Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ptasznik5

28 stycznia 2017, 19:58

ten uczuć kiedy nigdy nie wydałeś grosza na gry free to play

Avatar benben7

Edytowano - 28 stycznia 2017, 20:03

@ptasznik5: ja tylko przez telefon jak już bym musiał

Avatar polandball1

28 stycznia 2017, 21:14

@ptasznik5: ja wydałem 3€ na tf2

Avatar
Konto usunięte

28 stycznia 2017, 21:39

@ptasznik5: ja jakieś 300 na lola. Jestem w bronzie...

Avatar TheHunterMikiPL

28 stycznia 2017, 23:44

@ptasznik5: Ja wydałem 0,89 Euro na TF2.

Avatar Shibitsu

29 stycznia 2017, 01:13

Skiny skilla nie dają kolego.

Avatar TheHunterMikiPL

29 stycznia 2017, 11:50

@Shibitsu: A w lolu to jest tak samo jak w cs'ie, że jedyna rzecz do kupienia to skin, który zmienia tylko wygląd?

Avatar Czarny777

30 stycznia 2017, 12:18

Mój kolega wydał ponad 1100zł .-.

Avatar Jumper112

31 stycznia 2017, 08:05

@Czarny777: A mój znajomy ponad 2k zł i jeszcze mu zbanowali konto

Avatar crimzon

31 stycznia 2017, 08:29

@Jumper112: Ja wydałem na TF2 5-10€, na farbe do czapki, czapke, 2 misje MvM i coś jeszcze.

W TF2 opłaca sie kupic tylko bilety MvM moim zdaniem.

Avatar Sarkastyczny_Uzytkownik

31 stycznia 2017, 08:46

@crimzon: Ja wczoraj znalazłem Granatnik z Australium w Mann Up ^^

Avatar Soberker

31 stycznia 2017, 09:28

@ptasznik5: Ja tylko kupiłem "premium" do TF2, ale to kilkadziesiąt eurocentów.

Avatar crimzon

31 stycznia 2017, 09:38

@Soberker: 0.89€

Avatar
Konto usunięte

31 stycznia 2017, 10:18

@ptasznik5: Ja też :I

Avatar PiesImieniemSylwester

13 września 2017, 20:00

@ptasznik5: Ja wydalem 40 zl na tf2

Avatar TheSiwex

31 stycznia 2017, 23:56

ja na itemy nigdy nie wydałem ani grosza xd

Avatar ZakochanYwPudlu

31 stycznia 2017, 11:55

*Rzuca 8 gemów*
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar Avenhart

31 stycznia 2017, 12:45

@ZakochanYwPudlu: *podnosi*

Avatar ZakochanYwPudlu

31 stycznia 2017, 13:27

@Avenhart: Wiec Avenhart w ktora dziurkę chcesz wpierw?? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar Avenhart

31 stycznia 2017, 19:17

@ZakochanYwPudlu: trzecią. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar ZakochanYwPudlu

31 stycznia 2017, 19:24

@Avenhart: Biorę sie do roboty.
(~ ̄▽ ̄)~

Avatar Malpkakaka

31 stycznia 2017, 17:06

Tylko ja nigdy nic nie kupiłam w grze za normalne pieniądze? \_________/

Avatar gulasz88

31 stycznia 2017, 16:33

Osobiście nie uważam za coś złego w kupieniu sobie skina/czapki/klucza nawet w płatnej grze, o ile grasz w grę naprawdę długo i nie zamierzasz przestać.

Avatar DZIOBAK12

31 stycznia 2017, 13:41

team fortress 2

Avatar Thundere

31 stycznia 2017, 10:34

crawling in my skin

Avatar Szymon2410

31 stycznia 2017, 08:30

te uczucie gdy znajdujesz "fajną" grę free to play i mówisz że jest nowa a tak na prawdę ma 3-4 lata...

Avatar W_D_Gaster

29 stycznia 2017, 01:45

Zamiast tego ostatniego jest też etap "Scam"

Avatar
Suchotnik

Edytowano - 28 stycznia 2017, 20:01

Dawniej

Nareszcie ukończyłem tą grę! Najlepsza gra w jaką grałem! Jestem usatysfakcjonowany!

Dzisiaj

Wykupiłem te skiny za prawdziwą kase, moge wyglądać jak pro! Będą mi zazdrościć! Dostane wpie**ol od taty za zabranie karty kredytowej!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niezniszczalne

Przypałowo

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Angielskie śmieszki

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Rel

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka