Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Jasnowidz

31 stycznia 2017, 21:32

Dzień większości jejaków

Avatar
Konto usunięte

2 lutego 2017, 18:24

@Jasnowidz: Czemu więc nie zmienić nazwy na "dzień Jejaka"?

Avatar SynBiskupa

3 lutego 2017, 13:02

no przeciez 15 luty

Avatar Nokia_701

29 lipca 2020, 08:46

@Jasnowidz: mnie na 100%

Avatar pokemon3

21 listopada 2018, 00:16

moje urodziny xd

Avatar
Konto usunięte

20 czerwca 2018, 23:14

ja się czuję wygrany będąc singlem 😀

Avatar roxy697

27 czerwca 2017, 18:30

:( poprosił mnie w ten dzień :( 15! 15 ku**a 15!!!!!!!!!!!!!!!! a dzień wcześniej to ni ch*ja!!!!!!!

Avatar Przegryw

2 lutego 2017, 19:32

A ja mam w dupie czy mam chłopaka czy nie.
\_______/

Avatar akaman151

2 lutego 2017, 22:02

@Przegryw: poważnie?

Avatar hehineji

3 lutego 2017, 01:53

@Przegryw: "Przegryw"

Avatar Przegryw

3 lutego 2017, 16:00

@akaman151: Tak.

Avatar XDemon666

3 lutego 2017, 12:54

Obchodzę.

Avatar
Konto usunięte

2 lutego 2017, 17:17

Ja czternastego idę z przyjaciółką do kfc ze świeczkami

Avatar LMKD_

2 lutego 2017, 21:35

ja tez chce

Avatar ALKATRAZ

2 lutego 2017, 17:20

walentynki stworzyli po to, by cukiernicy zarobili w ten dzień, to oni go wymyślili z myślą o zakochanych i utargach, to tak jakbym wymyślił święto ryby i wszyscy mają kupować ryby w ten dzień

Avatar LMKD_

2 lutego 2017, 21:34

@ALKATRAZ: hahaha nie

Avatar SebaMak

2 lutego 2017, 21:34

wiecznie będę sam?! urodziłem się 15 lutego !

Avatar GalenMarek

2 lutego 2017, 19:50

Hmm. A jeśli ktoś jest z wyboru? Przekonania?

Avatar
Konto usunięte

2 lutego 2017, 18:52

16.02 dzień tych, którzy mają wy*ebane na dwa poprzednie dni..

Avatar Malveroyy

1 lutego 2017, 08:58

Wszystkie single laczmy się w bólu

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar lola1234567890

2 lutego 2017, 17:53

@Malveroyy: łączy sie

Avatar maroko11

2 lutego 2017, 18:17

@Malveroyy: *connect*

Avatar
lolman533

31 stycznia 2017, 21:30

09.02 dzień pizzy

Avatar rogaliq

Edytowano - 31 stycznia 2017, 21:35

uu. To już wiem, co będę miał na obiad dziewiątego.

Avatar
lolman533

31 stycznia 2017, 21:37

@rogaliq: 17.02 dzień kota. W chinach święto. xD

Avatar creeper_girl

2 lutego 2017, 17:01

Ja dziewiątego zawsze jem pizze.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 2 lutego 2017, 17:28

@creeper_girl: A ja siedemnastego zawsze jem kota.

Avatar SpecialPony

2 lutego 2017, 17:15

yey moje święto

Avatar HatsuneMiku4

2 lutego 2017, 17:13

Mam urodziny 15 Lutego :)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Były nóżki, nie ma nóżek

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Frustrujące

Lekko nie będzie

Fergus

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka