Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ALKATRAZ

4 lutego 2017, 15:33

zjadłbym longera

Avatar
Konto usunięte

5 lutego 2017, 14:15

@ALKATRAZ: To ty jeszcze jesteś na jeja?!

Avatar CeeKay

9 lutego 2017, 13:17

Alkatraz nie jest na jeja, to on jest jeja

Avatar
ZiemiaJestPlaska

29 stycznia 2019, 08:52

@CeeKay: hejka

Avatar CeeKay

6 lutego 2019, 06:45

No hej

Avatar wiktor510000

17 grudnia 2017, 22:53

dalej jest jezus

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 1 lutego 2017, 18:39

Kiego tłumaczyć podpis? ._. (Tytuł)

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar polskigracz8

4 lutego 2017, 18:32

@link111: Ktoś dał strzałkę w górę przed tobą, jeja nie odświeża się co chwilę.

Avatar link111

5 lutego 2017, 14:13

@polskigracz8: A to dobra. Powiedzmy, że nie było tam żadnego komentarza :V

Avatar kasiakiku

1 lutego 2017, 22:46

,,jochn leiby" brzmi praweie jak ,, john lesby"
,,jesus" bardzo ciekawe imię.

Avatar
Konto usunięte

4 lutego 2017, 15:05

@kasiakiku: Jesus w Meksyku jest dość normalnym imieniem.

Avatar DobryKomuch

4 lutego 2017, 15:15

Z tym że czyta się to "Hesus" czy jakoś tak :/

Avatar
RhobarIII

4 lutego 2017, 16:37

@DobryKomuch: tak samo jak imię "tego" Jezusa

Avatar
Konto usunięte

4 lutego 2017, 19:59

@DobryKomuch: Bo po hiszpańsku "J" się czyta jak polskie "H"

Avatar Shannon

1 lutego 2017, 19:09

Świetlana przyszłość w medycynie.

Avatar
Lunia21

4 lutego 2017, 17:01

@Shannon: Też o tym pomyślałam, cri.

Avatar KidFlash

4 lutego 2017, 15:58

Mnie bardziej interesuje nazwisko Wayne...

Avatar ThePolishKillerPL

4 lutego 2017, 15:57

Śmieszki, wszędzie śmieszki...

Avatar nieznana14

4 lutego 2017, 15:50

XD

Avatar Raczysko

4 lutego 2017, 15:40

błogosławieni, którzy smieją się z samych siebie albowiem oni będą mieli ubaw do końca

Avatar TheMiecina

4 lutego 2017, 15:31

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar ShadowPie

4 lutego 2017, 15:04

Nazwisko zobowiązuje 😏 heheh 1 short, 3go b and you brandon go long ;)

Avatar maxmaxi123

4 lutego 2017, 15:30

@ShadowPie: po co to zdj?

Avatar
Konto usunięte

4 lutego 2017, 15:44

@ShadowPie: Czy wiesz że istnieją osoby grające tylko w Half-Life'a jak ja i nie rozumiejący twojego żartu?

Avatar ShadowPie

4 lutego 2017, 19:10

w csie jest mapa de dust 2 i tam jest pozycja ktora nazywa sie long :p

Avatar XStuntManiac1

1 lutego 2017, 20:03

Autorze obrazka...
Jak do cholery można być aż tak głupi, żeby przetłumaczyć nazwisko??

Avatar
Konto usunięte

1 lutego 2017, 20:04

@XStuntManiac1: No bo admin zawsze tłumaczy więc lepiej zapobiegać niż leczyć...

Avatar Lukasgda123

1 lutego 2017, 20:17

@XStuntManiac1: Bożydar potrafi.

Avatar qaz123

1 lutego 2017, 18:46

Nawet Jezus jest.

Avatar
Konto usunięte

1 lutego 2017, 18:47

@qaz123: Jeszcze brakuje ojca i ducha świętego

Avatar
Konto usunięte

1 lutego 2017, 19:42

A to nie były 3 osoby w jednym? Jak dla mnie nikogo nie brakuje

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dobrze czasem się oderwać

Drewniany kominek

Zdeklasowani znowu

Powodzenia

Młodzi gniewni

Cóż za brak szacunku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka