Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar CousinJoe

19 marca 2018, 23:42

Ja jedyny w szkole mam Żydowskie imię i nazwisko Feliks Rozencwajg

Avatar allduckslikewater

25 marca 2020, 21:32

@CousinJoe: I tak masz lepiej ode mnie, ale nie napiszę publicznie swojego nazwiska.

Avatar
Michaelpl03

1 lutego 2017, 12:05

W EU4 przez krótki czas miałem dowódcę o właśnie takim imieniu i nazwisku
#nobody

Avatar Michal_Koniecpolski

27 lipca 2017, 23:23

Dobry chociaż był ? :P

Avatar
Michaelpl03

28 lipca 2017, 00:11

Avatar Michal_Koniecpolski

28 lipca 2017, 00:44

To dobrze

Avatar
Konto usunięte

26 kwietnia 2018, 13:25

koniecpolski byl hetmanem
wiec staty mial dobre

Avatar QueenOfSuburbia

1 lutego 2017, 23:16

U mnie w szkole jest taka nauczycielka Żelazowska, mówię na nią Iron Maiden B)

Avatar FootBallManiacs

1 lutego 2017, 21:17

psiku*aS

Avatar Palauball

31 stycznia 2017, 15:33

W pobliskiej szkole jest Ku*asiewicz :v

Avatar Broski

1 lutego 2017, 21:16

@Palauball: Kubasiewicz? /s

Avatar Broski

1 lutego 2017, 21:14

- Dzieci, przywitajcie nową koleżankę w klasie. Jak się nazywasz?
- Doruch Ania.

Avatar marcel22205

Edytowano - 1 lutego 2017, 12:47

Do mojej starej klasy chodził Dominik R*chalski więc moje nazwisko mi się nawet podoba.

Edit: Nawet Jeja cenzuruje to nazwisko

Avatar KalkoPl

1 lutego 2017, 13:05

@marcel22205: I potem:
-R*chalski!
-Co się stało?
-Pobiłeś kolegę, bo miał dziwne nazwisko?!
-T-tak
-Dość tego, dostajesz uwagę!

Avatar Krzyniu

1 lutego 2017, 16:40

@KalkoPl: A w drugą stronę:
- Pobiłeś kolegę, bo miał dziwne nazwisko?
- T-tak.
- Jak się nazywa?
- R*chalski.
- HAHAHAHA XDDD

Avatar Midonik

31 stycznia 2017, 18:42

Doruch Ania
(Przeczytaj łącznie)

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar mortzmargonem

1 lutego 2017, 15:34

@Krzyniu: Orgie seksualne na cmentarzu... Czyli jego młodość.

Avatar Komiksowo65

1 lutego 2017, 16:35

@Midonik: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar Michalol222

1 lutego 2017, 12:03

była taka miejscowość "koniecpol"

Avatar flamefrost20

1 lutego 2017, 13:29

@Michalol222: Nadal jest. :v

Avatar Raczysko

31 stycznia 2017, 15:06

Anna Missała
Janusz Fi*t

Avatar Jedyny_LordGaben_Over9000

31 stycznia 2017, 15:04

Autor jedne z obrazów we Wiedźminie nazywał się van der Hooi.

Avatar Kejdzej

Edytowano - 31 stycznia 2017, 15:00

Nie tylko nazwisko miał kiepskie, zgon też taki sobie. Ponoć zmarł z powodu przedawkowania tamtejszego odpowiednika viagry :V

Avatar pomada

31 stycznia 2017, 14:50

to w krakowie by nie przeżył

Avatar Wojgalazka

31 stycznia 2017, 14:59

@pomada: .

Avatar Lukasgda123

31 stycznia 2017, 16:04

@pomada: Czemu?

Avatar Pindol79

1 lutego 2017, 12:02

@Lukasgda123: bo nie ma czym oddychać tam

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Jakby trochę nie fair

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Pozdrawiam świetliki

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Co za przypadek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka