Pięć etapów "Free-to-play"
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Przypałowo
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Angielskie śmieszki
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 stycznia 2017, 19:58
ten uczuć kiedy nigdy nie wydałeś grosza na gry free to play
Odpisz
Edytowano - 28 stycznia 2017, 20:03
@ptasznik5: ja tylko przez telefon jak już bym musiał
Odpisz
28 stycznia 2017, 21:14
@ptasznik5: ja wydałem 3€ na tf2
Odpisz
28 stycznia 2017, 21:39
@ptasznik5: ja jakieś 300 na lola. Jestem w bronzie...
Odpisz
28 stycznia 2017, 23:44
@ptasznik5: Ja wydałem 0,89 Euro na TF2.
Odpisz
29 stycznia 2017, 01:13
Skiny skilla nie dają kolego.
Odpisz
29 stycznia 2017, 11:50
@Shibitsu: A w lolu to jest tak samo jak w cs'ie, że jedyna rzecz do kupienia to skin, który zmienia tylko wygląd?
Odpisz
30 stycznia 2017, 12:18
Mój kolega wydał ponad 1100zł .-.
Odpisz
31 stycznia 2017, 08:05
@Czarny777: A mój znajomy ponad 2k zł i jeszcze mu zbanowali konto
Odpisz
31 stycznia 2017, 08:29
@Jumper112: Ja wydałem na TF2 5-10€, na farbe do czapki, czapke, 2 misje MvM i coś jeszcze.
W TF2 opłaca sie kupic tylko bilety MvM moim zdaniem.
Odpisz
31 stycznia 2017, 08:46
@crimzon: Ja wczoraj znalazłem Granatnik z Australium w Mann Up ^^
Odpisz
31 stycznia 2017, 09:28
@ptasznik5: Ja tylko kupiłem "premium" do TF2, ale to kilkadziesiąt eurocentów.
Odpisz
31 stycznia 2017, 09:38
@Soberker: 0.89€
Odpisz
31 stycznia 2017, 10:18
@ptasznik5: Ja też :I
Odpisz
13 września 2017, 20:00
@ptasznik5: Ja wydalem 40 zl na tf2
Odpisz
31 stycznia 2017, 23:56
ja na itemy nigdy nie wydałem ani grosza xd
Odpisz
31 stycznia 2017, 11:55
*Rzuca 8 gemów*
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
31 stycznia 2017, 12:45
@ZakochanYwPudlu: *podnosi*
Odpisz
31 stycznia 2017, 13:27
@Avenhart: Wiec Avenhart w ktora dziurkę chcesz wpierw?? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
31 stycznia 2017, 19:17
@ZakochanYwPudlu: trzecią. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
31 stycznia 2017, 19:24
@Avenhart: Biorę sie do roboty.
(~ ̄▽ ̄)~
Odpisz
31 stycznia 2017, 17:06
Tylko ja nigdy nic nie kupiłam w grze za normalne pieniądze? \_________/
Odpisz
31 stycznia 2017, 16:33
Osobiście nie uważam za coś złego w kupieniu sobie skina/czapki/klucza nawet w płatnej grze, o ile grasz w grę naprawdę długo i nie zamierzasz przestać.
Odpisz
31 stycznia 2017, 13:41
team fortress 2
Odpisz
31 stycznia 2017, 10:34
crawling in my skin
Odpisz
31 stycznia 2017, 08:30
te uczucie gdy znajdujesz "fajną" grę free to play i mówisz że jest nowa a tak na prawdę ma 3-4 lata...
Odpisz
29 stycznia 2017, 01:45
Zamiast tego ostatniego jest też etap "Scam"
Odpisz
Edytowano - 28 stycznia 2017, 20:01
Dawniej
Nareszcie ukończyłem tą grę! Najlepsza gra w jaką grałem! Jestem usatysfakcjonowany!
Dzisiaj
Wykupiłem te skiny za prawdziwą kase, moge wyglądać jak pro! Będą mi zazdrościć! Dostane wpie**ol od taty za zabranie karty kredytowej!
Odpisz