Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Ładne rzeczy
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Północne Węgry
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 marca 2020, 10:56
PATO
Odpisz
Edytowano - 8 lutego 2017, 18:21
,,I ci nie uwierzo jak to powiedzialas ze policja sie z tobo umówiall akurat mial kici kici HE" Hitler i miss you.
Odpisz
30 stycznia 2017, 01:06
To są dorośli ludzie?
Odpisz
30 stycznia 2017, 01:37
@Lukasgda123: to som fejki.
Odpisz
1 lutego 2017, 08:33
@Joker990: Oj zdziwiłbyś się, mam takich na bloku co też piszą takie rzeczy i to nie są fejki tylko smutna rzeczywistość. Innym słowem: kompletna patola
Odpisz
3 lutego 2017, 19:56
@Joker990: To nie fejk ;-;
Odpisz
3 lutego 2017, 19:56
@Joker990: Patrz na to jescze
Odpisz
4 lutego 2017, 08:08
No pewnie... bo jak coś jest na FB to jes prawdziwe ;)
Odpisz
4 lutego 2017, 08:52
@Joker990: Tyle, że jak zjediesz niżej to widać zdjęcia jej twarzy. Wątpię aby ktoś pokazywał swoją twarz na fejkowym koncie.
Odpisz
1 lutego 2017, 07:56
Odpisz
1 lutego 2017, 07:54
Ta konwersacja wypaliła mi oczy ;_;
Odpisz
29 stycznia 2017, 22:38
jak można ukraść drzewo?!
Odpisz
29 stycznia 2017, 22:41
@benben7: Janusze łączą siły z Grażynami i wspólnymi siłami ładują drzewa na swoje Passaty.
Odpisz
29 stycznia 2017, 22:57
@benben7: Normalnie. Kiedy na zrębie kupujesz pocięte drzewo nikt tego nie pilnuje. Niektórzy idioci kradną je po nocach.
Odpisz
Edytowano - 29 stycznia 2017, 23:02
@pan_hejter: Przez moją miejscowość przeszło tornado i zniszczyło cały ponad 200 letni park/las. Sprzątanie terenu zaczęto od cięcia obalonych drzew. Zawsze znajdywali się Janusze, którzy popi***alali w nocy z taczkami albo jeździli passatami kraść bo "przecie to takie stareeee solydne to sie bedzie dobrze hajcować w piecu"
Edit: Kurdabela ta odpowiedź miała być do benbena, nie do ciebie
Odpisz
29 stycznia 2017, 23:04
Idioci. Wiesz ile kosztuje porządny dębowy stół. Takie drzewa są chronione więc ich cena jest ogromna.
Odpisz
29 stycznia 2017, 23:04
ok
Odpisz
29 stycznia 2017, 23:28
@benben7: Ty się nie bój ja kiedyś dywan ukradłem
Odpisz
29 stycznia 2017, 23:30
a ja nigdy nic
Odpisz
29 stycznia 2017, 23:31
@benben7: i magnes
Odpisz
31 stycznia 2017, 22:05
@pan_hejter: Eeee, nie.
To nie były dęby, głównie drzewa iglaste, tz. sosny, czyli drzewa żywiczne, meble z tego drzewa często ulegają uszkodzeniem na skutek wydostawania się drzewicy na wierzch.
Dębów nie było, za to Aleja Modrzewiowa już istnieje tylko z nazwy.
W mojej miejscowości rosły 3 tulipanowce, w całej Polsce jest ich nie więcej niż dziesięć, już ich chyba nie ma bo pewien iwestor, który chciał odnowić Pałac Małachowskiego, wyciął i dostał za to karę w wysokości 30 mln.
Odpisz
31 stycznia 2017, 22:26
@benben7: *kradnie drzewo* ot tak ;-;
Odpisz
31 stycznia 2017, 22:40
@YouVlog: A to nie była raczej jakaś konkretna odmiana tego drzewa? Bo z tego co można wyczytać w internecie to tulipanowce nie są aż tak rzadkie w Polsce
Odpisz
31 stycznia 2017, 22:54
Chyba tak, konkretnie to co do pochodzenia nie jestem pewny, ale to chyba Ameryka.
Odpisz
31 stycznia 2017, 22:54
@YouVlog: A konkretnie to Ameryka Północna
Odpisz
31 stycznia 2017, 22:58
A konkretnie to Appalachy.
Może to być odmiana chińska, ale jest to mniej prawdopodobne.
Odpisz
31 stycznia 2017, 23:05
@YouVlog: Z tego co na historii w podstawówce mówili, to pamiętam że te tulipanowce przywieziono z Ameryki, nie z Azji
Odpisz
31 stycznia 2017, 22:51
Ona ma magistrat ! Rocznik 2025 -,-
Odpisz
31 stycznia 2017, 22:06
Opowiem wam historię
Ja niczego nieświadomy wchodzę na jeja.pl. O patrze ta kłótnia. Czytam komentarze. Chyba nie tylko ja potnę się dziś mydłem.
Odpisz
29 stycznia 2017, 23:47
Odpisz
Edytowano - 29 stycznia 2017, 23:09
To są dorośli ludzie? Zachowują się jak zwieKU*WA NIE, IDĘ SIĘ ZAJE**Ć
Odpisz
Edytowano - 29 stycznia 2017, 23:26
@sylwon1234: ^to ja za każdym razem, gdy widzę jakąś gównoburzę dorosłych na grupie typu kupno/sprzedaż
Odpisz
29 stycznia 2017, 22:43
dlaczego policją najczęściej grożą dzieci nic nie wiedzące wtedy o prawie i dresy jp 100% "policja - największa organizacja przestępcza", psy to ku*wy itd. obrażanie a potem proszenie kogoś o pomoc. Wyczuwam spie**olenie umysłowe
Odpisz
29 stycznia 2017, 22:46
@ozi12: Ja cię dawno na jeja nie widziałam. :3
Odpisz
29 stycznia 2017, 22:48
od paru miesięcy prawie nie komentowałem, tylko tak na kontaktach siedziałem i przeglądałem obrazki bez komentowania ich jak kiedyś :v pamiętam te piękne czasy gdy nabiłem 1000 strzałek w 4 dni <3 wspomnienia
Odpisz
29 stycznia 2017, 22:49
@ozi12: Masz fajny avatar.
Odpisz
29 stycznia 2017, 22:53
ohh dziękuje
Odpisz
29 stycznia 2017, 22:53
@ozi12: :3
Odpisz
29 stycznia 2017, 22:49
fi*t jak kasztan
o ja je*ie
czegoś takiego nawet w gimbie nie słyszałem
Odpisz
29 stycznia 2017, 22:41
RIP język polski
[*]
Odpisz
29 stycznia 2017, 22:39
kto sprawdzał na fejsie te konta ręka do góry
Odpisz
29 stycznia 2017, 22:39
@Papayou:
Odpisz
29 stycznia 2017, 22:39
Że co?
Odpisz