Jedzenie z różnych krajów
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Pilne
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Ładne rzeczy
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 października 2017, 20:26
Jeszcze nie widziałam polaka który jadł surową cebulę ( bo to w sumie kanibalizm) poza mną jak byłam mała ;-;
Odpisz
8 kwietnia 2018, 20:57
@Kitku: ja jadłem
Odpisz
21 kwietnia 2018, 11:55
@Polalak: ja tam raz spróbowałem i to było ostatni raz kiedy zjadłem cebulę aż po latach spróbowałem kebsa
Odpisz
21 sierpnia 2018, 19:00
@Kitku: moj kolega je cebule jak jabko
Odpisz
19 lutego 2018, 08:41
Zapomniałeś jednego:
Odpisz
5 lutego 2018, 12:00
A gdzie bigołs?
Odpisz
24 lipca 2017, 17:52
Somalia:
Odpisz
2 lutego 2017, 22:19
uwielbiam kebaba
Odpisz
2 lutego 2017, 22:24
@ALKATRAZ: Uwielbiam cebule ...
Odpisz
24 lipca 2017, 14:46
@ALKATRAZ: uwielbiam jak odpisujesz
Odpisz
9 lutego 2017, 08:18
Czy to że jem naleśniki czyni mnie Kanadyjczykiem?
Odpisz
Edytowano - 6 lutego 2017, 14:17
Polska powinna być na końcu.
Odpisz
3 lutego 2017, 09:27
Przy Japoni brakuje tapioki!
Odpisz
5 lutego 2017, 09:16
@Kira1987: Ale tapioka pochodzi z Brazylii, a nie z Japonii.
Odpisz
5 lutego 2017, 18:09
@Nanook: Ups, mój błąd
Odpisz
2 lutego 2017, 21:22
Afryka:
Odpisz
2 lutego 2017, 21:25
@Ziemniaczanka: Nie chcę się załadować.
/s
Odpisz
2 lutego 2017, 21:41
@YouVlog: /s?
Odpisz
2 lutego 2017, 21:44
@Ziemniaczanka: Żart miał polegać na tym, że obrazek jest pusty a mi się nie załadował i tak teraz myślę, że to beznadziejne.
Odpisz
Edytowano - 2 lutego 2017, 21:51
@YouVlog: 1 zasada: nie tłumacz żartów bo wtedy przestają być śmieszne a stają się poważne.
Odpisz
2 lutego 2017, 21:55
@lew005: Co oznacza /s? ;-;
Odpisz
2 lutego 2017, 21:58
@Ziemniaczanka: sarkazm
Odpisz
2 lutego 2017, 22:09
@kasjan132pl: Aaaaaaa....
Odpisz
4 lutego 2017, 23:04
@Ziemniaczanka: A ja sobie przez ten czas siedziałam przez 20 minut, czekając, aż sie zaladuje.
Odpisz
4 lutego 2017, 22:34
Problem w tym że to Polacy wymyślili wódke
Odpisz
2 lutego 2017, 21:32
Ja chce do Kanady. Oh wait... mam uczulenie na gluten ;_____________;
Odpisz
2 lutego 2017, 21:36
Ale i tak zostaniesz nazwany hipsterem!
Odpisz
2 lutego 2017, 21:43
Ale kogo?
Odpisz
2 lutego 2017, 22:25
@gabrysplodowski: ale co kogo? Nie rozumiem pytania...
Odpisz
3 lutego 2017, 11:23
kogo to obchodzi?
Odpisz
3 lutego 2017, 11:36
@gabrysplodowski: w sumie nie wiem :V
Odpisz
3 lutego 2017, 11:26
Ale cebula to nie jedzenie.
.
.
.
.
.
.
.
.
Cebula to styl i sens życia <3
Odpisz
3 lutego 2017, 08:03
Chiny:
Odpisz
3 lutego 2017, 09:22
@maks030707: *koty
Odpisz
3 lutego 2017, 07:56
Ty kacapie wąsaty, barszczyk to prawdziwe Polskie dane a nie cebula, pseudonarodowcu. Ruscy to najwyżej wpieprzają barszcz sosnowskiego :P
Odpisz
2 lutego 2017, 23:05
uciekam z kanady zanim ktoś mnie zje
Odpisz
2 lutego 2017, 23:14
@Mr_Pancake555: tu chodzi o syrop klonowy
Odpisz
3 lutego 2017, 01:01
@Mr_Pancake555: nie dosc ze tepy to jeszcze placek
Odpisz