Nie jesteś prawdziwym graczem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Niezniszczalne
Jakby trochę nie fair
Frustrujące
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 maja 2019, 07:22
każdy chyba w to grał
Odpisz
Edytowano - 28 lutego 2019, 21:42
Przypomniało mi się dzieciństwo!
(... Zaraz, zaraz.... przecież nadal jestem dzieciakiem...)
To była świetna gra. :)
Odpisz
11 stycznia 2019, 15:35
grałem
Odpisz
9 października 2018, 17:55
grałem, gdy miałem jeszcze windows 7
PS świeczki dla win7 (*) (*)
Odpisz
3 kwietnia 2018, 00:16
to jest tak stare
Odpisz
4 kwietnia 2018, 23:59
@kub405: Jezu jakie to jest stare!!!
Ale jakie Fajne!
Odpisz
5 kwietnia 2018, 15:39
@dupa10: no wiem
Odpisz
20 grudnia 2017, 22:49
Ja dalej mam Purple Place na starym laptopie
Odpisz
7 października 2017, 10:21
Na szkolnych kompach mamy viste I GRAŁEM W TO
Odpisz
7 lutego 2017, 16:49
O nie !
Jestesmy straceni
Odpisz
5 lutego 2017, 20:59
{*} dla gier, w które wszyscy grali, ale teraz nikt w nie nie gra.
Odpisz
3 lutego 2017, 10:01
Kolejny z**b, który mówi, że ktoś nie jest graczem jak w coś nie grał.Równie dobrze(źle) możesz dać najmniej znaną grę ,która istnieje|\____/|
Odpisz
4 lutego 2017, 11:05
zgadzam się z tobą
Odpisz
4 lutego 2017, 20:14
@PolishBananaForever: *uśmiecha się*
Odpisz
4 lutego 2017, 20:21
nie ma co się uśmiechać taka jest prawda
Odpisz
5 lutego 2017, 08:31
@PolishBananaForever: Jesteś(chyba) pierwszą osobą, która się ze mną zgadza(nie licząc strzałek w górę, które niektórzy mi dali ,,dla pocieszenia")
Odpisz
Edytowano - 2 lutego 2017, 20:53
grałem w to,gra dzieciństwa
Odpisz
1 lutego 2017, 13:41
To były piękne czasy
Odpisz
1 lutego 2017, 01:32
Grałem, nie da się zapomnieć.
Odpisz
1 lutego 2017, 00:20
Pamiętam z tego tylko piekarnię, co nie zmienia faktu że gierka zajebista.
Odpisz
31 stycznia 2017, 23:39
to była jedna z pierwszych moich gier jakie grałem za dzieciaka.Aż się łezka w oku kręci.
Odpisz