Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie po oczach
To się nie może nie udać
Można, tylko trzeba wstawać rano
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Chciał tylko pomóc
Równi i równiejsi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 lipca 2016, 21:45
Znam to z... no nie wiem... yyy... WoT'a, Lol'a i CS'a (głównie) oraz z (zdziwicie się) agar.io (5 razy pod rząd trafiłem na ludzi z nazwą "You are noobs" Albo "[nazwa, np. Doge] Is hacker11111111111")...
Odpisz
5 lutego 2013, 14:35
Szczególnie w LoLu.
Odpisz
5 lutego 2013, 15:22
i w cs
Odpisz
5 lutego 2013, 16:27
ogólnie we wszystkich grach
Odpisz
2 listopada 2015, 12:15
@meteorr77: a co z saperem?
Odpisz
5 lutego 2013, 19:18
niestety, większość graczy to takie właśnie nieumiejące przegrywać dzieci neo :(
Odpisz
1 czerwca 2013, 12:35
@darcus: podam przykłady: Mój brat (beczy nawet z najmniejszej przegranej)
Odpisz
31 grudnia 2014, 08:45
@darcus: Ale można gościa nazwać cheaterem np. jak masz najlepsze Eq i próbujesz zabić gościa a on nie umiera.
Odpisz
5 lutego 2013, 15:26
Zwyzywam?
Odpisz
5 lutego 2013, 18:49
@tachu99: Nie, nie widziałem żebyś kogoś zwyzywał, bo chyba o to się pytałeś, tak?
Odpisz
5 lutego 2013, 19:39
@diablo_piekla: Nie chodzi mi o to tylko o pisownię. Wyzywać to można na pojedynek a przezywać kogoś. Zwyzywam to już w ogóle nie wiem co.
Odpisz
5 lutego 2013, 14:39
true story
Odpisz