Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Kitku

15 października 2017, 20:26

Jeszcze nie widziałam polaka który jadł surową cebulę ( bo to w sumie kanibalizm) poza mną jak byłam mała ;-;

Avatar Polalak

8 kwietnia 2018, 20:57

@Kitku: ja jadłem

Avatar lolpandapl

21 kwietnia 2018, 11:55

@Polalak: ja tam raz spróbowałem i to było ostatni raz kiedy zjadłem cebulę aż po latach spróbowałem kebsa

Avatar mongolskipies

21 sierpnia 2018, 19:00

@Kitku: moj kolega je cebule jak jabko

Avatar rozwalgo

19 lutego 2018, 08:41

Zapomniałeś jednego:

Avatar Filipsss

5 lutego 2018, 12:00

A gdzie bigołs?

Avatar Lolum

24 lipca 2017, 17:52

Somalia:

Avatar ALKATRAZ

2 lutego 2017, 22:19

uwielbiam kebaba

Avatar PrawdziwaJejowiczka

2 lutego 2017, 22:24

@ALKATRAZ: Uwielbiam cebule ...

Avatar benben7

24 lipca 2017, 14:46

@ALKATRAZ: uwielbiam jak odpisujesz

Avatar
Konto usunięte

9 lutego 2017, 08:18

Czy to że jem naleśniki czyni mnie Kanadyjczykiem?

Avatar kroljanjulian

Edytowano - 6 lutego 2017, 14:17

Polska powinna być na końcu.

Avatar Kira1987

3 lutego 2017, 09:27

Przy Japoni brakuje tapioki!

Avatar Nanook

5 lutego 2017, 09:16

@Kira1987: Ale tapioka pochodzi z Brazylii, a nie z Japonii.

Avatar Kira1987

5 lutego 2017, 18:09

@Nanook: Ups, mój błąd

Avatar Ziemniaczanka

2 lutego 2017, 21:22

Afryka:

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar Ziemniaczanka

2 lutego 2017, 22:09

@kasjan132pl: Aaaaaaa....

Avatar wiedzma102

4 lutego 2017, 23:04

@Ziemniaczanka: A ja sobie przez ten czas siedziałam przez 20 minut, czekając, aż sie zaladuje.

Avatar LosowyLudek

4 lutego 2017, 22:34

Problem w tym że to Polacy wymyślili wódke

Avatar
Konto usunięte

2 lutego 2017, 21:32

Ja chce do Kanady. Oh wait... mam uczulenie na gluten ;_____________;

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar gabrysplodowski

3 lutego 2017, 11:23

kogo to obchodzi?

Avatar
Konto usunięte

3 lutego 2017, 11:36

@gabrysplodowski: w sumie nie wiem :V

Avatar DobryKomuch

3 lutego 2017, 11:26

Ale cebula to nie jedzenie.

.
.
.
.
.
.
.
.
Cebula to styl i sens życia <3

Avatar maks030707

3 lutego 2017, 08:03

Chiny:

Avatar
Konto usunięte

3 lutego 2017, 09:22

@maks030707: *koty

Avatar Fabrizer420

3 lutego 2017, 07:56

Ty kacapie wąsaty, barszczyk to prawdziwe Polskie dane a nie cebula, pseudonarodowcu. Ruscy to najwyżej wpieprzają barszcz sosnowskiego :P

Avatar Mr_Pancake555

2 lutego 2017, 23:05

uciekam z kanady zanim ktoś mnie zje

Avatar lolkowski

2 lutego 2017, 23:14

@Mr_Pancake555: tu chodzi o syrop klonowy

Avatar Andrzej__Duda

3 lutego 2017, 01:01

@Mr_Pancake555: nie dosc ze tepy to jeszcze placek

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Przerwa na herbatkę

Pilne

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Ładne rzeczy

To by wystarczyło

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka