Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Green_Arrow

9 kwietnia 2017, 01:34

Lub do drużyny z typowym gwiazdorem.

Avatar MilczacaIstota

3 lutego 2017, 07:23

Zawsze mam kogoś, kogo nie cierpię

Avatar Filen_5

3 lutego 2017, 08:27

@MilczacaIstota: Może po prostu nikogo nie cierpisz?

Avatar kasjan132pl

Edytowano - 3 lutego 2017, 08:47

@MilczacaIstota: mam tak samo z samym sobą

Avatar MilczacaIstota

4 lutego 2017, 02:01

@Filen_5: Mam po prostu zadużo debili w klasie

Avatar
Konto usunięte

6 lutego 2017, 20:02

@MilczacaIstota: a kto nie ma! W mojej klasie jest taki jeden sku*wiel

Avatar
Konto usunięte

6 lutego 2017, 20:01

Najlepszym (albo najgorszym) moim dniem w szkole był ten w którym ...
Początek roku szkolnego ... Jest Polak... Ja klęcze z nudów ..."normalka" Nagle przychodzi nasza wychowawczyni I mówi mamy nowego ucznia bla bla bla coś tam itp.
Nic takiego gdyby tym uczniem nie był mój największy wróg z przedszkola .... Njewidzielusmy się chyba ... 10 lat? Jednak w ogóle się do mnie nie odzywał miał mnie w dupie
Dla mnie git póki panni nie czytała obecności to mnie sku*wiel rozpoznał
Nie Wiem czy coś jeszcze tu napisze bo to nudna historia

Avatar Hawaiiball

3 lutego 2017, 15:15

Całoroczne zwolnienie pozdrawia.

Avatar Palauball

31 stycznia 2017, 19:22

Pamiętam czasy gdy byłem największą spie**oliną na wf i zawsze mnie ostatniego wybierali

Najgorsze jest to że one ciągle trwają

Avatar
Konto usunięte

31 stycznia 2017, 19:25

@Palauball: Ten uczuć kiedy nie lubisz w piłké nożną, więc grasz z dziewczynami w ręczną, ale i tak jesteś najgorszy.

Avatar Palauball

Edytowano - 31 stycznia 2017, 19:27

Ale na szczęście przez 5 lat udręki z bezdusznym wuefistą wyrosłrm na całkiem ch*jo... Średniego bramkarza w piłce nożnej

Avatar pan_hejter

3 lutego 2017, 10:15

@Palauball: Kiedy jesteś beznadziejny z wu efu ale zawsze odwalasz coś głupiego i zawsze wybierają cię 3 lub 4.

Avatar Ziemniaczanka

31 stycznia 2017, 18:51

*na

Avatar Cheetahir

3 lutego 2017, 06:03

@Ziemniaczanka: na na na na na na na na na na na BATMAN!

Avatar kasjan132pl

3 lutego 2017, 08:47

@Cheetahir: na na na rodzice nie żyją na na na BATMAN!

Avatar kasiakiku

1 lutego 2017, 13:27

literówka - wróg każdego mema

Avatar JanuszWaleczny

31 stycznia 2017, 19:19

"Zrobimy sobie dwie lepsze drużyny i jedną słabszą" ~ moja nauczycielka W-F w podstawówce.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 31 stycznia 2017, 19:15

Nie ćwiczę, mam zwolnienie lekarskie.

Avatar blackjk

31 stycznia 2017, 18:50

1 litr

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

To by wystarczyło

Nigdy na to nie wpadną

Mało znany szczegół

Niegrzeczny Oskarek

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka