Avatar bylejakbylegdzie

28 stycznia 2017, 13:58

@kolkav5: ja tylko ibuprofem zarzywam

Avatar
Konto usunięte

28 stycznia 2017, 13:56

Adrenalina to najlepszy narkotyk.

Avatar Swagbob

28 stycznia 2017, 13:19

Nie zażywam niczego z powyższych

Avatar Nanook

Edytowano - 28 stycznia 2017, 13:50

@Swagbob: Herbaty również nie pijesz? Ani gorącej czekolady? Ani Coca-Coli?

Bo wybacz, ale nie wierzę, żebyś nigdy nie zażył kofeiny.

Avatar KamilKacper

27 stycznia 2017, 10:00

Ale frajer, marihuana jest dobra

Avatar Myszkapl

28 stycznia 2017, 13:13

@KamilKacper: *dzwoni na 997* Policja? Tak, chcę zgłosić nielegalne posiadanie narkotyków

Avatar
Konto usunięte

28 stycznia 2017, 13:13

@KamilKacper: pewnie masz 12 lat i jej na oczy nie widziałeś

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 19 kwietnia 2017, 19:10

@KamilKacper: Marihuana to gówno, które niszczy i zabija ludzi

Avatar Piotro165

27 stycznia 2017, 00:57

ja jestem je**ięty bez niczego a kawa na mnie nie działa ale lubię wypić

Avatar lorax12

26 stycznia 2017, 18:26

Na mnie kawa po prostu nie działa
Energetyki tak samo
Jestem wiecznie zmęczony
To chyba anemia~

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar erykos123

26 stycznia 2017, 19:51

@lorax12: yep mój kolega tak miał jak poszedł do lekarza na badania to okazało się że ma cukrzycę

Avatar lorax12

26 stycznia 2017, 19:56

@erykos123: ;-;

Avatar benben7

26 stycznia 2017, 19:06

ja wręcz przeciwnie... nie potrzebuje narkotyków ani alkoholu żeby być je**ięty :)

Avatar ptasznik5

26 stycznia 2017, 18:57

ja soł macz ;-;

Avatar
Konto usunięte

26 stycznia 2017, 18:21

Ta kreska taka piękna *^*

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Powodzenia

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Totalnie

Były nóżki, nie ma nóżek

Niezniszczalne

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka