Dla tych, którym się nie udało
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Były nóżki, nie ma nóżek
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Frustrujące
Lekko nie będzie
Fergus
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 stycznia 2017, 21:32
Dzień większości jejaków
Odpisz
2 lutego 2017, 18:24
@Jasnowidz: Czemu więc nie zmienić nazwy na "dzień Jejaka"?
Odpisz
3 lutego 2017, 13:02
no przeciez 15 luty
Odpisz
29 lipca 2020, 08:46
@Jasnowidz: mnie na 100%
Odpisz
21 listopada 2018, 00:16
moje urodziny xd
Odpisz
20 czerwca 2018, 23:14
ja się czuję wygrany będąc singlem 😀
Odpisz
27 czerwca 2017, 18:30
:( poprosił mnie w ten dzień :( 15! 15 ku**a 15!!!!!!!!!!!!!!!! a dzień wcześniej to ni ch*ja!!!!!!!
Odpisz
2 lutego 2017, 19:32
A ja mam w dupie czy mam chłopaka czy nie.
\_______/
Odpisz
2 lutego 2017, 22:02
@Przegryw: poważnie?
Odpisz
3 lutego 2017, 01:53
@Przegryw: "Przegryw"
Odpisz
3 lutego 2017, 16:00
@akaman151: Tak.
Odpisz
3 lutego 2017, 12:54
Obchodzę.
Odpisz
2 lutego 2017, 17:17
Ja czternastego idę z przyjaciółką do kfc ze świeczkami
Odpisz
2 lutego 2017, 21:35
ja tez chce
Odpisz
2 lutego 2017, 17:20
walentynki stworzyli po to, by cukiernicy zarobili w ten dzień, to oni go wymyślili z myślą o zakochanych i utargach, to tak jakbym wymyślił święto ryby i wszyscy mają kupować ryby w ten dzień
Odpisz
2 lutego 2017, 21:34
@ALKATRAZ: hahaha nie
Odpisz
2 lutego 2017, 21:34
wiecznie będę sam?! urodziłem się 15 lutego !
Odpisz
2 lutego 2017, 19:50
Hmm. A jeśli ktoś jest z wyboru? Przekonania?
Odpisz
2 lutego 2017, 18:52
16.02 dzień tych, którzy mają wy*ebane na dwa poprzednie dni..
Odpisz
1 lutego 2017, 08:58
Wszystkie single laczmy się w bólu
Odpisz
1 lutego 2017, 09:25
@Malveroyy: k
Odpisz
1 lutego 2017, 10:36
@Malveroyy: *łącze się w bulu*
Odpisz
2 lutego 2017, 17:06
@KalkoPl: *łączy się*
Odpisz
2 lutego 2017, 17:17
@KalkoPl: *łączy się*
Odpisz
2 lutego 2017, 17:36
@Malveroyy: *łączy się*
Nawet nie chcę z kimś być, łączę się w szczęściu
Odpisz
2 lutego 2017, 17:43
@Malveroyy: *łączy się
Odpisz
2 lutego 2017, 17:50
@Malveroyy: *łączy się*
Odpisz
2 lutego 2017, 17:53
@Malveroyy: łączy sie
Odpisz
2 lutego 2017, 18:17
@Malveroyy: *connect*
Odpisz
31 stycznia 2017, 21:30
09.02 dzień pizzy
Odpisz
Edytowano - 31 stycznia 2017, 21:35
uu. To już wiem, co będę miał na obiad dziewiątego.
Odpisz
31 stycznia 2017, 21:37
@rogaliq: 17.02 dzień kota. W chinach święto. xD
Odpisz
2 lutego 2017, 17:01
Ja dziewiątego zawsze jem pizze.
Odpisz
Edytowano - 2 lutego 2017, 17:28
@creeper_girl: A ja siedemnastego zawsze jem kota.
Odpisz
2 lutego 2017, 17:15
yey moje święto
Odpisz
2 lutego 2017, 17:13
Mam urodziny 15 Lutego :)
Odpisz