Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Frustrujące
Można, tylko trzeba wstawać rano
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zdeklasowani znowu
Najbardziej realistyczny spośród modów
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 lutego 2021, 09:06
rel
Odpisz
11 stycznia 2019, 17:51
Uff... myślałam, że jestem jedyna
Odpisz
28 maja 2017, 17:22
To się nie myj jak będą narzekać że śmierdzisz to ich sprawa
Odpisz
30 stycznia 2017, 14:02
"wodę marnujesz"
Odpisz
30 stycznia 2017, 13:47
Ja mam tak z napuszczaniem wody do wanny wszyscy ją nawet przelewają a ja nie mogę nawet połowy wanny nalac ;-;
Odpisz
30 stycznia 2017, 13:09
Dlatego idę ostatni
Odpisz
30 stycznia 2017, 12:27
U mnie tak samo z kiblem.
Odpisz
28 stycznia 2017, 20:53
Ale tate muszę odzyskać swoją stałą temperaturę ciała ;-;
Odpisz
28 stycznia 2017, 18:53
ja tam ide jak już wszyscy się kładą spać, i siedzę ile chce
Odpisz
28 stycznia 2017, 18:59
@kasjan132pl: Ja tak samo
Odpisz
28 stycznia 2017, 19:06
@ZielonyDywanik: potem muszę się dopłacać do rachunku za wodę ;-;
Odpisz
28 stycznia 2017, 19:48
@kasjan132pl: To się nie myj.
Odpisz
28 stycznia 2017, 19:05
Znam ten uczuć. _(._.)_
Odpisz