Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar drzewko_kokosowe1

8 maja 2019, 07:22

każdy chyba w to grał

Avatar Ink_Sans

Edytowano - 28 lutego 2019, 21:42

Przypomniało mi się dzieciństwo!
(... Zaraz, zaraz.... przecież nadal jestem dzieciakiem...)

To była świetna gra. :)

Avatar koniecnazw

11 stycznia 2019, 15:35

grałem

Avatar jeja_12

9 października 2018, 17:55

grałem, gdy miałem jeszcze windows 7

PS świeczki dla win7 (*) (*)

Avatar kub405

3 kwietnia 2018, 00:16

to jest tak stare

Avatar dupa10

4 kwietnia 2018, 23:59

@kub405: Jezu jakie to jest stare!!!
Ale jakie Fajne!

Avatar kub405

5 kwietnia 2018, 15:39

@dupa10: no wiem

Avatar Darth_Mysz

20 grudnia 2017, 22:49

Ja dalej mam Purple Place na starym laptopie

Avatar Trolloryb

7 października 2017, 10:21

Na szkolnych kompach mamy viste I GRAŁEM W TO

Avatar ozik8921

7 lutego 2017, 16:49

O nie !
Jestesmy straceni

Avatar
Konto usunięte

5 lutego 2017, 20:59

{*} dla gier, w które wszyscy grali, ale teraz nikt w nie nie gra.

Avatar
Konto usunięte

3 lutego 2017, 10:01

Kolejny z**b, który mówi, że ktoś nie jest graczem jak w coś nie grał.Równie dobrze(źle) możesz dać najmniej znaną grę ,która istnieje|\____/|

Avatar PolishBananaForever

4 lutego 2017, 11:05

zgadzam się z tobą

Avatar
Konto usunięte

4 lutego 2017, 20:14

@PolishBananaForever: *uśmiecha się*

Avatar PolishBananaForever

4 lutego 2017, 20:21

nie ma co się uśmiechać taka jest prawda

Avatar
Konto usunięte

5 lutego 2017, 08:31

@PolishBananaForever: Jesteś(chyba) pierwszą osobą, która się ze mną zgadza(nie licząc strzałek w górę, które niektórzy mi dali ,,dla pocieszenia")

Avatar PolishBananaForever

Edytowano - 2 lutego 2017, 20:53

grałem w to,gra dzieciństwa

Avatar ziomeczeg

1 lutego 2017, 13:41

To były piękne czasy

Avatar
Konto usunięte

1 lutego 2017, 01:32

Grałem, nie da się zapomnieć.

Avatar NightmareStory

1 lutego 2017, 00:20

Pamiętam z tego tylko piekarnię, co nie zmienia faktu że gierka zajebista.

Avatar yolom

31 stycznia 2017, 23:39

to była jedna z pierwszych moich gier jakie grałem za dzieciaka.Aż się łezka w oku kręci.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tagi: #gry

Dobrze czasem się oderwać

Niezniszczalne

Jakby trochę nie fair

Frustrujące

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka