Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Donald_Trump

28 stycznia 2017, 09:24

O cie panie, ale ładna średnia!

Avatar Odkopywacz

25 kwietnia 2025, 17:22

@Donald_Trump: zwiększyć cła na Chiny potrzeba panie prezydencie

Avatar Donald_Trump

12 maja 2025, 11:58

@Odkopywacz: Teraz będę dla Kanady zwiększał

Avatar Odkopywacz

12 maja 2025, 13:03

@Donald_Trump: ale to wasz 52 stan

Avatar
Konto usunięte

27 stycznia 2017, 16:26

Kapitan Kochanie

Avatar kikocia3

29 stycznia 2017, 15:18

też oglądałes/aś/os/us/okołouś?

Avatar
Konto usunięte

29 stycznia 2017, 18:37

@kikocia3: Co oglądałem ?

Avatar kikocia3

31 stycznia 2017, 19:33

,,czarną żmiję"

Avatar
Konto usunięte

31 stycznia 2017, 19:37

@kikocia3: Oczywiście. Wszystkie odcinki, wszystkie sezony

Avatar kikocia3

31 stycznia 2017, 19:39

a odcinki dodatkowe?

Avatar
Konto usunięte

31 stycznia 2017, 20:12

@kikocia3: Kurdebele
Są takie ?

Avatar kikocia3

31 stycznia 2017, 20:18

dwa albo trzy:
- jeden jest w naszych czasach gdy Edmund próbuje oszukać znajomych że stworzył maszynę czasu, a ona naprawdę działa
- a drugi jest o świętach w które do edmunda przychodzi duch świąt i edmund jak był miły tak stał się sarkastyczny, i wredny, ale umiejący się ustawić

Avatar
Konto usunięte

31 stycznia 2017, 20:20

@kikocia3: Sprawdziłem. Są trzy. Trzeci jest o wojnie domowej w Anglii

Avatar kikocia3

29 stycznia 2017, 15:16

5 bo czarna żmija

Avatar Renifer2049

28 stycznia 2017, 09:39

Tak samo jak pod Stalingradem, walka o każdy metr ziemi.

Avatar Sir_Snoge

28 stycznia 2017, 17:20

@Renifer2049: Nie. Zupełnie inny wymiar walk.

Avatar Renifer2049

29 stycznia 2017, 14:39

@Sir_Snoge: Czy ja pisałem że chodzi o wymiar? Oczywiście że walki miejskie =/= walki w okopach. Chodziło mi o zdobywane terytoria które były podobne podczas obu bitew (nikłe, podczas I wojny światowej - mały skrawek pola, podczas Bitwy Stalingradzkiej (IIWŚ) mały skrawek miasta lub pokój w budynku).

Avatar
Konto usunięte

29 stycznia 2017, 21:02

@Renifer2049: Walczyli o metr stalingradzki, który był równy 1cm.

Avatar Toldii

28 stycznia 2017, 15:33

99+ ocen i 4.99 kto dał 4? przyznać się.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Powodzenia

Tymi się chodzi

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Ostry ten sędzia

Lekko nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka