Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To by wystarczyło
Nigdy na to nie wpadną
Mało znany szczegół
Niegrzeczny Oskarek
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 kwietnia 2017, 01:34
Lub do drużyny z typowym gwiazdorem.
Odpisz
3 lutego 2017, 07:23
Zawsze mam kogoś, kogo nie cierpię
Odpisz
3 lutego 2017, 08:27
@MilczacaIstota: Może po prostu nikogo nie cierpisz?
Odpisz
Edytowano - 3 lutego 2017, 08:47
@MilczacaIstota: mam tak samo z samym sobą
Odpisz
4 lutego 2017, 02:01
@Filen_5: Mam po prostu zadużo debili w klasie
Odpisz
6 lutego 2017, 20:02
@MilczacaIstota: a kto nie ma! W mojej klasie jest taki jeden sku*wiel
Odpisz
6 lutego 2017, 20:01
Najlepszym (albo najgorszym) moim dniem w szkole był ten w którym ...
Początek roku szkolnego ... Jest Polak... Ja klęcze z nudów ..."normalka" Nagle przychodzi nasza wychowawczyni I mówi mamy nowego ucznia bla bla bla coś tam itp.
Nic takiego gdyby tym uczniem nie był mój największy wróg z przedszkola .... Njewidzielusmy się chyba ... 10 lat? Jednak w ogóle się do mnie nie odzywał miał mnie w dupie
Dla mnie git póki panni nie czytała obecności to mnie sku*wiel rozpoznał
Nie Wiem czy coś jeszcze tu napisze bo to nudna historia
Odpisz
3 lutego 2017, 15:15
Całoroczne zwolnienie pozdrawia.
Odpisz
31 stycznia 2017, 19:22
Pamiętam czasy gdy byłem największą spie**oliną na wf i zawsze mnie ostatniego wybierali
Najgorsze jest to że one ciągle trwają
Odpisz
31 stycznia 2017, 19:25
@Palauball: Ten uczuć kiedy nie lubisz w piłké nożną, więc grasz z dziewczynami w ręczną, ale i tak jesteś najgorszy.
Odpisz
Edytowano - 31 stycznia 2017, 19:27
Ale na szczęście przez 5 lat udręki z bezdusznym wuefistą wyrosłrm na całkiem ch*jo... Średniego bramkarza w piłce nożnej
Odpisz
3 lutego 2017, 10:15
@Palauball: Kiedy jesteś beznadziejny z wu efu ale zawsze odwalasz coś głupiego i zawsze wybierają cię 3 lub 4.
Odpisz
31 stycznia 2017, 18:51
*na
Odpisz
3 lutego 2017, 06:03
@Ziemniaczanka: na na na na na na na na na na na BATMAN!
Odpisz
3 lutego 2017, 08:47
@Cheetahir: na na na rodzice nie żyją na na na BATMAN!
Odpisz
1 lutego 2017, 13:27
literówka - wróg każdego mema
Odpisz
31 stycznia 2017, 19:19
"Zrobimy sobie dwie lepsze drużyny i jedną słabszą" ~ moja nauczycielka W-F w podstawówce.
Odpisz
Edytowano - 31 stycznia 2017, 19:15
Nie ćwiczę, mam zwolnienie lekarskie.
Odpisz
31 stycznia 2017, 18:50
1 litr
Odpisz