Oto rzadki Pepe Garfield, pojawia się raz na 10 000 memów
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Z klasą się trzeba urodzić
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Brawo za czujność!
Należy się za piękne oczy
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 września 2019, 17:51
Serio dostałem lasagne.
Akurat jak dałem strzałkę w górę przyjechała moja mama i w rękach miała LASAGNE
Jak coś mam 16 lat
Odpisz
12 maja 2022, 22:03
@Knietjan: wesołych 19 urodzin
Odpisz
12 maja 2022, 22:42
dzięki ale już od dawna mam 19 tak od grudnia
Odpisz
12 maja 2022, 22:46
@Knietjan: ŁO MÓJ BOŻE , MIETEK! TY ŻYJESZ!
Odpisz
12 maja 2022, 23:07
OCZYWIŚCIE STASIU
Odpisz
3 lutego 2017, 18:03
Dlaczego to brzydkie gówno cały czas się wyświetla w podobnych obrazkach?
Odpisz
4 lutego 2017, 16:39
@ptasznik5: Bo jest popularne. A brzydkie gówno to ty masz na avatarze.
Odpisz
9 sierpnia 2017, 08:38
@Buras: pepe to gówno i morda
Odpisz
30 marca 2018, 23:04
@TheOfficialForeus: gówno to twój avatar i wypier*laj
Odpisz
2 kwietnia 2018, 18:33
@Filipsss: masz coś do skyrima?!
Odpisz
12 maja 2022, 22:04
@TheOfficialForeus: multikonto jesteś i tyle
Odpisz
29 kwietnia 2021, 15:10
Dałam 500, może być?
Odpisz
25 lutego 2017, 06:18
Gibuj lazanie
Odpisz
29 stycznia 2017, 19:45
Lazania czy lasagna?
Odpisz
29 stycznia 2017, 21:00
@Archeologwinternetach: lasagne
Odpisz
29 stycznia 2017, 23:43
@Archeologwinternetach: lasagne po angielsku chyba
Odpisz
29 stycznia 2017, 23:49
@Pegi20: Raczej obie formy są dopuszczalne.
Odpisz
Edytowano - 29 stycznia 2017, 23:44
wygląda jak wiewiórka z krainy grzybów
Odpisz
29 stycznia 2017, 19:07
Gdyby tak było widziałbym go setki razy, a widzę go po raz pierwszy... Autor kłamie.
Odpisz
29 stycznia 2017, 19:06
Już chciałem dać 5, ale przypomniało mi się, że nadal czekam na tego kebsa co miałem dostać od pepe Turka...
Odpisz
29 stycznia 2017, 18:58
Nie przypomina ani pepe, ani Garfielda
Odpisz
28 stycznia 2017, 00:10
Akurat jadłem lasagnę
#nobodycares
Odpisz
28 stycznia 2017, 00:19
#icare
Odpisz
29 stycznia 2017, 18:02
@tomala34: #icare
kocham lasagne <3
Odpisz
29 stycznia 2017, 18:29
@Ferikusu: Lasagna is love, lasagna is life.
Odpisz
29 stycznia 2017, 18:54
@tomala34: Witaj klonie...
Odpisz
29 stycznia 2017, 18:51
Wiedziałem, że to dodasz, Buras :I
Odpisz
29 stycznia 2017, 18:14
Czemu to przypomina mi Małgosię z krainy grzybów?
Odpisz
29 stycznia 2017, 18:39
Weź mi nie przypominaj o tym...
Odpisz
27 stycznia 2017, 23:29
nie lubie lasangi
Odpisz
Edytowano - 27 stycznia 2017, 23:30
@MR_Lizard: lasangi lasangi lasangi lasangi
Odpisz
27 stycznia 2017, 23:40
@Buras: o nie zle dalem n trzeba mi to wspomnieć
Odpisz
29 stycznia 2017, 18:03
@MR_Lizard: wypomnieć
Odpisz
29 stycznia 2017, 18:31
@mikolajkj: je**ć autokorekte
Odpisz
29 stycznia 2017, 18:34
@MR_Lizard: Jakby ci tego nie wypomniał pewnie nadal byś źle pisał.
Odpisz
29 stycznia 2017, 18:35
@MR_Lizard: Też nie lubię
Odpisz
29 stycznia 2017, 19:14
ch** ze mi to wypomina skoro nie poprawil
Odpisz
29 stycznia 2017, 19:57
@MR_Lizard: ale w ten sposób przyciągnął do tego twoją uwagę
Odpisz
29 stycznia 2017, 18:22
Memów na calym świecie powstaje tyle że ten Pepe Garfield pojawiałby się co chwilę.
Odpisz
29 stycznia 2017, 18:02
Buras pls
Odpisz