Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ZnawcaLiteraturyPolskiej

30 stycznia 2017, 21:44

Trochę pasuje, więc walne sobie paste z życia.

Dla ochronny danych osobowych występują:
Ja
Kolega Idiota
Kolega Yurista
Kolega przegryw (Dziecko pecha i rozpaczy. W poprzednim życiu musiał być Hitlerem)
Losowy sebix
Nauczycielka

-Wycieczka z 3 "kolegami" w pokoju
Idiota: Chcecie zobaczyć fajnego hentaja? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja: K.
Yurista: Będzie tam "zakazana miłość"? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Idiota: I to duuuużo...
Yurista: To K.
Idiota: A ty przegrywie?
Przegryw: Nie wiem jak możecie jarać 2D, ale to lepsze niż Candy Crush Kappa
-Kolega idiota wyciąga swojego laptopa dla graczy. (Oszczędze wam 30min chwalenia się jaki on jest zajebisty.)
Ja: Dobra dawaj to, bo nigdy nie obejrzymy tej abominacji.
Co mam wpisać?
Idiota: Boku no Pico >:>
Ja: Ktoś o tym pisał na internetach, ale nie oglądałem.
Idiota: To dobrze...
Przegryw: lel. Ktoś dobija się do drzwi.
-Yurista otwiera
Losowy Sebix: Ktoś chcę grać w karty?
-Idiota: Mamy lepsze rzeczy do roboty >:D
Sebix: Nikt nie chcę?
Ja: nope
Yurista: Cycki
przegryw: Ja idę.
Idiota: Zdrajca!
Ja: Idź nabulwiać w UNO (iks de)
Yurista: My tu bedziemy się bawić jak prawdziwi mężczyźni :>
Przegryw: Ja przynajmniej nie będę fapczyć do 2D
-Przegryw wychodzi
-Oglądanie w toku
Ja: wut Jakąś dziwna ta loli.
Yurista: Kiedy będzie zakazana miłość? :C
Idiota: Cierpliwości...
-Scena w samochodzie
Yurista: This is a Trap!
Ja: To nie jest loli! D:>
Idiota: >:D
-Po zakończeniu seansu
-Ja skulony gdzieś w koncie się trzęsąc
-Yurista już wiesza się na kablu od suszarki
-Idiota włącza kolejny odcinek
-Wraca przegryw przyprowadzony przez nauczycielkę
Nauczycielka: Huru Duru gasić to i spać
Idiota: K... :C
Ja: Oczywiście!
Yurista: Chętnie!
-Nauczycielka wychodzi
Przegryw: Co tu się odjaniepawliło?
Ja: Nie chcesz wiedzieć
Yurista: Nigdy nie ufaj idiocie
Idiota: Przecież była zakazana miłość ;*
Przegryw: Nawet nie chcę wiedzieć. Za to ja mogłem sobie popatrzeć na cycuszki z BLISKA... i to w 3D
Yurista: Pierd*lisz.
Ja: Jakaś erotyczna wersja kart z królową w 3D?
Przegryw: Nope. Prawdziwe. Graliśmy w pokera rozbieranego.
Ja: A my oglądaliśmy dobre hentai Kappa
Idiota: Przecież było świetne
Przegryw: Naprawdę! 2 laski w samych...
Ja: Przegrywie. Odawaj klej.
Yurista: Albo zmień dilera
Przegryw: Nic nie ćpałem. Nie widzieliście tych 2 par przepięknych melonów. Lepsze niż te w filmach edukacyjnych dla dorosłych.
Ja: Taa Taa Lepiej idź już spać.
-Następny dzień
-Znajdujemy tego samego losowego sebixa
Yurista: Co wy tam wąchaliście bo przegryw wymyśla jakieś dziwne abominacje
Sebix: Nic. Mieliśmy w pokoju 2 potpite loszki które ni bulwy nie umiały pokera
Wszyscy: Och*j.exe
Sebix: Były już tak nabulwione, że zgodziły się grać w rozbieranego. Przegryw miał same najlepsze karty. Zdjął tylko buty i skarpetki
Ja: Mówimy o tej samej porażce życiowej?
Sebix: Najlepsze było jak karyny porównywały swoje balony i pytały się które lepsze.
-Ja i Yurista już planujemy zemstę na idiocie
CDN...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (18)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (18)
Avatar ThePolishKillerPL

5 lutego 2017, 10:09

@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Je*any wygryw...

Avatar
Konto usunięte

9 kwietnia 2020, 19:15

@ZnawcaLiteraturyPolskiej: czekam na następne pasty

Avatar pomada

30 stycznia 2017, 19:58

a najlepszy w pokerze nie jest ciąg pięciu kart w takim samym kolorze?

Avatar
Konto usunięte

1 lutego 2017, 18:57

@pomada: W pokerze najlepszy jest strit od 10 do Asa w tym samym kolorze

Avatar mandarynka520

1 lutego 2017, 21:26

to sie chyba poker nazywa

Avatar pomada

2 lutego 2017, 09:44

to mówimy o tym samym

Avatar FootBallManiacs

1 lutego 2017, 21:10

i nagle przypomina sobie z jaką ma żone....

Avatar
Konto usunięte

1 lutego 2017, 18:00

"5 asów" brawo

Avatar Sir_Snoge

1 lutego 2017, 21:05

ironia. Brawo.

Avatar
Konto usunięte

1 lutego 2017, 21:22

@Sir_Snoge: właśnie tak coś czułem,

Avatar venomman

1 lutego 2017, 15:59

Avatar martwy_ludzik

9 maja 2020, 18:02

@venomman: następnym razem przytnij

Avatar venomman

9 maja 2020, 18:48

@martwy_ludzik: następnego razu nie będzie

Avatar Niebiesko_oki

1 lutego 2017, 15:20

5 asow? ale jak :-: (no moze ze graja na 2 talie )

Avatar
Konto usunięte

30 stycznia 2017, 22:06

Wytłumaczy ktoś? \_/

Avatar Jasnowidz

30 stycznia 2017, 19:58

Send Nudes

Avatar MartellusV14

30 stycznia 2017, 20:08

Avatar MartellusV14

30 stycznia 2017, 20:08

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najbardziej realistyczny spośród modów

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Rel

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Angielskie śmieszki

Phi!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka