Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Nie zadzieraj z bobrami
Nie znoszę kleszczy
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 lutego 2017, 20:09
Gorzej jak przypomni ci się tamten dziwny pornos
Odpisz
1 lutego 2017, 20:18
@Cheetahir: Gorzej jak przypomni się śmieszny pornos.
Odpisz
1 lutego 2017, 20:18
@Cheetahir: Gorzej jak przypomni ci się tamten zajebisty pornos, kiedy masz iść do tablicy :(
Odpisz
1 lutego 2017, 20:23
@SirPomarancza: Aj tam zdarza się, powiesz, że niekontrolowane i tyle.
A poza tym twój pytong ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
1 lutego 2017, 22:22
@SirPomarancza: Ja już mam to wyćwiczone. Wkładam jedną rękę do kieszeni i próbuje go uspokoić trzymając, Pani zwykle nie ma nic przeciwko, że mam jedną rękę w kieszeni jeśli drugą piszę. Jeśli to wyćwiczysz to ludzie nie zauważą.
Odpisz
1 lutego 2017, 22:26
@SirPomarancza: tak btw, to czy jestem jedyny, któremu nie stał jak szedł to tablicy?
Odpisz
2 lutego 2017, 10:50
@Cheetahir: Tak.
Odpisz
2 lutego 2017, 11:20
@Cheetahir: tak
Odpisz
6 maja 2017, 14:52
@Cheetahir: nie
Odpisz
1 lutego 2017, 22:10
albo rok temu...
Odpisz
Edytowano - 28 stycznia 2017, 23:19
Historia. ..
*Muzyczka z windy*
Jestem u dentysty.exe Czekam. Nagle ona mnie woła. Idę.exe Siadam na krześle. Ona bada mi zęby. Przypomniałam sobię przeróbkę Dragon Balla. Zaczynam się śmiać. MP3. Przypau.exe
#NobodyCares
Odpisz
1 lutego 2017, 21:07
Nie jesteś cool jak dodajesz ".exe".
Odpisz
1 lutego 2017, 21:14
@Archeologwinternetach: I jeszcze jak robisz to w....
>zły-sposób.exe
Odpisz
1 lutego 2017, 20:56
*sprawdzian* *to dendni mi w uszach remix subskrajbera* *oku*wa.exe*
Odpisz
1 lutego 2017, 20:21
Znam to
Odpisz
29 stycznia 2017, 10:46
mi się raz na teście przypomniał YLYL#3 i miałem z tego taką bekę że każdy myślał że jestem poje**ny i prawie dostałem uwagę ._.
Odpisz
28 stycznia 2017, 23:05
Siedzę na ostatniej ławce więc nie słychać
Odpisz
28 stycznia 2017, 22:56
Ja się na religii zacząłem śmiać z odgłosów egzorcyzmów (myślałem że to dźwięki formuły jeden) XD
Odpisz