Wzrost nie ma znaczenia, mówili
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Ładne rzeczy
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Fajnie że odpowiedzieli
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 stycznia 2017, 16:28
Odważny kumpel
Odpisz
29 stycznia 2017, 15:48
Kumpel ma metr 10?
Odpisz
Edytowano - 29 stycznia 2017, 14:06
A ja mogę zrobić bombę która wybuchnie na 1.90 m.
Odpisz
29 stycznia 2017, 15:11
@KoTTerrorysta: To takie gówno nie bomba
Odpisz
29 stycznia 2017, 13:51
To jest nic, według jednego dodatku do DnD Gnom może się rozmnażać ze smokiem. (Gnom to taki niziołek, a smok to smok).
Odpisz
27 stycznia 2017, 18:25
Siostry też mogą być?
Jedna ma 1,75 m
a druga 1,87 m
Odpisz
27 stycznia 2017, 17:51
Ja pewnie będę miał taką, która będzie miała z 160 cm wzrostu.
Odpisz
27 stycznia 2017, 18:02
@FuryGaming: Nie polecam, tak długa ręka wygląda chu*owo, w porównaniu do reszty twojego ciała.
Odpisz
27 stycznia 2017, 21:19
@Donald_Trump: Przez Ciebie wyplułem połowę herbaty.
Odpisz
27 stycznia 2017, 21:36
@FuryGaming: Pamiętaj, NIGDY nie czytaj moich komentarzy mając cokolwiek w ustach.
Odpisz
Edytowano - 27 stycznia 2017, 21:38
@Donald_Trump: Skojarzenia heh ...
Odpisz
28 stycznia 2017, 01:07
@FuryGaming: a mnie i tak nikt nie chce i nie zechce, lol
jestem za niska :vv
Odpisz
28 stycznia 2017, 01:08
@FuryGaming: jak wy w ogóle tak niskie chcecie, nie rozumiem
Odpisz
28 stycznia 2017, 01:18
Aha.
Odpisz
29 stycznia 2017, 13:27
ile masz? niska nie jest zla dziewczyna ktora mis ei podba ma 1.50/1.60
Odpisz
29 stycznia 2017, 13:29
@BlackoutTrooper: Ja tam lubię niskie dziewczyny. Sam mam 1,85 w wieku 17 lat ;P
Odpisz
29 stycznia 2017, 13:39
@albert7168: Ja mam 13 lat, a 178 cm wzrostu...
Odpisz
29 stycznia 2017, 13:53
do szamana.
Odpisz
29 stycznia 2017, 14:46
też tak chcę :c
a, bo ktoś pytał
mam 152 wzrostu i 13 lat
Odpisz
29 stycznia 2017, 16:37
14 i 176 to niezbyt dobry wynik. Poza tym, kiedy w ciągu 2 miesięcy chudniesz 12 kilo, wygląda to jeszcze gorzej...
Odpisz
29 stycznia 2017, 16:43
jak ty to-
Odpisz
29 stycznia 2017, 17:28
Ja mam 150 a mam 14 lat więc elo
Odpisz
29 stycznia 2017, 17:45
@RadioCativity: łączmy się bólu
Odpisz
29 stycznia 2017, 19:11
Choroby :/
Odpisz
29 stycznia 2017, 19:58
rozumiem, i współczuję.
Odpisz
Edytowano - 29 stycznia 2017, 20:47
@albert7168: Ja mam 1.90m... mam 14 lat
Odpisz
29 stycznia 2017, 20:56
Ja mam 15 lat i 1,65 m ;-;
Odpisz
29 stycznia 2017, 22:51
@malos1234: czym ty jesteś
Odpisz
29 stycznia 2017, 23:09
ja mam. 1.72 a moja dziewczyna ma 1.52
Odpisz
29 stycznia 2017, 23:57
@BlackoutTrooper: co chłopcy mają z niskimi dziewczynami
to tylko utrudnia życie
w każdym aspekcie
Odpisz
30 stycznia 2017, 00:04
niekazdym aspekcie
Odpisz
30 stycznia 2017, 00:19
@malos1234: Mój brat ma 198cm (jak nie 2m), ma 14 lat
Ja osobiście mam 1.76m
Odpisz
30 stycznia 2017, 00:27
@BlackoutTrooper: każdym
podaje przykłady z życia wzięte
1. Chcesz sięgnąć coś, co jest wysoko? Spadnij, prawie skręć kostkę
2.Chcesz grać w koszykówkę? Nie, nie siegasz do kosza
3. Kolega zabiera Ci zeszyt i chcesz go odebrać? Nie, nie siegniesz po niego
4. Chcesz pomóc mamie coś sięgnąć? Nie, nie sięgniesz
5. Chcesz zrobić kakao? Nie siegniesz po nie
6. Chcesz poprosić o coś kogoś, kto jest wysoki? Nie, nie widzi Cię
Także ten
Jak najbardziej we wszystkich
Odpisz
30 stycznia 2017, 10:35
A ja ci powiem, że bycie wysoką też ma swoje minusy
-Nie możesz nosić szpilek bo wyglądasz jakbyś była na szczudłach
-Ciężko znaleźć chłopaka wyższego od siebie
-Czasami krępujące jest oglądanie kogoś z góry
-Cały czas o coś ciebie proszą (podaj, wsadź itp.)
-Kości mogą (ale nie muszą, zależy od genów) łatwiej się łamać
Bycie małym ma swoje plusy
-chłopcy lubią niskie dziewczyny (nie wszyscy, ale duża część)
-niskie dziewczyny wydają się być słodkie i bezbronne przez co wszyscy mogą chcieć opiekować się tobą i zwracać na ciebie uwagę
-mogą przeciskać się przez różne, małe pomieszczenia
-nie muszą się schylać przy małych drzwiach
Ja mam wzrost jaki mam i na ten moment mi on odpowiada
Powinno się doceniać to co się ma, w końcu każda rzecz ma swoje jakieś zalety
Odpisz
30 stycznia 2017, 16:12
@yahikito: niestety masz rację lol
Odpisz