Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar JA_JEM_SER_LUBIE_SER

18 kwietnia 2017, 11:47

3 obrazek - fajny piesek!

Avatar
Konto usunięte

6 lutego 2017, 22:58

Obrazek 5 fajny - husky

Avatar
Konto usunięte

31 stycznia 2017, 17:10

My mamy tabliczkę z napisem:
"Uwaga zły pies. Gospodarz jeszcze gorszy".

#NikogoTonieobchodzi

Avatar FuryGaming

1 lutego 2017, 17:14

Czekaj, czekaj ... Mój sąsiad ma taką.

Avatar
Konto usunięte

1 lutego 2017, 17:14

@FuryGaming: ;-; Jakie województwo?

Avatar Rrtt1

1 lutego 2017, 17:22

w 100 metrów ode mnie jest: Uwaga, dobry pies. Ale ma słabe nerwy

Avatar FuryGaming

1 lutego 2017, 17:52

Warmia-Mazury.

Avatar
Konto usunięte

1 lutego 2017, 21:32

@FuryGaming: To nie.

Avatar Zwyczajny_ziomek_z_Jeja

3 lutego 2017, 13:47

@Rrtt1: Moja ciocia ma taką tabliczkę.

Avatar
Konto usunięte

2 lutego 2017, 00:39

nie ufaj obcym psom, psy to podstępne ch*je, szczególnie ostatni

Avatar Fauna24

1 lutego 2017, 19:03

Obrazek 3-Pies tak bardzo

Avatar MEGAGHOSTRIDER1234

1 lutego 2017, 18:18

Słodziaki :3

Avatar Czeran

1 lutego 2017, 18:08

To nic! Lepsze są te ostrzeżenia na bramach domów starszych pań, które ostrzegają przed... GROŹNYM KU*WA RATLERKU LUB KRWIOŻERCZYM YORKU.

Avatar Koxu165

1 lutego 2017, 17:50

Uhh jestem w Litwie macie widoki na mojej (tej w Litwie) pisze Saugokitės šuo wejdzie w tłumacz i to przetłumaczcie macie widoki z mojego okna p.s to jest Wilno

Avatar rogaliq

1 lutego 2017, 17:55

@Koxu165: aha

Avatar
kroganin

1 lutego 2017, 19:34

@Koxu165: Po 1 to nie jest widok z twojego okna ,po 2 kogo to obchodzi ? ,po 3 co to ma wspólnego z obrazkiem ?

Avatar Darth__Vader

1 lutego 2017, 21:47

@Koxu165: ładny
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
ALE CO Z TEGO?

Avatar Predator_PL

1 lutego 2017, 17:47

Phew ja nie mam takiej ja tylko mam taką ,,Uwaga ja tutaj pilnuję'' :P tak w ogóle to mam owczarka niemieckiego na wsi u nas chyba z 5 takich jest a jak jakiegoś ktoś zobaczy to odrazu na mojego XDD pierdo**ne sku*wys**ny #NOBODYCARES

Avatar
Konto usunięte

1 lutego 2017, 17:39

Avatar benben7

31 stycznia 2017, 21:23

Beware of smog [Wawelski]

Avatar
Deszcz

31 stycznia 2017, 18:27

Chcę tego przed ostatniego

Avatar wiking101

31 stycznia 2017, 17:08

One chcą żebyś myślał, że są niegroźne

Avatar NygaNieCzarnyYuololo

31 stycznia 2017, 16:16

jakiez słodkie "niegrzeczne" pesunciuski

ouuuuuu

rzygam tęcza

ale skąd wiemy czy tych zdjęć nie robił ich właściel i dlatego są takie potulniutkie?

Avatar login00

31 stycznia 2017, 16:23

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fergus

Powodzenia

Phi!

Ch-chesz wyparować...?

Można, tylko trzeba wstawać rano

Trzykrotny T

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka