Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tymi się chodzi
Ładne rzeczy
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Nigdy na to nie wpadną
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 stycznia 2017, 17:04
Chciałbym poznać historię tego zdjęcia
Odpisz
31 stycznia 2017, 17:28
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: co powiesz na to?
Odpisz
31 stycznia 2017, 17:30
;__;
Odpisz
31 stycznia 2017, 17:57
@ZnawcaLiteraturyPolskiej:
Odpisz
31 stycznia 2017, 19:11
Odpisz
31 stycznia 2017, 20:35
@Axolotl_3:
Odpisz
1 lutego 2017, 12:40
@Axolotl_3:
Odpisz
1 lutego 2017, 16:33
Odpisz
1 lutego 2017, 17:10
@Axolotl_3:
Odpisz
2 lutego 2017, 21:51
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Wyslałbym zdjęcie swojego ku*asa Ale miałbym bana...
Odpisz
3 lutego 2017, 00:15
@gabrysplodowski: Nikogo nie podniecają maluszki ;v
Odpisz
3 lutego 2017, 11:25
@Zwariowanykoteqq: tym bardziej rysowane obrazki które mają na celu podniecać
Odpisz
3 lutego 2017, 12:36
@gabrysplodowski: Zależy kto co lubi :D
Odpisz
3 lutego 2017, 23:12
@Zwariowanykoteqq: mnie tam nie jara język z górną warga i dwoma palcami :b
Odpisz
3 lutego 2017, 23:41
@gabrysplodowski: chyba znalazłem fetysz idealny dla Ciebie
Odpisz
3 lutego 2017, 23:47
w sumie się zgadza (poje**ny jesteś)
Odpisz
Edytowano - 4 lutego 2017, 09:15
@gabrysplodowski: Ale to nie ma Ciebie jarać :P
Odpisz
3 lutego 2017, 15:45
Deus Vult
Odpisz
2 lutego 2017, 23:39
Na krucjacie*
Odpisz
31 stycznia 2017, 17:02
Ja zawsze staram się pożyczyć kase koledze/koleżance
\_______/
Odpisz
2 lutego 2017, 19:24
chyba że się jest biedakiem ;_;
Odpisz
2 lutego 2017, 20:12
Na jaki procent ?
Odpisz
2 lutego 2017, 21:03
@Wladimir_Putin: Putin jest biedakiem?!
Odpisz
2 lutego 2017, 21:03
@Czeran: Na żaden. ;-;
Odpisz
2 lutego 2017, 21:06
@mateczek123: w Polsce nie przyjmują rubli ;_;
Odpisz
2 lutego 2017, 21:29
@Wladimir_Putin: Idz i wymien ruble na złote
Odpisz
2 lutego 2017, 21:29
@mateczek123: nigdy !
Odpisz
2 lutego 2017, 22:43
@Wladimir_Putin: To wracaj do Rosji!
Odpisz
2 lutego 2017, 22:46
@mateczek123: no wiesz...trza mieć na bilet A w rublach nie przyjmują XD
Odpisz
2 lutego 2017, 22:51
@Wladimir_Putin: Dać ci złote?
Odpisz
2 lutego 2017, 22:55
@mateczek123: nie,dzięki
Odpisz
2 lutego 2017, 21:49
Kiedy podczas krucjaty Rolandowi brakuje 10 groszy do gofra a Ty kupujesz wersję deluxe i cicho szeptasz mu do ucha ,,Deus Vult przyjacielu..."
Odpisz
2 lutego 2017, 19:59
Nie wiem czemu ale wydaje mi się że gdzieś widziałem tego pana...
Odpisz
2 lutego 2017, 20:15
Odpisz
2 lutego 2017, 20:14
Kolega imigrant sądząc po odzieniu.
Odpisz
2 lutego 2017, 19:57
a co jeśli ktoś jest biedny i ledwo ma na chleb? to nie jest śmieszne
Odpisz
2 lutego 2017, 19:56
raczej ten chłopak co kasy nie miał powinien się cieszyć, że na jego oczach truje się kolega cukrem, pustymi kaloriami i węglowodanami
Odpisz
2 lutego 2017, 19:21
Nie na wycieczce szkolnej, lecz krucjacie.
Odpisz
1 lutego 2017, 09:38
Co ten kaptur kolczy?
Odpisz
31 stycznia 2017, 16:54
to w takim razie nie jesteś jego kolegą
Odpisz
31 stycznia 2017, 16:58
@pomada: tylko najlepszym przyjacielem, tylko oni mogą być takimi ch*jami.
Odpisz
31 stycznia 2017, 16:59
@popek9001: zdecydowanie
Odpisz
31 stycznia 2017, 16:54
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz