Pięć etapów "Free-to-play"
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Równi i równiejsi
Pilne
Trzykrotny T
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nie po oczach
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 stycznia 2017, 19:58
ten uczuć kiedy nigdy nie wydałeś grosza na gry free to play
Odpisz
Edytowano - 28 stycznia 2017, 20:03
@ptasznik5: ja tylko przez telefon jak już bym musiał
Odpisz
28 stycznia 2017, 21:14
@ptasznik5: ja wydałem 3€ na tf2
Odpisz
28 stycznia 2017, 21:39
@ptasznik5: ja jakieś 300 na lola. Jestem w bronzie...
Odpisz
28 stycznia 2017, 23:44
@ptasznik5: Ja wydałem 0,89 Euro na TF2.
Odpisz
29 stycznia 2017, 01:13
Skiny skilla nie dają kolego.
Odpisz
29 stycznia 2017, 11:50
@Shibitsu: A w lolu to jest tak samo jak w cs'ie, że jedyna rzecz do kupienia to skin, który zmienia tylko wygląd?
Odpisz
30 stycznia 2017, 12:18
Mój kolega wydał ponad 1100zł .-.
Odpisz
31 stycznia 2017, 08:05
@Czarny777: A mój znajomy ponad 2k zł i jeszcze mu zbanowali konto
Odpisz
31 stycznia 2017, 08:29
@Jumper112: Ja wydałem na TF2 5-10€, na farbe do czapki, czapke, 2 misje MvM i coś jeszcze.
W TF2 opłaca sie kupic tylko bilety MvM moim zdaniem.
Odpisz
31 stycznia 2017, 08:46
@crimzon: Ja wczoraj znalazłem Granatnik z Australium w Mann Up ^^
Odpisz
31 stycznia 2017, 09:28
@ptasznik5: Ja tylko kupiłem "premium" do TF2, ale to kilkadziesiąt eurocentów.
Odpisz
31 stycznia 2017, 09:38
@Soberker: 0.89€
Odpisz
31 stycznia 2017, 10:18
@ptasznik5: Ja też :I
Odpisz
13 września 2017, 20:00
@ptasznik5: Ja wydalem 40 zl na tf2
Odpisz
31 stycznia 2017, 23:56
ja na itemy nigdy nie wydałem ani grosza xd
Odpisz
31 stycznia 2017, 11:55
*Rzuca 8 gemów*
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
31 stycznia 2017, 12:45
@ZakochanYwPudlu: *podnosi*
Odpisz
31 stycznia 2017, 13:27
@Avenhart: Wiec Avenhart w ktora dziurkę chcesz wpierw?? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
31 stycznia 2017, 19:17
@ZakochanYwPudlu: trzecią. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
31 stycznia 2017, 19:24
@Avenhart: Biorę sie do roboty.
(~ ̄▽ ̄)~
Odpisz
31 stycznia 2017, 17:06
Tylko ja nigdy nic nie kupiłam w grze za normalne pieniądze? \_________/
Odpisz
31 stycznia 2017, 16:33
Osobiście nie uważam za coś złego w kupieniu sobie skina/czapki/klucza nawet w płatnej grze, o ile grasz w grę naprawdę długo i nie zamierzasz przestać.
Odpisz
31 stycznia 2017, 13:41
team fortress 2
Odpisz
31 stycznia 2017, 10:34
crawling in my skin
Odpisz
31 stycznia 2017, 08:30
te uczucie gdy znajdujesz "fajną" grę free to play i mówisz że jest nowa a tak na prawdę ma 3-4 lata...
Odpisz
29 stycznia 2017, 01:45
Zamiast tego ostatniego jest też etap "Scam"
Odpisz
Edytowano - 28 stycznia 2017, 20:01
Dawniej
Nareszcie ukończyłem tą grę! Najlepsza gra w jaką grałem! Jestem usatysfakcjonowany!
Dzisiaj
Wykupiłem te skiny za prawdziwą kase, moge wyglądać jak pro! Będą mi zazdrościć! Dostane wpie**ol od taty za zabranie karty kredytowej!
Odpisz